TrPod

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
NewShool next

TrPod

#1 Post autor: NewShool next »

Transportowa wersja PodRacera w wersji Lego ;D

Transportuje złom do utylizacji, jest w pełni samodzielny, ciągną go dwa silniki pulsacjne o łącznej mocy 7 megawatów. Co prawda, nie zachwyca, lecz skończyły mi się liftarmy :/

Na zlecenie nr 1 BTT

Premii nie będzie bo zabrakło mi kół :(

Sądzę że jest nietypowy, bo takiego w życiu nie widziałem :P

Całość:
Obrazek

Bez ładunku:
Obrazek

Ładunek:
Obrazek

Galeria
Ostatnio zmieniony 2008-09-15, 05:41 przez NewShool next, łącznie zmieniany 6 razy.

D.

#2 Post autor: D. »

Silniki całkiem ciekawe, ale miejsce dla kierowcy to umowne...

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#3 Post autor: Sariel »

Ile razy można tłuc do głów, że zdjęcia wielkości 1600 x 1200 pikseli są ODROBINĘ ZA DUŻE DO POSTÓW? 640x480 jest ok. 800x600 przejdzie. Ale nie TAKIE KOBYŁY. Raptem wczoraj poprawiałem temat z dokładnie takim samym błędem i resztką cierpliwości nie wlepię Ci ostrzeżenia.
Przeczytać, opanować, wtedy pokazywać MOCe: http://www.00453005_0000002.pl/artykuly.php?show=48681
Ostatnio zmieniony 2008-09-14, 13:17 przez Sariel, łącznie zmieniany 1 raz.

NewShool next

#4 Post autor: NewShool next »

Sariel pisze:. Raptem wczoraj poprawiałem temat z dokładnie takim samym błędem i resztką cierpliwości nie wlepię Ci ostrzeżenia.
Dzięki za wyrozumiałość lecz inny admin już to zrobił :P

POPRAWIONE
Ostatnio zmieniony 2008-09-15, 05:37 przez NewShool next, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#5 Post autor: Sariel »

Nie narzekaj, wiele osób chciałoby usłyszeć że jakość ich zdjęć przechodzi ludzkie pojęcie ;)
Co do MOCa - tak mu się przyglądam i zastanawiam się, co on robi w dziale Technic? Przecież nie ma żadnych funkcji, a liftarmy i jedno kółko zębate Technica nie czyni. To nie powinien być raczej Zew Przyszłości?

Jakub350

#6 Post autor: Jakub350 »

Jedyna rzecz, która mi się tutaj podoba, to te silniki. Zwróć też uwagę na kolorystykę. Życie nauczyło mnie, żeby nie robić MOCy zbyt kolorowych, szczególnie w technicu. ;) I zdjęcia są trochę nieostre.

NewShool next

#7 Post autor: NewShool next »

Sariel pisze:co on robi w dziale Technic?
Nexus 7 pisze:
NewShool next pisze: Model technic z epoki s-f w jakim dziale opublikować?? :P



Technic
Cytat z dyskusji na temat 1 zlecenia :P

Jakub350 pisze:Życie nauczyło mnie, żeby nie robić MOCy zbyt kolorowych, szczególnie w technicu. ;) I zdjęcia są trochę nieostre.
Niebieskie liftarmy to tylko podstawka, czerwone to wiązka energii utrzymująca silniki koło siebie :P

A ostrość taka bo do cyfrówki mi daleko :P
Ostatnio zmieniony 2008-09-15, 15:16 przez NewShool next, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#8 Post autor: Sariel »

NewShool next pisze:
Nexus 7 pisze:
NewShool next pisze: Model technic z epoki s-f w jakim dziale opublikować?? :P



Technic
Cytat z dyskusji na temat 1 zlecenia :P
Tylko że to nie jest model Technic. Źle zadałeś pytanie Nexusowi.

intech
Posty: 79
Rejestracja: 2007-11-28, 11:18
Lokalizacja: Konin
brickshelf: intech77

 

#9 Post autor: intech »

Dokładnie, my jako Technicowcy, pod działem Technic, rozumiemy model, nie tylko zbudowany z paru liftramów, bo to klocki serii Technic, tylko model działający. To chyba tylko dlatego, Technic wyróżnia się spośród innych działów :)

NewShool next

#10 Post autor: NewShool next »

Ale jako takie usprawiedliwienie mam ?? :P

Jakub350

#11 Post autor: Jakub350 »

NewShool next pisze:Niebieskie liftarmy to tylko podstawka, czerwone to wiązka energii utrzymująca silniki koło siebie :P

A ostrość taka bo do cyfrówki mi daleko :P
Ok rozumiem, chodzi mi tylko o to, że MOCe utrzymane w jakiejś jednej konkretnej kolorystyce lepiej się ogląda. Jeśli masz powiedzmy jakieś ciemniejsze liftarmy, możesz wstawić je zamiast tych niebieskich. ;)

A co do zdjęć to w porządku, nie czepiam się więcej ;)

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#12 Post autor: Sariel »

NewShool next pisze:Ale jako takie usprawiedliwienie mam ?? :P
Nie, zębatka i parę liftarmów bez żadnej, zupełnie żadnej funkcji to za mało. Przenoszę temat we właściwsze miejsce.

ODPOWIEDZ