[MOC] Przeprawa przez potok

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

[MOC] Przeprawa przez potok

#1 Post autor: Ither »

Bandyci ze Stumilowego Lasu uciekają ze skarbami w jedynym miejscu da się jakoś przejść przez potok. Jak widać - i tak nie jest łatwo, a prąd strumienia grozi porwaniem skarbu i jednego z siepaczy. W scence zawarty jest żart sytuacyjny z pointą: 'tonący brzytwy się chwyta'.

Obrazek

deeplinki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek zamazanie drzewa celowe, mi się to podoba ;)
Obrazek

rh

#2 Post autor: rh »

No to zaczynamy.
1) Czy mieszanie odcieni szarości jest celowe, czy wynika z braków jednolitego koloru klocków, czy ma jakieś większe znaczenie?

2)
Ither pisze:zamazanie drzewa celowe, mi się to podoba ;)
Powiem Ci tyle - na tym zdjęciu to za wiele w ogóle nie widać, czy te drzewa zamazane, czy nie - i tak tak sobie. Ogólnie jakoś zdjęć jednak pozostawia niemało do życzenia ... Ogólnie pokombinuj, by coś zrobić z tłem. Jakoś doprowadzić je do bieli zamiast szarości ...

3) Brzytwa trochę przyduża, ale ogólnie to pomysł Ci nawet się udał :) Co do samej konstrukcji - proste bez żadnych dziwnych fajerwerków, chociaż sposób utworzenia fali na potoku dość dziwny - czy oby na pewno taka fala jest na potoku? Jakoś jak widzę potok w lesie niedaleko mnie to kompletnie nie jest aż tak wzburzony, za to górski potok jeśli by to był to można dyskutować i tak. No to na tyle ...

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#3 Post autor: Ither »

ciemne elementy w skałach: celowe

zdjęcia pozostawiają dużo do życzenia: wiem, wiem, ale mamy późną jesień, światła dobrego nie ma, muszę używać lampy błyskowej i jeszcze ciągle nie mam wprawy w robieniu zdjęć, z czasem się poprawię :)

wzburzenie potoku: zastanawiałem się jak wykorzystać te niebieskie klocuszki i wymyśliłem, że uczynię z nich fale we wzburzonym górskim potoku, a koło nich też czasem rosną drzewa ;)

żadnych fajerwerków- absolutnie celowe, lubię prostotę tej pracy :D

rh

#4 Post autor: rh »

Ither pisze:zdjęcia pozostawiają dużo do życzenia: wiem, wiem, ale mamy późną jesień, światła dobrego nie ma, muszę używać lampy błyskowej i jeszcze ciągle nie mam wprawy w robieniu zdjęć, z czasem się poprawię :)
To może spróbuj jednak złagodzić światło lampy błyskowej - używając chociażby kawałku papieru przed lampą? Albo odpowiednie oświetlenie samej sceny - też światło złagodzone papierem albo jakimś materiałem .. co by się tych przeklętych odblasków pozbyć.

kris kelvin

#5 Post autor: kris kelvin »

Woda wyszła nawet ciekawie nie powiem szczególnie dobrze wygląda z góry :)
Ja lubię mieszać kolory, ale tutaj raczej bym postawił na jednolite skały. Ewentualnie mieszał stary jasnoszary i nowy.
Ogólnie nie jest źle.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#6 Post autor: V1 »

Zdjęcia słabe, szczególnie brakuje ciekawego widoku z poziomu ziemi.
Pomysł na wodę wydaje mi się bardzo interesujący, trzeba go dopracować, i może wyjść bardzo ciekawie.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#7 Post autor: grevious27 »

Mi się nawet podoba :) Pomysł z wodą bardzo ciekawy.
Why so serious?

Wilk

#8 Post autor: Wilk »

Całkiem ładnie ci to wyszło:) Jedyne co mnie trochę razi to niedociśniete w niektorych miejscach klocki:)

Fistach

#9 Post autor: Fistach »

Bardzo fajna i dynbamiczna scenka.

Brakuje w niej tylko plate 1 x 1 round w kolorze TrCl

ODPOWIEDZ