[MOC] Orkowy wóz do transportu Ogrów

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#16 Post autor: Jerac »

A mnie zachwycają koła. Nie tylko nie spodziewałem się że mogą w czymś wyglądać dobrze, ale też nie sądziłem że są skutecznym rozwiązaniem problemu 12 kół w fantasy. Jakoś myślałem tylko o kołach od powozów i jakby ich nie ustawić, wyglądają dziwnie...

Szkoda że smok jest jednoczęściowy, ale daje radę. Osobiście widziałbym tutaj jednak smoka czteronogiego, możliwe nawet że nielatającego.

Albo 30 koni :D

crises

#17 Post autor: crises »

Wiesz co? Fajnie Ci to wyszło. Mnie osobiście jednocześciowy smok trochę przeszkadza, ale dzięki niemu całość wygląda jak oficjalny zestaw. Bardzo spójnie kolorystycznie i z pomysłem zbudowałeś ten pojazd. Część bagażowa dzięki drabinkom wygląda lekko, ale na tyle solidnie, że nie ma obaw przed ucieczką więźniów.
Jerac pisze:Jakoś myślałem tylko o kołach od powozów i jakby ich nie ustawić, wyglądają dziwnie...
Nic mi nie mów. Kto to widział 12 kół kazać montować? Chyba żeby zrobić 4, a pozostałe 8 jako zapas w "bagażniku" ;)

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#18 Post autor: Qworg »

Sam wóz wygląda świetnie. Dobrze dobrane kolory, prosta konstrukcja idealnie pasująca do orków, choć mogłeś pokusić się o pochylenie krat, tak by rozchodziły się na zewnątrz. Najbardziej mi się podoba "kościsty dach" - taki bardzo klimatyczny. Mam tylko mieszane uczucia co do smoka, choć samodzielnie zbudowanie smoka o gabarytach pasujących do tego wozu to już sztuka i kupa czasu ( dla mnie nawet WIELKA, sam już zaliczyłem kilka podejść i wszystkie były nieudane....).
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

ODPOWIEDZ