[MOC] Samolot z lat 20

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

[MOC] Samolot z lat 20

#1 Post autor: glaz_pimpur »

Witam.
Po nieudanej próbie zrobienia czegoś sensownego na 3 etap BTT musiałem sobie jakoś odbić. Padło na Fokkera D.VII. Warunek dodatkowy: ma być bawialny dla 6-latka, tj. nie rozpaść się przy pierwszym podmuchu i mieć ruchome części, koła.
Warunek udało się spełnić, co do reszty sam mam pewne zastrzeżenia. Ogon robiłem już z tego co mi zostało, a nie z tego co bym chciał. Śmigło odbiega od oryginału; chciałem aby miało płaty pod skosem i musiałem to ukryć. Przy okazji trochę zapatrzyłem się na Red Barona Hippotama. No i malowanie jest raczej mało prawdopodobne.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
I link do całej GALERII:

Przepraszam za jakość zdjęć, ale fotografia zdecydowanie nie jest moim hobby. Robiłem 2 sesje, później poprawiałem na komputerze a nadal są marne.
Pozdrawiam
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#2 Post autor: caro »

Bardzo przyjemny model :) i skoro jest bawialny dla 6 latka to założenia zostały zrealizowane.
Powoli Astra GSI

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#3 Post autor: grevious27 »

Założenia zostały zrealizowane, to jest najważniejsze. Co do samego modelu, cieszy oko :)
Why so serious?

ODPOWIEDZ