Janek Kafelek

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Goldbrick

#61 Post autor: Goldbrick »

Ja też bym się chętnie zgłosił do opieki nad Jankiem :)
Ale Lublin jest taki nieciekawy...
A przecież na wakacje go nie zabiorę bo za długo to by trwało.

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#62 Post autor: caro »

A Janek nie ma jakiegoś towarzysza ? Bo niebezpiecznie jest podróżować samemu :P
Powoli Astra GSI

Kaczor

#63 Post autor: Kaczor »

Goldbrick pisze:Lublin jest taki nieciekawy...
Jak to nieciekawy? Jeszcze tam nie byłem i z chęcią zobaczę Janka na tle waszych zabytków :)

Awatar użytkownika
makorol
Posty: 666
Rejestracja: 2004-11-20, 09:55
Lokalizacja: Bystrzyca / Wrocław
brickshelf: makorol

 

#64 Post autor: makorol »

A ja chciałby sobie zarezerwować Janka na wakacje. Nie wiem jeszcze dokładnie keidy, ale najprawdopodobniej będe jechał do Danii do Billund. Mógłbym mu porobić fotki w Legolandzie itp.
Pozdrawiam, Makorol.

crises

#65 Post autor: crises »

Goldbrick pisze:Ja też bym się chętnie zgłosił do opieki nad Jankiem :)
Ale Lublin jest taki nieciekawy...
A przecież na wakacje go nie zabiorę bo za długo to by trwało.
Nie chodzi o to czy Lublin jest ciekawy, czy nie, ale o to, żeby pojeździł chłopak po Polsce. Jak masz ochotę to się na PW zgłoś i dopiszę Cię do listy.
makorol pisze:A ja chciałby sobie zarezerwować Janka na wakacje. Nie wiem jeszcze dokładnie keidy, ale najprawdopodobniej będe jechał do Danii do Billund. Mógłbym mu porobić fotki w Legolandzie itp.
Fajnie by było, ale terminy wakacyjne są mocno napięte. Biorąc pod uwagę opieszałość poczty + średni czas trwania wakacyjnego wyjazdu, to maks 4 osoby uda się na wakacje odwiedzić.

Awatar użytkownika
makorol
Posty: 666
Rejestracja: 2004-11-20, 09:55
Lokalizacja: Bystrzyca / Wrocław
brickshelf: makorol

 

#66 Post autor: makorol »

Ale ja nie mam zamiaru jechac na długo. 3-4 dni to max.
Pozdrawiam, Makorol.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#67 Post autor: zgrredek »

Czy dałoby się z jakimś wyprzedzeniem powiadamiać o wizycie JK, bo jeśli ktoś ma zamiar zrobić jakiegoś okolicznościowego MOCyka, to żeby wiedział na kiedy mniej więcej zrobić, a nie żeby robił dopiero jak JK do niego dotrze.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#68 Post autor: V1 »

O! Dajcie Makorolowi do Legolandu! To wyjątkowa okazja, olać kolejność zapisów!
\/1 ______________

crises

#69 Post autor: crises »

makorol pisze:Ale ja nie mam zamiaru jechac na długo. 3-4 dni to max.
Dobra, dobra :-) Zobaczysz to morze klocków i nie będziesz chciał wrócić.
zgrredek pisze:Czy dałoby się z jakimś wyprzedzeniem powiadamiać o wizycie JK, bo jeśli ktoś ma zamiar zrobić jakiegoś okolicznościowego MOCyka, to żeby wiedział na kiedy mniej więcej zrobić, a nie żeby robił dopiero jak JK do niego dotrze.
Dałoby się. Tak sądzę. Z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem.
V1 pisze:To wyjątkowa okazja, olać kolejność zapisów!
Tych wyjątkowych okazji mam w zapisach kilka. Pracuję nad zestawieniem ich w jakąś logiczną całość. Problem w tym, że nie miałem do tej pory okazji przekonać się jak to funkcjonuje czasowo. Pamiętam o wszystkich chętnych i będę do Was pisał w stosownym momencie, a jeśli będziecie znali konkretne daty wyjazdów, to też dawajcie sygnał.

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2787
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#70 Post autor: Ciamek »

Mnie można spokojnie pomijać, nic nie planuję : o)
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#71 Post autor: zgrredek »

Skoro i tak JK został sklonowany, to może jednego trzymać na takie wyjątkowe okazje jak np wycieczka do Legolandu, a drugi niech śmiga po Polsce.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#72 Post autor: V1 »

O to to. Jak Dwójca Święta.

Ja sobie też takiego zrobię i poznęcam się nad nim.
Ostatnio zmieniony 2009-01-30, 18:40 przez V1, łącznie zmieniany 1 raz.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
makorol
Posty: 666
Rejestracja: 2004-11-20, 09:55
Lokalizacja: Bystrzyca / Wrocław
brickshelf: makorol

 

#73 Post autor: makorol »

Ale tam jakoś się za bardzo nie podniecajcie, bo ten wyjazd to na razie 80 %. Ale myślę, że wypali. Szczególnie, ze Jan obiecywał mi pare razy, że jak tylko tam będę to on pokaże mi to i owo :P Takiej okazji nie wypada przepuścić.
Pozdrawiam, Makorol.

crises

#74 Post autor: crises »

zgrredek pisze:Skoro i tak JK został sklonowany, to może jednego trzymać na takie wyjątkowe okazje jak np wycieczka do Legolandu, a drugi niech śmiga po Polsce.
Został sklonowany, bo szanse na odzyskanie oryginału były bardzo małe.

Według mnie ideą tej zabawy jest właśnie podróż tej jednej, jedynej figurki po świecie z całym "dobrodziejstwem inwentarza" w postaci opóźnień, kombinowania itd. Jeżeli chcecie, to każdy sobie może zrobić swojego Janka, pstryknąć fotkę i w ciągu tygodnia będziemy mieli całą zabawę z głowy.

kris kelvin

#75 Post autor: kris kelvin »

crises pisze:
zgrredek pisze:Skoro i tak JK został sklonowany, to może jednego trzymać na takie wyjątkowe okazje jak np wycieczka do Legolandu, a drugi niech śmiga po Polsce.
Został sklonowany, bo szanse na odzyskanie oryginału były bardzo małe.

Według mnie ideą tej zabawy jest właśnie podróż tej jednej, jedynej figurki po świecie z całym "dobrodziejstwem inwentarza" w postaci opóźnień, kombinowania itd. Jeżeli chcecie, to każdy sobie może zrobić swojego Janka, pstryknąć fotkę i w ciągu tygodnia będziemy mieli całą zabawę z głowy.
Dokładnie. Jaś Menelek musi być tylko jeden inaczej cały czar pryśnie jak będzie miał ileś klonów.

ODPOWIEDZ