[MOC] I.O. class Research Vehicle

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#16 Post autor: Jerac »

Aż mi przypomina samochód ghostbusters. Trudno zobaczyć kształt pod tym całym oprzyrządowaniem na "dachu".

Że zdjęcie fajne, styl dobry już wszyscy pisali, nie zostało dla mnie wiele. Koła moim zdaniem pasują nawet lepiej niż te csowe, są po prostu lepsze - a przecież tamte zestawy też miały koła z gumowymi oponami.

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#17 Post autor: martinbb »

Ehhh... Classic-Space... :)
Inspired by NavySEALs

spacelord
Posty: 964
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#18 Post autor: spacelord »

rh pisze:ale szczególnie pozytywne wrażenie na mnie wywarły te niebieskie zbiorniki (chyba...) z tyłu po lewej :)
Tak to są zbiorniki - na energię (paliwo?) pozyskane z kryształów (mam nadzieję że nie brzmi to głupio ;P )... kryształy są zbierane do niebieskich pojemników po obu stronach, a potem za pomocą urządzeń zakończonych żółtym światełkiem są zamieniane na energię, a pozostałości w są wyrzucane :)
Wookashek pisze:Classic space zawsze dobrze wygląda.
Eh - ale jak się buduje to coś długo nie chce fajnie wyglądać - takie kanciaste wszystko, aż w końcu po pewnym czasie zaczyna "dobrze wyglądać" :)
Jerac pisze:Trudno zobaczyć kształt pod tym całym oprzyrządowaniem na "dachu"
Oprzyrządowanie jest ważnym elementem kształtu ;P
Jerac pisze:Że zdjęcie fajne, styl dobry już wszyscy pisali, nie zostało dla mnie wiele.
Następnym razem postaram się żeby było jeszcze coś oprócz 'zdjęcia' i 'stylu' ;)
grevious27 pisze:Fajny, w stylu Classic Space :)
martinbb pisze:Ehhh... Classic-Space... :)
I to jest najważniejsze ;)


Dzięki za komentarze, bo jak wiadomo dobrze nastrajają do budowy następnego MOCa :)

ODPOWIEDZ