Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Przeprawa przez potok
Autor Wiadomość
Ither 
Boję się szalonych ludzi

Wpisy: 671
Wysłany: 2008-11-18, 14:13   [MOC] Przeprawa przez potok

Bandyci ze Stumilowego Lasu uciekają ze skarbami w jedynym miejscu da się jakoś przejść przez potok. Jak widać - i tak nie jest łatwo, a prąd strumienia grozi porwaniem skarbu i jednego z siepaczy. W scence zawarty jest żart sytuacyjny z pointą: 'tonący brzytwy się chwyta'.

deeplinki:

zamazanie drzewa celowe, mi się to podoba ;)

Internetowy Winnetou.

rh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-18, 14:22   

No to zaczynamy.
1) Czy mieszanie odcieni szarości jest celowe, czy wynika z braków jednolitego koloru klocków, czy ma jakieś większe znaczenie?

2)
Ither napisał/a:
zamazanie drzewa celowe, mi się to podoba ;)

Powiem Ci tyle - na tym zdjęciu to za wiele w ogóle nie widać, czy te drzewa zamazane, czy nie - i tak tak sobie. Ogólnie jakoś zdjęć jednak pozostawia niemało do życzenia ... Ogólnie pokombinuj, by coś zrobić z tłem. Jakoś doprowadzić je do bieli zamiast szarości ...

3) Brzytwa trochę przyduża, ale ogólnie to pomysł Ci nawet się udał :) Co do samej konstrukcji - proste bez żadnych dziwnych fajerwerków, chociaż sposób utworzenia fali na potoku dość dziwny - czy oby na pewno taka fala jest na potoku? Jakoś jak widzę potok w lesie niedaleko mnie to kompletnie nie jest aż tak wzburzony, za to górski potok jeśli by to był to można dyskutować i tak. No to na tyle ...

Ither 
Boję się szalonych ludzi

Wpisy: 671
Wysłany: 2008-11-18, 14:30   

ciemne elementy w skałach: celowe

zdjęcia pozostawiają dużo do życzenia: wiem, wiem, ale mamy późną jesień, światła dobrego nie ma, muszę używać lampy błyskowej i jeszcze ciągle nie mam wprawy w robieniu zdjęć, z czasem się poprawię :)

wzburzenie potoku: zastanawiałem się jak wykorzystać te niebieskie klocuszki i wymyśliłem, że uczynię z nich fale we wzburzonym górskim potoku, a koło nich też czasem rosną drzewa ;)

żadnych fajerwerków- absolutnie celowe, lubię prostotę tej pracy :D

Internetowy Winnetou.

rh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-18, 14:35   

Ither napisał/a:
zdjęcia pozostawiają dużo do życzenia: wiem, wiem, ale mamy późną jesień, światła dobrego nie ma, muszę używać lampy błyskowej i jeszcze ciągle nie mam wprawy w robieniu zdjęć, z czasem się poprawię :)

To może spróbuj jednak złagodzić światło lampy błyskowej - używając chociażby kawałku papieru przed lampą? Albo odpowiednie oświetlenie samej sceny - też światło złagodzone papierem albo jakimś materiałem .. co by się tych przeklętych odblasków pozbyć.

kris kelvin
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-18, 14:42   

Woda wyszła nawet ciekawie nie powiem szczególnie dobrze wygląda z góry :)
Ja lubię mieszać kolory, ale tutaj raczej bym postawił na jednolite skały. Ewentualnie mieszał stary jasnoszary i nowy.
Ogólnie nie jest źle.

V1 
VIP

Wpisy: 2532
Wysłany: 2008-11-18, 14:51   

Zdjęcia słabe, szczególnie brakuje ciekawego widoku z poziomu ziemi.
Pomysł na wodę wydaje mi się bardzo interesujący, trzeba go dopracować, i może wyjść bardzo ciekawie.

grevious27 

Wpisy: 515
Wysłany: 2008-11-18, 17:01   

Mi się nawet podoba :) Pomysł z wodą bardzo ciekawy.

Wilk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-18, 20:23   

Całkiem ładnie ci to wyszło:) Jedyne co mnie trochę razi to niedociśniete w niektorych miejscach klocki:)

Fistach
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-18, 20:30   

Bardzo fajna i dynbamiczna scenka.

Brakuje w niej tylko plate 1 x 1 round w kolorze TrCl

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu