[MOC] Podwójny kłopot (Double Trouble)

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#16 Post autor: Ither »

Hippotam pisze:Może zielony byłby lepszy, ale wydawało mi się, ze stwór podziemny (jak dżdżownica) nie musi mieć ubarwienia - cielisty kolor nadaje mu krew krażaca pod skórą.
A gdyby tak zrobić go... różowego? dżdżownica np. wydaje mi się bardziej różowa niż cielista :D I te zielone elementy zastąpić czarnymi lub czerwonymi, pysk wściekle czerwony, tu i ówdzie czerwona/fioletowa wystająca żyła. Taki byłby chyba nawet fajny :)

Nie jestem architetem wnętrz :-)
to jakim? :P

Nexus 7

#17 Post autor: Nexus 7 »

A ja sie wcale nie zdziwilem, bylem przekonany ze nie wytrzymasz. Bardzo udana miniaturka, a co najwazniejsze bardzo czytelna, wszystko jest jasne od pierwszego spojrzenia.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#18 Post autor: M_longer »

Ither pisze:A gdyby tak zrobić go... różowego?
Różowy jest średnio dostępnym kolorem:
http://www.bricklink.com/catalogColors.asp
A niektóre części wcale nie występują w tym kolorze. Na przykład ta: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=4855
Ither pisze:to jakim? :P
Co ma architekt wnętrz do winietki pokazującej szyb kopalniany?

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#19 Post autor: Hezar »

Scenka jest absolutnie rewelacyjna!
Świetny pomysł i piękne wykonanie, tutaj wszystko jest takie, jakie być powinno - zarówno konstrukcyjnie, jak i kolorystycznie.
Dla mnie bomba, a nawet podwójna bomba.
Powodzenia na CCC6!

Pozdrawiam (:

MasterBlaster

#20 Post autor: MasterBlaster »

Mnie w całej pracy nie pasują jasnozielone serki. Są fuj! Nie mógłbyś dać brązowych/czerwonych czy jakichkolwiek innych?
A poza tym, trzymam kciuki za twoją pracę!

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#21 Post autor: Ither »

M_longer pisze:Co ma architekt wnętrz do winietki pokazującej szyb kopalniany?
raczej:
co mają zdolności architekta / dekoratora wnętrz /projektatna do wyczucia i smaku z jakim buduje hipp? ;] stąd moje żartobliwe pytanie :P proponuję szczyptę więcej poczucia humoru, boś sztywny jak na 19latka! :PPPPPP

cholerka szkoda, że róż taki mało dostępny, bo oczyma wyobraźnie widzę właśnie takim tego robala. no ale rozumiem to, że może brakować klocków.
Ostatnio zmieniony 2008-12-23, 18:22 przez Ither, łącznie zmieniany 1 raz.

Rakenski

#22 Post autor: Rakenski »

Winietka ogólnie mi się bardzo podoba m.in. ze względu na to bardzo lubię krasnoludów. Jedyne co może bym zmienił to serki w kolorze lime. Może czerwone? Przepraszam za OT ale
Ither pisze:M_longer napisał/a:
Co ma architekt wnętrz do winietki pokazującej szyb kopalniany?


raczej:
co mają zdolności architekta / dekoratora wnętrz /projektatna do wyczucia i smaku z jakim buduje hipp? ;] stąd moje żartobliwe pytanie :P proponuję szczyptę więcej poczucia humoru, boś sztywny jak na 19latka! :PPPPPP
Popieram.

rh

#23 Post autor: rh »

Nexus 7 pisze:bylem przekonany ze nie wytrzymasz
I bardzo dobrze, że hippotam nie wytrzymał :)
Winietka jest świetna. Kolor potwora jest bardzo dobrze dobrany pod względem estetycznym, w sensie takim, że na zdjęciu wygląda to tak jak powinno. Poza tym, czy każdy podziemny potwór musi być kolor kreta?
Mnie znowu urzekły dwa "schwarz charaktery" czające się na to, co krasnoludom uda się wykopać spod ziemi (oczywiście o ile przeżyje - taki wątek fabularny mi się tu wręcz pojawia i ciekawość "co będzie dalej?").
Bardzo, ale to naprawdę bardzo mi się to podoba i życzę jak najwięcej powodzenia w CCC :)

MasterBlaster

#24 Post autor: MasterBlaster »

Aaaaaaaaaa! Zamordować!
Drogi Hippotamie, ambasadorze LEGO - jak mogłeś zrobić taki błąd? Spójrzcie na brodę wiszącego krasnoluda - tył na przód! Praca jest tak genialna, że zauważyłem dopiero teraz.
Miejmy nadzieję, że nikt inny tego nie zauważy :)

Hippotam

#25 Post autor: Hippotam »

Zauważyli od razu na flickr ;-) Trudno, może mu się z wrażenia przekręcila?

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#26 Post autor: KUKUS »

Super- bardzo mi się podoba Twoja praca :) Jak widać krasnoludy nie mają łatwo. Świetnie wyszła jaskinia, a jeszcze lepiej potwór. Powodzenia w CCC :)

kris kelvin

#27 Post autor: kris kelvin »

MasterBlaster pisze:Drogi Hippotamie, ambasadorze LEGO - jak mogłeś zrobić taki błąd? Spójrzcie na brodę wiszącego krasnoluda - tył na przód!
No faktycznie.
Myślę, że powinieneś się podać do dymisji z funkcji ambasadora Hippo.

ODPOWIEDZ