[MOC] Przebudowa 4954

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
mat
Posty: 29
Rejestracja: 2008-08-17, 15:13
Lokalizacja: Polkowice

[MOC] Przebudowa 4954

#1 Post autor: mat »

Witam!
Czułem potrzebę przebudowy 4954 tak aby lepiej pasował do Green Grocer.
Do budowy używałem prawie wyłącznie klocków z Modular Town Haus.
Jest to moja pierwsza samodzielna konstrukcja. Domek jest prosty, nie chciałem przesadzić i udziwniać go na siłę.
Zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Będę wdzięczny za komentarze :)
Ostatnio zmieniony 2008-12-04, 00:49 przez mat, łącznie zmieniany 2 razy.

Nexus 7

#2 Post autor: Nexus 7 »

Rozumiem Twoja potrzebe, sam tak mialem kilka razy z tym zestawem:-) Spokojnie mozesz powiedziec ze to MOC. Zrob pare innych zdjec i wrzuc kamieniczke do dzialu Tu i Teraz to pogadamy.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#3 Post autor: V1 »

Jak na domek z jednego zestawu to bardzo fajny. TYlko że lepiej by było trzymać się budowlanego zwyczaju, że otwory okienne i drzwiowe są w rzędach nad sobą, a tu masz 2 na dole i 3 przesunięte na górze. Przydałaby się też jakaś rynna albo gzyms tuż pod dachem.
Fajne schody. Bardzo dobrze że zrobiłeś podmurówkę. I myślę że - na pierwszym piętrze - jedną warstwę klockó w sponad okien dobrze by było przenieść pod okna.
Dzisiaj podróżowałem godzinę po Żoliborzu ze szklanką w ręku, jak ten ludzik :) Tylko że z przezroczystą a nie czerwoną, ale też ubrany na czarno. Pozdrawiam zatem tego ludzika!
wrzuc kamieniczke do dzialu Tu i Teraz
Administratorzy widzą, więc w trosce o porządek i dobrze pojęte dobro społeczności może przeniosą temat ?:)
Ostatnio zmieniony 2008-12-03, 02:56 przez V1, łącznie zmieniany 1 raz.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#4 Post autor: lugomina »

Bardzo ladny i zgrabny domek. Wreszcie jakies twórcze przebudowanie tego zestawu.
Podobaja mi sie kolory :)

Tylko moze uzyj mocniejszej zarówki do oswietlenia pieknej pracy ::)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

mat
Posty: 29
Rejestracja: 2008-08-17, 15:13
Lokalizacja: Polkowice

#5 Post autor: mat »

Właśnie pracuje nad rynną, może też jeden stud przesunę z nad pod okno. Ułożenia okien nie zmienię, jeśli chcę mieć 3 okna na piętrze to albo właśnie będzie nierównolegle, albo na parterze będzie ziała pusta niczym nieurozmaicona ściana. Mam nadzieję, że jeszcze dziś dorzucę zdjęcia.

ODPOWIEDZ