Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Bank pod głupi± małp±

Jak Ci się podoba Bank?
¦wietny
28%
 28%  [ 11 ]
¦wietny
28%
 28%  [ 11 ]
Bardzo dobry
15%
 15%  [ 6 ]
Bardzo dobry
15%
 15%  [ 6 ]
Dobry
2%
 2%  [ 1 ]
Dobry
2%
 2%  [ 1 ]
Przeciętny
2%
 2%  [ 1 ]
Przeciętny
2%
 2%  [ 1 ]
Słaby
0%
 0%  [ 0 ]
Słaby
0%
 0%  [ 0 ]
Takie sobie
0%
 0%  [ 0 ]
Takie sobie
0%
 0%  [ 0 ]
Besnadziejny
0%
 0%  [ 0 ]
Besnadziejny
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 38

Autor Wiadomo¶ć
Lomero 

Doł±czył: 14 PaĽ 2004
Wpisy: 355
Sk±d: Warszawa
Wysłany: 2005-05-02, 19:34   [MOC] Bank pod głupi± małp±

I oto przedstawiam wam mój kolejny MOC, "Bank pod głupią małpą". Czemu pod głupią małpą? Nie mam pojęcia :). Jak widać jest to budynek "narożny" z czego jestem niesłychanie dumny :). W środku możemy ujrzeć tradycyjne bankowe okienko, kominek, a także małą poczekalnię. Na piętrze znajduje się księgowość... i tylko księgowość :).

Zapraszam do oglądania i oceniania
Ostatnio zmieniony przez Lomero 2010-05-05, 00:18, w cało¶ci zmieniany 1 raz  

Korn 
Tytan

Doł±czył: 30 Lis 2004
Wpisy: 133
Sk±d: Łuków
Wysłany: 2005-05-02, 19:38   

Budynek świetny wiele szczegołów i ta małpa!! Normalnie mnie rozwaliŁa... Naprawde zacne!!!!!!

Tom I Wielki
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-03, 09:50   

Lomero...tylko jak wszedłem na brickshelf i zobaczyłem mianiatyurkę odrazu poznałem Twoją rękę do budowani, że to napewno twoje dzieło. Dobry pomysł tym narożnym budynkiem

dmac 
Adminus Emeritus

Doł±czył: 17 Cze 2004
Wpisy: 2051
Sk±d: Szczecin
Wysłany: 2005-05-03, 10:25   Re: Bank pod głupią małpą

Lomero napisał/a:

Zapraszam do oglądania i oceniania

Bardzo fajna rzecz!

Nie wiem tylko, czy tytuł galerii na Brickshelfie w połączeniu z polskimi flagami na banku nie będzie wzbudzał głupawych uśmieszków :)

Zastanawiałem się też nad narożnikowatością tego budynku, a ściślej nad tym, jak zamaskować "wklęsłe" narożniki... Myślisz, że dałoby się zainstalować w nich rynny (tzn. pionowe rury spustowe, mówiąc poprawnie) z round bricków 1x1 ?

TT 
VIP

Doł±czył: 27 Maj 2004
Wpisy: 1181
Sk±d: Kraków i Bytom
Wysłany: 2005-05-03, 20:43   

[url]Nie wiem tylko, czy tytuł galerii na Brickshelfie w połączeniu z polskimi flagami na banku nie będzie wzbudzał głupawych uśmieszków Uśmiech... [/url]

Przeciesz ma być śmiesznie!! Poza tym "Polacy nie małpy i swoje banki mają" :)

ps. ja bym takiego czegoś nie wymyślił, to oczywiście komplement...

shaggie 
Adminus Emeritus

Doł±czył: 04 Cze 2004
Wpisy: 170
Wysłany: 2005-05-04, 00:05   

Uważam, że powinieneś puścić kilka swoich ostatnich MOC-ów na Lugnet.castle. To, co tam pokazują od dłuższego czasu, to popelina - pokaż tym zarozumialcom, co umieją kolesie z Bulandy.
Bank jest fantastyczny - świetne połączenie kolorów na piętrze, bardzo ładnie konstrastuje z resztą budynku. Bardzo dobry pomysł z kratami w oknach - nie przypominam sobie, żebym to widział wcześniej. To Twój pomysł?
Podoba mi się też kształt dachu w środkowej części - przypomina mi coś... jakiś budynek w Warszawie, ale nie kojarzę jaki.
Napisałbym coś jeszcze, ale nie wiem, co. Nie mam się do czego przyczepić, a komplementy już mi się skończyły dwa Twoje MOC-e temu :)

Ciamek 
VIP
Ciamosław Ciamek

Doł±czył: 25 Cze 2004
Wpisy: 2419
Sk±d: Wrocław
Wysłany: 2005-05-04, 06:32   

Jak zwykle śliczniutkie : o)
Szkoda trochę, że jest tylko w kształcie 'V', a nie w kształcie całego kwadratu z obciętym narożnikiem jedynie, ale to już chyba czynniki 'wyższe' (brak klocków : o) )

Lomero 

Doł±czył: 14 PaĽ 2004
Wpisy: 355
Wysłany: 2005-05-04, 15:08   

Cytat:
Zastanawiałem się też nad narożnikowatością tego budynku, a ściślej nad tym, jak zamaskować "wklęsłe" narożniki... Myślisz, że dałoby się zainstalować w nich rynny (tzn. pionowe rury spustowe, mówiąc poprawnie) z round bricków 1x1 ?

Rzeczywiście bardzo dobry pomysł. Kłopot jednak istnieje w dobiorze koloru, bo najlepszy byłby chyba Dkstone, a ten jest dosyć rzadki. Zwykły szary natomiasat zlewałby się ze ścianą. Ale pomijając kolor, zakrywa narożniki bardzo dobrze.

Cytat:
Bardzo dobry pomysł z kratami w oknach - nie przypominam sobie, żebym to widział wcześniej. To Twój pomysł?

Raczej tak, również nie przypominam sobie bym coś takiego widział.

Cytat:
Uważam, że powinieneś puścić kilka swoich ostatnich MOC-ów na Lugnet.castle. To, co tam pokazują od dłuższego czasu, to popelina - pokaż tym zarozumialcom, co umieją kolesie z Bulandy.

Prawdę mówiąc nigdy nie przepadałem za lugnetem, ale może rzeczywiście warto coś tam napisać :)

Cytat:
Nie wiem tylko, czy tytuł galerii na Brickshelfie w połączeniu z polskimi flagami na banku nie będzie wzbudzał głupawych uśmieszków

Miejmy nadzieję, że nie :)

Dziękuję za wszystkie komentarze

Pozdrawiam

GOKU
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-23, 18:48   

Ja niemoge, ale przesada, przegiales z ta skosna podloga jak dla mnie (w sensie pozytywnym :) ) no i masa szczegulow jak zawsze
swietne :)

Pozdrawiam

Wy¶wietl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu