[MOC] Ulica Zmarznięta

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#46 Post autor: zgrredek »

Bobofrutx pisze:trzy ptaki i kot polujący na nie
Tego kota miało nie być. Dodałem go w ostatniej chwili, jak czekałem aż pocztą dojdą klocki od Iskry. To dowód na to, że nie warto spieszyć się z publikacją.
Iskra pisze:Dołączam się do zachwytów.
Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. I dorożka. :)
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za komentarze. Nie spodziewałem się aż tak dobrego przyjęcia, bo nie widziałem w MOCu aż tylu zalet ile Wy zobaczyliście.
Ostatnio zmieniony 2008-11-01, 21:55 przez zgrredek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#47 Post autor: szarikm »

hmm

hmm

hmm....

Pies z udkiem w zębach powala :)
Wspaniale wykorzystałeś (Technicowcy: CISZA! - każdy może zbłądzić ;) ) zębatki, jako rozetki.
Zawsze mnie ciekawiło, to czego można wykorzystać te szare, wysokie bricki 1x2 z rowkiem, a tu proszę = środkowa kamienica na wysokości balkonu.
Napisy bardzo ładnie nadają klimat przedwojenny - od razu się zorientowałem co to za epoka :)
Piękna praca!

zgrredek pisze:
Misterzumbi pisze:I te "pioruny" Jako sople nie pasuja mi tutaj.
Też zastanawiałem się nad nimi. Miałem jeszcze dwa pożyczone od Iskry, ale nie wtykałem ich na siłę.
Dlaczego zaraz sople? Woda z zatkanej rynny się wylewa.
zgrredek pisze:Jest to mój hołd dla pewnej pani, którą widziałem kiedyś w Warszawie na rogu E.Platter i Hożej. Była w jeszcze krótszej spódniczce, był środek nocy, wiał wiatr, był ponad dwudziestostopniowy mróz, a ona z czerwonym nosem dzielnie stała na posterunku.
Chyba żona o tym nie wie? :)

ODPOWIEDZ