[MOC] Krab Transportowy ;D

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

#16 Post autor: crises »

Mi tam się ten krab podoba. Fajny okrągły kształt. Takich wielkich krabów nie ma, więc nie czepiałbym się tych szczypiec, czy chodzenia bokiem/przodem, bo to przecież Krab z Krainy Wyobraźni.

Martwi mnie natomiast fakt, że w zleceniu było: "zbudować pojazd pływający". Czy stworzenia żywe to pojazdy?

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#17 Post autor: Bobofrutx »

Martwi mnie natomiast fakt, że w zleceniu było: "zbudować pojazd pływający". Czy stworzenia żywe to pojazdy?
Wydaje mi się że tak. Jest to pojazd którym ludzik transportuje towary. Tylko traktowanie zwierzaka jako przedmiot nie jest dobre :/
Jeśli praca nie zostanie dopuszczona no to trudno ;P Jakoś to przeżyje.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Hippotam

#18 Post autor: Hippotam »

crises pisze:Martwi mnie natomiast fakt, że w zleceniu było: "zbudować pojazd pływający". Czy stworzenia żywe to pojazdy?
Myslę że dawniej osioł,woł czy koń pełniły rolę "pojazdów" - transportowych czy ciągnących ładunek więc kraba (czy sympatycznego potwora) uznamy.
W zadaniu jest słowo "pojazd", ale trudno by nam było sformułowac je ogólniej. No bo co napisać? "Zbuduj coś pływającego?"


EDIT: Wiem! "Środek transportu"!
Ostatnio zmieniony 2008-09-19, 16:31 przez Hippotam, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#19 Post autor: pit »

crises pisze:Martwi mnie natomiast fakt, że w zleceniu było: "zbudować pojazd pływający". Czy stworzenia żywe to pojazdy?
Ciekawe kto w zeszłym roku zbudował smokobusa jako pojazd komunikacji masowej :D

A krab całkiem przyjemny. Fajnie wygląda na niebieskim tle.
Jeszcze temu krabu wymodeluj pancerz do zdjęć "na golasa" :)


p.s. Jedno ze zdjęć w galerii kraba jest ooogromne...

crises

#20 Post autor: crises »

pit pisze:Ciekawe kto w zeszłym roku zbudował smokobusa jako pojazd komunikacji masowej :D
Tiaaa, ciekawe... :-) To musiał być jakiś szaleniec. Na swoją obronę napiszę, że ten krab bardzo mi pasuje i wolałem zawczasu spytać co regulamin mówi o takich pojazdach.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#21 Post autor: lugomina »

Oj, jaki rozkoszny krabik :-) Ekstra pomysl.

Chcialabym tylko, zeby mu wystawaly szczypce nad woda, gdy plywa, bo inaczej wyglada jak sympatyczna czerwona.. wyspa lub bez obrazy, meduza ;-)

Bardzo mi sie podoba, ze drugi etap BTT ma takie specyficzne wymagania, przez co uczestnicy buduja stwory morskie (zamiast nastepnej powodzi ciezarówek, hi hi)
:-)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#22 Post autor: Bobofrutx »

[b]lugomina[/b] pisze:Chcialabym tylko, zeby mu wystawaly szczypce nad woda, gdy plywa, bo inaczej wyglada jak sympatyczna czerwona.. wyspa lub bez obrazy, meduza ;-)
Niestety wiem ;P szczypce tak jak i pozostale odnóża służa do pływania ;)
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

ODPOWIEDZ