[MOC] Brukselski wyscig do krzesła

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
bartemo

#31 Post autor: bartemo »

kris kelvin pisze:A żenadą to jest projekt PO zmiany ustawy o funduszach emerytalnych. Ciekawe czy ktoś z oburzonych wie o co chodzi. Ale wytresowali was dobrze.
Może o tym zrób scenkę.
Wiadomo, że chodzi o to, aby sprawić wrażenie, że PO i PiS czymkolwiek się od siebie różnią :) Tak naprawdę to jedne konie od czasów Magdalenki. Szkoda, że wszyscy tak świetnie "uświadomieni" politycznie mają o tym marne pojęcie.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2556
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#32 Post autor: V1 »

Ponieważ wiem już kim są przedstawione postacie, nie potrafię obiektywnie ocenić walorów scenki.
Widok tych kurdupli, podobnie jak całej reszty złodziei, bandytów i całej UE doprowadza mnie do wymiotów.

Krzesło jest w porządku :)
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#33 Post autor: Sariel »

bartemo pisze:chodzi o to, aby sprawić wrażenie, że PO i PiS czymkolwiek się od siebie różnią :)
Psiakrew, jakoś przegapiłem tego Leppera i Giertycha w Tuskowym rządzie. Przejdę się chyba do okulisty.

bartemo

#34 Post autor: bartemo »

Sariel pisze:Psiakrew, jakoś przegapiłem tego Leppera i Giertycha w Tuskowym rządzie. Przejdę się chyba do okulisty.
A jak to ma świadczyć o różnicach między tymi dwoma partiami budującymi etatyzm eurosocjalizm?

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#35 Post autor: Sariel »

A choćby estetycznie :P

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#36 Post autor: zgrredek »

bartemo pisze:chodzi o to, aby sprawić wrażenie, że PO i PiS czymkolwiek się od siebie różnią
W tak młodym wieku tak duża wada wzroku to bardzo niepokojące. Czym prędzej udaj się do okulisty.

aro_kal
Posty: 436
Rejestracja: 2006-02-07, 14:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: aro-kal

 

#37 Post autor: aro_kal »

bartemo napisał/a:
chodzi o to, aby sprawić wrażenie, że PO i PiS czymkolwiek się od siebie różnią
W tak młodym wieku tak duża wada wzroku to bardzo niepokojące. Czym prędzej udaj się do okulisty.
W tak dorosłym wieku nieumiejętność obiektywnego porównania celów i programów dwóch partii też chyba wymaga wizyty u specjalisty. Przepraszam, że Ci to napisałem, ale mnie troszkę sprowokowałeś. Bartemo ma bardzo dużo racji w tym co napisał. Politycznie te partie są niemal identyczne. I to i to socjaliści. Zresztą w sejmie nie ma żadnej innej partii poza socjalistami (z grubsza oceniając). Nie zgodziłbym się tylko z tym, że łączy je Magdalenka, no ale może bartemo ma na myśli ten okres czasu.

Przepraszam wszystkich, że piszę o polityce, ale czasami otwiera się scyzoryk. Już nie dam się sprowokować, ale nauczmy się na tyle dobrze dyskutować, by nie dyskredytować oponenta, tak jak to zrobił zgrredek i ja. Z tym że ja to zrobiłem w celach edukacyjnych :-)

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#38 Post autor: Qworg »

Fajny MOC, ładne wykonanie tylko pomysł jakiś taki...
Panowie, może zostawcie politykę, dość jej już wszędzie. Tu się chyba powinniśmy odprężać, relaksować, nie psujmy sobie tego tym co się w naszym kraju nazywa "polityką".
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#39 Post autor: zgrredek »

aro_kal pisze:nauczmy się na tyle dobrze dyskutować, by nie dyskredytować oponenta, tak jak to zrobił zgrredek
Biję się w piersi, że nie jest to mój sposób na prowadzenie rozmowy i przepraszam jeśli kogoś uraziłem. Może trochę tłumaczy mnie wczesna godzina, bo nie do konca byłem obudzony. Ale ręce mi opadają jak ktoś wkłada do jednego worka PiS i PO.
aro_kal pisze:I to i to socjaliści.
Nie ma dla mnie dużego znaczenia jaką kto komu czy sobie etykietkę przyklei. Główną różnicę między tymi partiami upatruję w tym, że PO chce jak najwięcej władzy przekazać samorządom, a PiS odwrotnie, chce jak najwięcej władzy dla siebie. PO dąży do władzy, żeby przebudowywać państwo, a PiS po to, żeby tę władzę mieć. Jest jeszcze kilka innych drobniejszych różnic, ale nie chcę się rozpisywać.
Napisałem to w celach edukacyjnych ;o)

Prośba do Hippo; jak najdzie Cię jeszcze kiedyś na budowanie politycznych MOCy to powstrzymaj się od ich publikacji. Ostatnią rzeczą jaka jest nam potrzebna to budowanie barykad na Forum.

kris kelvin

#40 Post autor: kris kelvin »

zgrredek pisze:Nie ma dla mnie dużego znaczenia jaką kto komu czy sobie etykietkę przyklei. Główną różnicę między tymi partiami upatruję w tym, że PO chce jak najwięcej władzy przekazać samorządom, a PiS odwrotnie, chce jak najwięcej władzy dla siebie. PO dąży do władzy, żeby przebudowywać państwo, a PiS po to, żeby tę władzę mieć. Jest jeszcze kilka innych drobniejszych różnic, ale nie chcę się rozpisywać.
Napisałem to w celach edukacyjnych ;o)
Aha. Chcą. Świetne określenie. Chcieli też zlikwidować podatek Belki.
Panie zgredek, w tym wieku to jednak już pora wyjść z matrixa :D

Może już niech pan nie odpowiada zgredku, bo to się nigdy nie skończy.
Ostatnio zmieniony 2008-10-18, 12:04 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#41 Post autor: Sariel »

Hmm, zamykamy temat?

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#42 Post autor: Jerac »

Tak. Polityka to drażliwy temat, niech chociaż tutaj na forum nie będzie sztucznych podziałów.
Ostatnio zmieniony 2008-10-18, 12:23 przez Jerac, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany