[MOC] Pojedynek między czarodziejem a wiedźmą

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
nori
Adminus Emeritus
Posty: 931
Rejestracja: 2005-02-02, 12:12
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nori-gallery

 

#16 Post autor: nori »

Zrobiłem mały porządek w "bałaganie" na dole, łącznie z tym że znalazło się nawet miejsce na mięsko ;-)

Na małej polance stanął stół, dwukolorowy by nie było nudno. Rozdziela on antagonistów, będąc jednocześnie przedmiotem ożywionego targu na wydarzenia odbywające się niewiele wyżej.
Obydwie strony przytaszczyły ze sobą skarby, jak już wcześniej wspomniane było, Orki dysponują klejnotami, Krasnoludy dzierżą kryształy.

Obrazek

Obrazek

Oczywiście takie skarby wymagają odpowiedniej ochrony, więc po obydwu stronach pojawili się strażnicy.

Obrazek

Choć ten Orkowy pewnie ze ślinką na języku łypie bardziej na pobliską beczkę, gdzie zamiast skarbów swe miejsce znalazło soczyste mięsiwo.

Obrazek

Obrazek

O, a tu jeden z Orków olał zakłady (lub już je dokonał) i z ciekawością spogląda na pojedynek, wiwatując toporem i łykając wino.

Obrazek

Mam nadzieję że teraz ten bałagan prezentuję się choć trochę lepiej ?
Recenzje i ciekawostki ze świata LEGO: 8studs

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#17 Post autor: Ither »

pijaczyna jest na szóstkę! :D

hubertsumo

#18 Post autor: hubertsumo »

Teraz jest już bardziej czytelne. Świetny pomysł i moc.

Awatar użytkownika
nori
Adminus Emeritus
Posty: 931
Rejestracja: 2005-02-02, 12:12
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nori-gallery

 

#19 Post autor: nori »

Takie małe nawiązanie, zrobione na szybko i raczej dla żartu:

Nie wiadomo jak zakończył się pojedynek na skałach, czy wzbogacił Orki czy też Krasnoludy, pewne jest natomiast to że odwieczni przeciwnicy znów się spotkali.
Tym razem bardziej pokojowo (czyżby jednak rany z poprzedniej walki dały im się we znaki ?).
Po co celować do siebie, jak można do ... udka.

Obrazek

Obrazek

Honory czyni Ogr, dzięki swej ogromnej sile i malutkiej maczudze z wielkim impetem uderza w ramię wyrzutni.
Czarodziej i Wiedźma "grzeją" różdżki...

Obrazek

... by już za chwile skierować ich moc w wylatujący kawałek mięsa.

Obrazek

Niestety, znów nie przyjdzie nam poznać finału tej potyczki.
Ale to w sumie kraina fantazji, więc każdy może sobie dopowiedzieć zakończenie...

A może kiedyś poznamy ... prawdę ?
Recenzje i ciekawostki ze świata LEGO: 8studs

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#20 Post autor: KUKUS »

A może czarodzieja i czarownicę łączy więcej niż nam się wydaje :P ?? Bardzo podoba mi się pomysł na fruwające mięso, do którego celują bohaterowie. I masz u mnie jeszcze jednego plusa- orkowie, ludzie czy szkielety wcale nie muszą wyłącznie walczyć ze sobą w sensie potyczki- współzawodnictwo sportowe też jest mile widziane :) Ładnie wykonane zdjęcia, podobają mi się efekty typu: ruch mięsa, blask bijący z różdżek itp. ...

ODPOWIEDZ