7635 4WD with Horse Trailer

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
rucznoj

#16 Post autor: rucznoj »

Jako koniarz powiem, że bez nalepek przyczepa wygląda znacznie lepiej. Podoba mi się ten zestaw, mimo że nie jestem wielbicielem serii city.

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#17 Post autor: Piterko »

Necro ale muszę zapytać...

Ma ktoś chociażby mgliste pojęcie czy zestaw stanie się dostępny szerszej publiczności w najbliższym czasie? Czy może bardziej w marcu kiedy oficjalnie ruszy Farma? Bo nie wiem czy jest sens na niego polować na allegro czy sobie cierpliwie poczekać...

Goldbrick

#18 Post autor: Goldbrick »

Jest to zestaw z serii Farm. W Polsce oficjalnie pojawi się w marcu tak jak reszta setów z serii.
A widziałeś już go na Allegro?

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 287
Rejestracja: 2008-01-21, 15:03
Lokalizacja: Toruń / Szkocja (obecnie)
brickshelf: andzia

 

#19 Post autor: Andzia »

Szkoda, że recenzja nie posiada zdjęcia rumaka gdyż chciałam się mu przyjrzeć. Uzda wydaje mi się jakby nowa, a może tylko mi się wydaje. W każdym razie doceniam fakt, że rumak jest brązowy (kasztanowaty) a nie biały (siwy). Miła odmiana :-)
Zestaw udany i tylko czekać aż pojawi się na półkach.

Ps. Gdyby jeszcze przyczepka posiadała okienka z przodu co by konik mógł sobie świat pooglądać podczas transportu ah byłoby wspaniale!

Goldbrick

#20 Post autor: Goldbrick »


Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 287
Rejestracja: 2008-01-21, 15:03
Lokalizacja: Toruń / Szkocja (obecnie)
brickshelf: andzia

 

#21 Post autor: Andzia »

Goldbrick pisze:Andziu, może tutaj lepiej widać:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=3671357
Pięknie dziękuję, widać widać! ;-) I o ile się nie mylę, poprzednio kasztanki miały czerwone uzdy.

Awatar użytkownika
kenobi8
Posty: 174
Rejestracja: 2009-01-09, 17:37
Lokalizacja: Płock

#22 Post autor: kenobi8 »

Przeglądając zdjęcia z galerii podanej przez Ciamka(dokładniej instrukcje) pozytywnie się zaskoczyłem, samochód ma nie zjunioryzowane podwozie. Ciekawie też rozwiązano koła. Myślałem, że są połączone a tu każde jakby oddzielnie.

ODPOWIEDZ