[MOC] Zegary w konserwach.

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

[MOC] Zegary w konserwach.

#1 Post autor: Misterzumbi »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Scenke dedykuje Dmacowi bo mnie przekonal.

Musialem cos wymyslec zeby nie pokazywac Rudego bo nimam czasu, a chce zbudowac T-34 jak sie nalezy, dlatego wybralem scene z konserwami:

http://www.youtube.com/watch?v=Kvq_hjWE ... re=related

Uzylem fleszow bo lepiej wygladaja na czarno bialo, tym razem sie postaralem i strzelilem kilka zdjec i obrobilem jak sie nalezy. Nie podoba mi sie Grzes, ale nie znalazlem ani jednej glowki ktora jako tako przypomina Pressa. Gustlik tez jest nienajlepszy, ale wszystkie glowki ktore sa "ogolone" wygladaja zdecydowanie za mlodo. za to mundury pasuja jak ulal :D... Magneto ma takie a nie inne wlosy bo jest rozczochrany w filmie...
Duzy zegar gwizdnalem od Mijaspera, bo bardzo chcialem zbudowac cos do Misia, a od jutra mam urwanie glowy i nijak nie bede mial czasu zeby cosik wymyslec, dlatego skradlem na chama...
Ostatnio zmieniony 2008-12-18, 15:10 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

kris kelvin

#2 Post autor: kris kelvin »

Pokazałem znajomemu z pracy, który o klockach nie ma bladego pojęcia poza tym, że to moje hobby. Popatrzył chwilę i powiedział - KONSERWY.
Więc chyba się udało na medal :)

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#3 Post autor: Jerac »

Zegar do góry nogami. Dosłownie :D

A na czołk czekamy.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#4 Post autor: Misterzumbi »

Jak na dzien dzisiejszy bede mial gotowy jakos pod koniec 2034 roku. Moze dopadne w koncu ciemnoszare kola pasowe na BL zeby skonczyc podwozie.

Jaki zegar jest odwrocony?
Ostatnio zmieniony 2008-12-18, 17:14 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#5 Post autor: Jerac »

No, chodziło mi o to że na samej górze duży, stojący zegar ma pokrywę z nóg minifigów - czyli w dosłownym sensie jest "do góry nogami" :)

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

Re: Zegary w konserwach.

#6 Post autor: dmac »

Misterzumbi pisze: chce zbudowac T-34 jak sie nalezy
No to już się nie wymigasz, mamy deklarację na piśmie :D .

A scenka super. Tylko przez Ciebie zamiast pracować, oglądałem na YouTube kolejne fragmenty Pancernych :D .
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#7 Post autor: Hezar »

Zarówno scenka, jak i sposób jej prezentacji (zdjęcia) wręcz rewelacyjne.
Jakikolwiek inny komentarz byłby tu zbyteczny ;)

Pozdrawiam (:

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#8 Post autor: PatrykZ »

Przyznam bez bicia, że tej scenki nie kojarzę. Ale niech zgadnę. Na pierszym planie: Gustlik okładający kogoś po plerach, Za nimi w tle po środku: Janek z Szarikiem, po lewej stronie zdjęcia Grigorij, po prawej młody Czereśniak, nie pamiętam jak miał na imię, grał go Gołas... Postacie jak z filmu!

gzesioo

#9 Post autor: gzesioo »

scenka bardzo orginalna bo akurat pamietaj e wszystkie bo ostatnimi czasy ogladałem 4 pancernych nonstop tylko mogłeś zrobić sciany z zegarami :D a pozatym to ładnę a janek gustlik grigori tomasz i kapral podchorazy daniel łazewski magneto dobrze wyglądaja tylko szarik mało widoczny:D zrób wiencje scenek z 4 pancernych :) bo były fajne:D

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#10 Post autor: glaz_pimpur »

PatrykZ pisze:Przyznam bez bicia, że tej scenki nie kojarzę
Lepiej sie nie przyzawać:) To było po tym jak chłopaki nie dopilnowali Czereśniakowi akordeonu i wszyscy go pocieszali grającymi zegarami
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

ODPOWIEDZ