ice-boat

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
bartek_mi
Posty: 286
Rejestracja: 2007-12-03, 14:11
Lokalizacja: wawa
brickshelf: bartekmi

 

ice-boat

#1 Post autor: bartek_mi »

wyobrazcie sobie, ze mieszkacie na dalekeiej polnocy. zimno cimno. a jedyne czego pod dostatkiem to lod... i kra... wszedzie plywa kra.

bierzecie zatem silnik, srube, kawalek szyby. kleicie to do kupy.

Obrazek

nastepnie znajdujecie odpowiednia duza kre, montujecie oswietlenie obrysowe (niebieskie) i pojazd gotowy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

bagaz (uszczelniona, wodoszczelna, plywajaca i oswietlona boja) mozecie polozyc na krze albo (co zalecane) uwiazac sznurkiem za pojazdem

Obrazek

Co sie stanie jesli kra sie stopi lub rozpadnie? Pozostaje wyslanie sygnalu --- . . . --- . . . ---

czekam na komentarze :)

kadlub "nie z metalu" chyba nie jest zbyt naciagany? :)

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#2 Post autor: M_longer »

Pomysł oryginalny, ale:
Nie uwierzę że pojazd z taką małą kabinką (starczy mu paliwa na 500 mil? ;) ) i tak małym napędem uciągnie 5 ton :)

Chyba że to jakiś super nowoczesny pojazd zużywający szklankę paliwa na 100 km :P

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#3 Post autor: glaz_pimpur »

M_longer pisze:uwierzę że pojazd z taką małą kabinką (starczy mu paliwa na 500 mil?
Przecież kry dryfują. Ja bym używał tego silniczka do nakierowywania statku na odpowiedni prąd:)
Super pomysł, o krze nie pomyślałem!
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

lordofdragonss

#4 Post autor: lordofdragonss »

Bardzo ciekawe. Widzę że ten konkurs powoduje, że wyobraźnia pracuje.
Statseczek jest prosty ale całkiem ładny ale wątpie by w Boi zmieścił sie wymagany ładunek.

Kaczor

#5 Post autor: Kaczor »

Też myślałem o krze ale nie miałem pomysłu na pojazd. Ten jest ciekawy ale chyba trochę za mały.

pkowalcz

#6 Post autor: pkowalcz »

Ha, też myślałem (i dalej myślę) o pojeździe z lodu, chociaż nie do końca w ten sam sposób...

ODPOWIEDZ