[MOC] Bank z miasteczka Klocki Zdrój

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
kris kelvin

[MOC] Bank z miasteczka Klocki Zdrój

#1 Post autor: kris kelvin »

W końcu model powrócił do tatusia, więc zrobiłem kilka zdjęć. No to wrzucam.
Zdjęcia mi znowu jakoś średnio wyszły, nie mam już do tego siły. Jestem jakąś fotograficzną lebiegą najwyraźniej.

Dobudowałem kawałek chodnika, ulicy, jakieś ławeczki, żeby to nie wyglądało tak łyso.

RAZ

Obrazek

DWA

Obrazek

TRZY

Obrazek

GALERIA - już publiczna
KOMENTUJCIE ! ! ! ! ! ! !

Żeby nie było tak ponuro to kawał.

W myśliwskim dworku wesołe towarzystwo rozprawia o polowaniu. Stary hrabia na honorowym miejscu. Żywa legenda, wspaniały myśliwy. Wszyscy proszą o jakąś opowieść. No to hrabia zaczyna.
Byłem sobie raz na polowaniu, służba gdzieś w lesie pobłądziła. Idę sobie przecinką a tu wyskakuje dzik i zaczyna na mnie szarżować. Bydle wielkie jak dom. No to ja za flintę i trach. Dzik leży. Służby nie ma, a przecież nie zostawię takiego trofeum. No to ja jedną nóżkę na lewe ramię, drugą nóżkę na prawe ramię.
W tym momencie wchodzi lokaj, że ważny telefon do pana hrabiego.
Hrabia wychodzi, wraca po chwili i pyta się gdzie skończył. Towarzystwo chórem - Jedną nóżkę na lewe ramię, drugą nóżkę na prawe ramię.
A hrabia - Ach tak pamiętam, pamiętam. Ech te Rosjanki co to za kobiety.

I tyle :D
Ostatnio zmieniony 2008-09-09, 14:53 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#2 Post autor: caro »

pierwszy ! :D
Z zewnatrz prezentuje się bardzo ładnie, jest w fajnym starym stylu :) A jak z wnętrzem ? Bo na razie galeria jest niedostepna i ciężko się dowiedziec
Powoli Astra GSI

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#3 Post autor: lugomina »

Ladny, czekoladowy bank korporacji Nestlé ;-)
Bardzo mi sie Twa kamieniczka podoba.
Czy wnetrze jest pelne karmelu czy toffi? ;)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#4 Post autor: zgrredek »

Pierwsze słowo jakie mi przyszło do głowy to "apetyczny". Cały czekoladowy, parter z wiśniowej galaretki, a dach z toffi czy z krówek ciągutek. Palce lizać.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#5 Post autor: V1 »

Piękny budynek, że powtórzę się po raz kolejny. Świetnie dobrane kolory, ciekawa elewacja z galeryjką, rewelacyjny dach, bardzo ładna zabudowa dachu (kominy, anteny, barierki, itd), i latarenki na parterze. Dużo ładnych szczegółów.
W mieście ta budowla stanowiła jedną z perełek. Tfu! Stać lichwiarzy na marmury!

Latarnie uliczne, które teraz dodałeś są wspaniałe. (Poza dolną częścią, która jest nieco zbyt gruba i to grube idzie chyba za daleko w górę.)
W ogóle z tym otoczeniem prezentuje się znakomicie.
Ostatnio zmieniony 2008-09-09, 13:19 przez V1, łącznie zmieniany 1 raz.
\/1 ______________

Hippotam

#6 Post autor: Hippotam »

Piekny jest. Najbardziej podoba mi się dach z kafli. Te ciemno-piaskowe wyglądają jak złote! Zdradzisz jak to się trzyma kupy?
Poza tym - swietne balkony, zegar i galeryjka.
Za to nie podoba mi się ciemny czerwony na dole. Wymieniłbym go na ciemny szary.

rh

#7 Post autor: rh »

Niesamowity jest ten budynek :) zdecydowanie jeden z ładniejszych, jakie się znalazły w Klockach-Zdrój. Kolorystyka genialna, a i te lampy dodane są ciekawe, chociaż fakt - może tyć za grube. Szczególnie podoba mi się zróżnicowanie typów okien - zawsze byłem przekonany, że jeden rodzaj pasuje lepiej, a tu - każde piętro mając inne, uzyskuje swój osobisty charakter, szczególnie z tymi wszystkimi dodatkami. Piękne.

kris kelvin

#8 Post autor: kris kelvin »

Dzięki kameraden za opinie :)
Wnętrza nie ma, zresztą jak się dobrze przyjrzeć to widać tam szade study przez szyby na dole. Miałem zrobić ale mi się odechciało. Na dole miały być kasy, na pietrze biuro maklerskie, na 2 piętrze gabinet tłustego prezesa. Ale już straciłem zapał i wracam do jedynie słusznej tematyki Castle :D

Latarnie zrobione tak na chybcika z tego co było pod ręką.

Ciemnoczerwony na dole mi tam pasuje, ale to już kwestia gustu.

Hippo - Dach to - wygięte flexy, na nich clipy, na nich płytki a na nich kafle. Tak jak w tym wozie - LINK . Tutaj zagięcie jest mniejsze to i szpary w dachu są mniej widoczne.
Ja jestem jak inżynier Mamoń - lubię tylko to co już widziałem :D
Ostatnio zmieniony 2008-09-09, 14:01 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#9 Post autor: ImpreSariO »

Jak wcześniej zostało już powiedziane budynek wygląda jak z czekolady. Genialna kolorystyka. Przypomina mi nieco bank u mnie w Legnicy (tu fota). Całość prezentuje się świetnie. Latarnie jak na zbudowane z jakiś resztek wyglądają bardzo dobrze. Nie podoba mi się tylko trochę ten balkon. Lepiej chyba wyglądały by arkady na parterze ale to tylko pierdoła bo nie wiedziałem do czego się przyczepić XD

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#10 Post autor: Iskra »

Śliczny! Zresztą już gdzieś o tym chyba pisałam, o ile mnie pamięć nie myli.
Z nowości - niezłe te kosze na śmieci. Latarnie mi się nie podobają.

Awatar użytkownika
liwnik
VIP
Posty: 1219
Rejestracja: 2005-08-17, 08:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Liwnik
Kontakt:

 

#11 Post autor: liwnik »

Bank jest naprawdę świetny. Bardzo fajnie wyszedł dach i galeryjka.
Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach.
Pozdrawiam, Liwnik

kris kelvin

#12 Post autor: kris kelvin »

Na ironię zakrawa, że masa ludzi widziała ten bank na żywo na makiecie poza jego twórcą.
To jest skandal na miarę cen w S@H.

PS. Tobie Iskro zawsze coś nie pasuje :D

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#13 Post autor: Iskra »

PS. Tobie Iskro zawsze coś nie pasuje :D
Bo ja sobie generalnie lubię ponarzekać. ;)
Żeby nie było, że taka ze mnie koszmarna malkontentka to powiem jeszcze raz, że na makiecie wyglądał genialnie. A dach jest zachwycający.

Awatar użytkownika
SeezSQ
Posty: 183
Rejestracja: 2008-08-15, 11:25
Lokalizacja: Jaworzno / Kraków
brickshelf: SeezSQ

 

#14 Post autor: SeezSQ »

Widziałem go już na zdjęciach z całego projektu i od razu zwrócił moją uwagę.. powalił mnie również wygląd lamp!!!

możesz mi przybliżyć jak trzyma się ten pół kolisty dach ? :)
SqqSE nie lubić Jarec! :) http://shutupwomangetonmyhorse.com/

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#15 Post autor: ImpreSariO »

SeezSQ pisze:możesz mi przybliżyć jak trzyma się ten pół kolisty dach ? :)
Hippotam pisze:Najbardziej podoba mi się dach z kafli. Te ciemno-piaskowe wyglądają jak złote! Zdradzisz jak to się trzyma kupy?
kris kelvin pisze:Hippo - Dach to - wygięte flexy, na nich clipy, na nich płytki a na nich kafle.
Czytanie nie boli. Tak mi się przynajmniej wydaje ;]

ODPOWIEDZ