[CCC6] - Kategorie i nagrody

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

#16 Post autor: crises »

Hippotam pisze:"I jeszcze raz zmęczeni bohaterowie podejmują trud walki o lepsze jutro. Dzieci już spią, zony już spią, póżno w noc stukają klocki, wory pod oczami coraz większe, rano znowu trzeba bedzie zażyc trzy kawy. A jednak walczą..."
Walczą o zwycięstwo ducha nad materią. Ja nie piję kawy, mam trudniej...
Hippotam pisze:Bruce N H z CC pyta czy się z kims założyliśmy o coś w tym roku....
Nie założyliśmy, prawda? Mobilizacja byłaby większa.

Chyba nie ma się co dzielić. Niech wygra najlepszy, "there can be only one" itd.

kris kelvin

#17 Post autor: kris kelvin »

Hippotam pisze:
crises pisze:Powalczymy.
Bruce N H z CC pyta czy się z kims założyliśmy o coś w tym roku....
No właśnie trza się było założyć. Z jakąś solidną klockową nacją jak Niemiaszki albo Holendrzy to by były emocje, bo tę walkę z Portugalczykami trudno nazwać inaczej jak rzezią :D

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2787
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#18 Post autor: Ciamek »

Rok temu o tej porze to miałem już z 5 mocy : oP
A teraz nic nie mam tylko kryzys castlo-twórczy : o(
Zdrufko, Ciamek

Hippotam

#19 Post autor: Hippotam »

Zajrzalem na forum CC i okazuje sie ze chlopaki sami pozakladali sobie klany i rywalizują zespolowo. Otwarcie przyznaja sie do inspiracji nami...

Niby klanow jest 5 i to jest lista zamknieta, ale moze zalozymy jakis klan renegatow i ....

kris kelvin

#20 Post autor: kris kelvin »

Hippotam pisze:Zajrzalem na forum CC i okazuje sie ze chlopaki sami pozakladali sobie klany i rywalizują zespolowo. Otwarcie przyznaja sie do inspiracji nami...

Niby klanow jest 5 i to jest lista zamknieta, ale moze zalozymy jakis klan renegatow i ....
Ja jestem w jednym klanie :D

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2787
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#21 Post autor: Ciamek »

Hippotam pisze:ale moze zalozymy jakis klan renegatow i ....
Ja pasuję : o)
kris kelvin pisze:Ja jestem w jednym klanie :D
Widziałem właśnie ostatnio - cfaniak ; o)
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#22 Post autor: Iskra »

Ja jestem w jednym klanie :D
Zdrajca. :)

kris kelvin

#23 Post autor: kris kelvin »

Ciamek pisze:
kris kelvin pisze:Ja jestem w jednym klanie :D
Widziałem właśnie ostatnio - cfaniak ; o)
BA ! ! !

Iskra pisze:
Ja jestem w jednym klanie :D
Zdrajca. :)
Obywatel Świata :D

To jakieś koszmarne nieporozumienie w ogóle. Zaczął mnie jakiś Australijczyk (z mojego timu ;) molestować czy możemy poczatować o konkursie.
Koszmar...


A tak na serio to na jakim etapie prac jesteście ?

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#24 Post autor: Iskra »

A tak na serio to na jakim etapie prac jesteście ?
Ja jestem na etapie 'to był naprawdę idiotyczny pomysł, żeby budować na skos'.
Mam jakąś 1/4 teatru. Do misca poleci, ewentualnie do zbrodni i kary. Oprócz tego mam pomysły na to nawiedzone cośtam, czyn rycerski, gobelin i zbrodnię i karę. Tylko czasu coś mało.

Awatar użytkownika
liwnik
VIP
Posty: 1233
Rejestracja: 2005-08-17, 08:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Liwnik
Kontakt:

 

#25 Post autor: liwnik »

Ja zrezygnowałem z budowy teatru. Mam nadzieję, że uda mi się coś zbudować do zbrodni i kary.
Pozdrawiam, Liwnik

Hippotam

#26 Post autor: Hippotam »

Mi się przyśniła praca. Wiem jak powinna wyglądać. Za cholere nie pasuje do żadnej kategorii.

Nie zbudowałem na razie nic. Null. zero. Ani jednego klocka.

Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

#27 Post autor: Lomero »

Mam pewien pomysł na kryjówkę rzezimieszków. Dosyć ambitny i pewnie nic z niego nie wyjdzie. Zobaczymy :)

Jeśli chodzi o postępy to, hmm... posegregowałem już prawie wszystkie klocki, więc są szanse, że niedługo zacznę :D
Lomero

lolas

#28 Post autor: lolas »

Ja robie winietke, ale slabo to wyglada. To zdecydowanie nie jest moja dzialka, bo brak umiejetnosci w zabawie detalami umiem zamaskowac tylko odpowiednia wielkoscia MOCa.

Byc moze zrobie tez cos do kategorii zbrodnia i kara. Paradoksalnie mam pomysl na winietke w tej kategorii ;-)

P.S. Bardzo zaluje, ze konkurs nie odbywa sie w Polsce. Wystawilbym wowczas prace p.t. Zbrodnia Ikara ;-) Koles ze skrzydlami (Ikar) robi cos zlego itd...

kris kelvin

#29 Post autor: kris kelvin »

Jedną prackę już wrzuciłem na forum. Oprócz tego zrobię customową figurkę, a może nawet dwie i mam ze 30% kryjówki bandytów na płycie 48x48. Jeszcze bym chciał jakąś miniaturkę zrobić, ale chyba jestem typem jak Lolas - średnio mi wychodzi coś małego.

Zresztą jakoś chyba nie lubię budować na konkurs. Jak mogę sobie sam podłubać to fajnie, jak robić coś na czas i w określonej kategorii to mi się odechciewa.
Ostatnio zmieniony 2008-11-17, 10:19 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#30 Post autor: Qworg »

Mam głowę smoka jakiś korpusik i niezgrabne nóżki do niego... ale tylko głowa mi się podoba.... Ja chyba odpadnę...
kris kelvin pisze:Zresztą jakoś chyba nie lubię budować na konkurs. Jak mogę sobie sam podłubać to fajnie, jak robić coś na czas i w określonej kategorii to mi się odechciewa.
Mam tak samo :(
Ostatnio zmieniony 2008-11-17, 10:35 przez Qworg, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Zablokowany