[MOC] Mobilna platforma JKM

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

#16 Post autor: crises »

Widzę, że stwór się podoba ogólnie, a platforma pół na pół. Przyznaję, że kół aż tyle, żeby złapać premię, ale z drugiej strony pojazd długi, to jakoś "podpierać" się musi.
M_longer pisze:To ta platforma dość ciężka musi być, bo skoro stwór potrafi latać i jej jeszcze w powietrze nie uniósł? ;)
Marmury swoje ważą. Poza tym stwór tresowany, a gdyby się zapomniał to woźnica go bacikiem doprowadzi do porządku.
D. pisze:można było tylko pomyśleć nad mechanizmem skrętnym a nie szurać po piachu:D
a potem jeszcze PFy, dyferencjały, zawieszenie i te inne straszne rzeczy. Nie, nie, tym razem tradycyjnie, bez mechanizacji.
rh pisze:Chociaż nie ukrywam, że w pierwszej chwili widząc JKM miałem polityczne skojarzenie i za bardzo nie miałem pomysłu, co o tym myśleć :D
Hmm, polityczne? A z kim, bo ja nie mam tego skojarzenia?
kris kelvin pisze:ale całość jest mocno kontrowersyjna dla mnie. A krótko mówiąc średnio mi się podoba.
Ale to kwestria gustu, czy coś Ci konkretnie nie pasuje? Może przez koła?
Ither pisze:hmm a zwróciliście uwagę na 'murzyńską' rejestrację? :D
Spostrzegawczy jesteś. Brawo :-)

kris kelvin

#17 Post autor: kris kelvin »

crises pisze:
kris kelvin pisze:ale całość jest mocno kontrowersyjna dla mnie. A krótko mówiąc średnio mi się podoba.
Kwestia gustu - ogólnie takie długie wielokołowce mi jakoś nie pasują, tak jak i ten pierwszy etap.
De gustibus...

Kaczor

#18 Post autor: Kaczor »

W którymś z poprzednich BTT były chyba jednokołowce ;)

rh

#19 Post autor: rh »

crises pisze:Hmm, polityczne? A z kim, bo ja nie mam tego skojarzenia?
Janusz Korwin Mikke. No ale dobrze, że wyjaśniłeś od razu, że chodzi o Jego Królewską Mość :)

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#20 Post autor: Iskra »

Fajny homar. I maskotka. :)
Kół zdecydowanie za dużo, ale tak to jest, jak jacyś szaleńcy się wezmą za wymyślanie konkursów! ;)

ODPOWIEDZ