[CCC6] - Kategorie i nagrody

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
kris kelvin

[CCC6] - Kategorie i nagrody

#1 Post autor: kris kelvin »

CCC VI

No to mamy i tegoroczne kategorie :)
Wygląda ciekawie, ale wystartować we wszystkich kategoriach to da radę chyba tylko cyborg :D

Tłumaczenie na polski ;) - Longer

Tapestry - Gobelin
Stwórz gobelin zawierający średniowieczną scenę, historię lub motyw. Mozesz zbudowac gobelin studami do góry lub na zewnątrz. Ta kategoria nie ma limitu co do wielkości.

Castle Vignette - Winietka Castle
Zbuduj winietkę powiązaną z Castle. Ta scenka powinna być wykonana na podstawce o wymiarach 6x6 lub 8x8. Jesteś ograniczony do zgłoszenia tylko jednej winietki w tym konkursie. Każda dodatkowa winietka nie będzie zakwalifikowana do tej kategorii ani do kategorii Różne (miscellaneous)

Act of Chivalry - Czyn rycerski
Przedstaw rycerza dokonującego czynu rycerskiego. Pomysły obejmują uczestnictwo w krucjatach, obronę niewinnych i ratowanie ludzi od zguby.

Haunted Castle - Nawiedzony zamek
Stwórz nawiedzony budynek zamkowy lub pomieszczenie. Pomysły to m.in. rozlatująca się stara wieża, loch, biblioteka.

Castle Siege - Oblężenie zamku
Zbuduj scenę oblężenia zamku z przynajmniej jedną machiną oblężniczą lub operacją oblężniczą (saperzy itp.)
Pomysły to m.in. tarany, katapulty, balisty i trebusze.

Secret Hideout - Tajemna kryjówka
Zbuduj wolno stojącą fortecę, posterunek lub kryjówkę dla frakcji wyjętych spod prawa, takich jak Forestmens, Bulls, lub Wolfpack. Na przykład taką jak 6066 Camouflaged Outpost lub 6075 Wolpack Tower.

Crime and Punishment - Zbrodnia i Kara
Przedstaw scenę średniowiecznego przestępstwa, oraz scenę pokazującą wykonanie wynikającej z niego kary. Pomysły to m.in. kłusownictwo, kradzieże, fałszerstwo, przemyt i zdrada.

Custom Castle Figure - Customowa figurka Castle
Stwórz realistyczną lub fantastyczną zcustomizowaną figurkę Castle. Możesz korzystać z modyfikowanych klocków, customowych akcesorii i/lub naklejek. Pomysły to m.in. rycerze, mnisi, wieśniacy, czarodzieje, elfy i wróżki.

Miscellaneous - Pozostałe, nietypowe
Twoje dzieło nie pasuje do żadnej z kategorii? Zgłoś je tutaj! Ta kategoria nie ma limitu powierzchni. Pamiętaj jednak że nadal jesteś ograniczony do trzech zdjęć, nawet dla dużych konstrukcji.

Castle - Zamek
Każdy zamek powinien zawierać wieżę nad bramą, boczne wieże, dziedziniec, zabudowania wewnętrzne. Detale takie jak rzeźba terenu, fosa, most zwodzony i opuszczana krata są mile widziane. Minimalny rozmiar to 32x32 study. Nie ma limitu co do maksymalnych wymiarów, ale pamiętaj że możesz zgłosić tylko trzy zdjęcia.

Master Builder - Najlepszy budowniczy
Ta nagroda powędruje do budowniczego który zgłosi swoje prace do 6 lub więcej kategorii, i zdobędzie najlepszy wynik po uśrednieniu wyników jego 6 najlepszych prac.

Tłumaczenie tworzone do spółki ze stałymi bywalcami IRCa ;)
Ostatnio zmieniony 2014-02-11, 20:50 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#2 Post autor: M_longer »

No to Panie i Panowie macie motywację ;)
Master Builder -
10193 Medieval Market Village

Hippotam

#3 Post autor: Hippotam »

Mnie spadła motywacja jak przeczytalem, że trzeba bedzie placic za przesylke nagrod poza teren USA...

crises

#4 Post autor: crises »

Hippotam pisze:Mnie spadła motywacja jak przeczytalem, że trzeba bedzie placic za przesylke nagrod poza teren USA...
W zeszłym roku też tak było.

Kategorie ciekawe, ale oblężenie i zamek są poza moim zasięgiem. Jest miniaturka, to miło. Niestety, to co mam w tej chwili zbudowane pasuje jedynie do misc.

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#5 Post autor: szarikm »

kris kelvin pisze:Crime and Punishment - Zbrodnia i Kara
Przedstaw scenę średniowiecznego przestępstwa, oraz scenę pokazującą wykonanie wynikającej z niego kary
Iskro, masz już doswiadczenie z karą, teraz tylko wymyślić przestępstwo.
Ucinanie dłoni za kradzież będzie zbyt popularne, trzeba coś innego bardziej wyrafinowanego wymyślić :D

Fajne są te kategorie.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#6 Post autor: Iskra »

szarikm pisze:Iskro, masz już doswiadczenie z karą, teraz tylko wymyślić przestępstwo.
W tym, co zaczęłam jakiś tydzień temu budować z myślą o CCC występuje motyw przestępstwa, tylko że oczywiście zapomniałam o ograniczeniu rozmiarów. Może uda mi się co nieco zmniejszyć. Jeśli nie, wrzucę do misc, bo na zbrodnię mam jeszcze inny pomysł. Kara.... mhmmm... :)

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#7 Post autor: lugomina »

Ech, szkoda, ze nie ma scen zwyczajnie cywilnych.. juz im sie opatrzyly te wszystkie kuznie-wytwórnie sera-mlyny itd? Pewnie chca wiecej dynamiki.

Treason to zdrada panstwowa, nie zdrada malzenska.. akurat za to ostatnie przewinienie kara w sredniowiecznej Polsce byla wymyslna i okrutna niemalze jak Iskra ;)

No i zamiast legend jest haunted scene, ale to akurat mi sie podoba (pewnie mieli za duzo nieporozumien z zeszlorocznymi smoczyskami ;)
A ten gobelin mnie calkiem rozwalil!
Mam kilka pomyslów ale czy zrealizuje chociaz 2? Tego nikt nie wie...
Ostatnio zmieniony 2008-11-02, 20:00 przez lugomina, łącznie zmieniany 1 raz.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

lolas

#8 Post autor: lolas »

Ja w tym roku nie dam rady nic zrobic. Pokusilbym sie o budowe zamku, ale nie wystarczy mi czasu. Powoli staczam sie w otchlan wtornego dark age ;-)
W zolwim tempie realizuje sobie moj stary pomysl, ale 2,5-letni synek skutecznie odbiera mi szanse na skonczenie go ;-)

Hippotam

#9 Post autor: Hippotam »

Lolas, może zrób miniaturkę?

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#10 Post autor: Qworg »

Piękne kategorie:) Jak czasu starczy to coś wydłubię do oblężenia ( w sumie to już kiedyś miałem sklecony kawał muru z wieża oblężniczą i podkopem, tylko że z orkami) i czynu rycerskiego (smoka można tam wcisnąć?).
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

lolas

#11 Post autor: lolas »

Hippotam pisze:Lolas, może zrób miniaturkę?
Nie czuje sie dobrze w tej kategorii, ale myslalem i o tym ;-)
Moze uda mi sie popelnic cos malego, czego nie bedzie wstyd pokazac ;)

kris kelvin

#12 Post autor: kris kelvin »

Lolas - ale wieczorami 2,5 letni śpią synkowie. A co ja mam powiedzieć jak tu jeszcze roczna córeczka się po domu pęta? :D
WALCZ :)

Co do mnie to jakoś po głębszym zastanowieniu te kategorie mi nie pasują. Mam zrobione wnętrze karczmy/sali rycerskiej z przylegającą kuchnią, a te cioty z CC nie zrobiły ani kategorii medieval life ani castle spaces. Albo przerobię to na nawiedzoną karczmę, albo wrzucę do miscellaneous. Poza tym zamierzam wydziergać figurkę Krzyżaka (pod tą planowaną bitwę pod Grunwaldem w 2010) do Custom. No i kusi mnie ten Act of Chivalry z jakimiś takimi konikami jak robi zgredek. Na resztę czasu to już raczej nie będzie.

Awatar użytkownika
liwnik
VIP
Posty: 1219
Rejestracja: 2005-08-17, 08:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Liwnik
Kontakt:

 

#13 Post autor: liwnik »

Jakoś niezbyt przypadły mi do gustu tegoroczne kategorie. Nie wiem czy cokolwiek zbuduje.
Pozdrawiam, Liwnik

Hippotam

#14 Post autor: Hippotam »

crises pisze:Powalczymy.
Crises, nakręcasz mnie.

"I jeszcze raz zmęczeni bohaterowie podejmują trud walki o lepsze jutro. Dzieci już spią, zony już spią, póżno w noc stukają klocki, wory pod oczami coraz większe, rano znowu trzeba bedzie zażyc trzy kawy. A jednak walczą..."

Może się podzielimy na kategorie jakoś? Żeby w tej trudnej walce nie konkurować ze sobą?

EDIT:

Bruce N H z CC pyta czy się z kims założyliśmy o coś w tym roku....
Ostatnio zmieniony 2008-11-04, 22:11 przez Hippotam, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#15 Post autor: pitrek02 »

Hippotam pisze:Bruce N H z CC pyta czy się z kims założyliśmy o coś w tym roku....
Może z KMFLem? :P
Hippotam pisze:Może się podzielimy na kategorie jakoś? Żeby w tej trudnej walce nie konkurować ze sobą?
Postaram się wybudować coś na: czyn rycerski, dom strachów, przenośną kryjówkę i oczywiście winietkę. :)

Zablokowany