[MOC] Karlgoro ciag dalszy

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Goldbrick

#16 Post autor: Goldbrick »

Nic nowego nie powiem :(
Po prostu: REWELACJA!!!
Ja bym tu jeszcze widział samochody z tego zestawu:
http://shop.lego.com/Product/AssetPopup ... =moreViews

bartemo

#17 Post autor: bartemo »

Bardzo ciekawe, świetne ulice, auta pasują świetnie. W mojej opinii nabrzeże jest jednak najsłabszym punktem. Kiedyś zbudowałeś lepsze i je bym tutaj widział :D

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#18 Post autor: dmac »

Super klimat, wielka dbałość o szczegóły, świetne pomysły (chwalone już, choćby przy prezentacji pracy z nabrzeżem). Piękna rzecz.

Martwi mnie tylko to, jak to wszystko wyślesz do Klocków-Zdroju ;) .
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Nexus 7

#19 Post autor: Nexus 7 »

Bardzo dziekuje za przychylne opinie i dobre rady, skorzystam z pewnoscia. Na razie obiecuje ze bedzie dalszy ciag.
zgrredek pisze:Jedyne do czego chciałbym się przyczepić to zbyt gęsto "posadzone" latarnie na nabrzeżu. Wyrzuciłbym co drugą.
Racja! Sie wyrzuci.
kris kelvin pisze:Ale ten dach co o nim wspominał zgredek to też bym zmienił ;)
Taa, od poczatku nie bylem tego dachu pewny ... Teraz juz wiem ze trzeba go "przemalowac"
lordofdragonss pisze:można wiedzieć ile czasu zajeło ci w sumie zbudowanie tego
Samo budowanie to drobiazg, kilkaset godzin. Gromadzenie materialow i bezustanne narady u burmistrza w sprawie budzetu zajely ponad poltora roku.
Szakal pisze:Czy w domkach też tętni życie??
I cos jeszcze?! :-)) Tak na serio to mam w planach zrobienie minimum jednego budynku z pelnym wnetrzem.
dmac pisze:Martwi mnie tylko to, jak to wszystko wyślesz do Klocków-Zdroju ;) .
Zaden problem, poszukam sponsora ktory zaplaci za wyspecjalizowana firme przewozowa:-)

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#20 Post autor: Jerac »

Taa... To my tutaj lokalnie się męczymy z makietami typu Klocki-Zdrój a Ty sobie ot tak budujesz coś podobnego SAMEMU u siebie :D

Lepszych makiet w tematyce city nie widziałem, ot co.

Tylko woda ble.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#21 Post autor: PatrykZ »

Coupe z lat trzydziestych wg. mnie najładniejsze ze wszystkich ostatnio przeze mnie oglądanych. To BMW pixi dixi? O kamienicach i skwerze nie będę pisał, inni wyrazili moc pozytywnych emocji. Bardzo poprawnie wykonana promenada uwzględniająca bieg rzeki kilka metrów poniżej poziomu miasta. Świetnie wykonany statek spacerowy.

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#22 Post autor: Ither »

generalnie wow. nie mam zamiaru używać słów, bo szkoda dioramy.

STING

#23 Post autor: STING »

Hmm:) Szczerze mówiąc to zatkało mnie.. oczywiście jak najbardziej pozytywnie. Przeglądając zdjęcia zaczynam zastanawiać się czy nie przerzucić się z technika własnie na coś takiego super:)))

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#24 Post autor: zgrredek »

Marcin Wielec pisze:zaczynam zastanawiać się czy nie przerzucić się z technika własnie na coś takiego
Tu nie ma co się zastanawiać. Przerzucaj się i to zaraz!

Nexus 7

#25 Post autor: Nexus 7 »

Marcin Wielec pisze:zaczynam zastanawiać się czy nie przerzucić się z technika własnie na coś takiego
Tylko zeby nie bylo ze to moja wina, bo mnie technicowcy trialowkami rozjada!

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#26 Post autor: M_longer »

Nexus 7 pisze:Tylko zeby nie bylo ze to moja wina, bo mnie technicowcy trialowkami rozjada!
Zdaje się że Ty idziesz w stronę Mindstorms, więc równowaga sił zostanie zachowana ;)
Ostatnio zmieniony 2008-12-29, 15:52 przez M_longer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Legate Scimitar
Posty: 138
Rejestracja: 2008-04-01, 21:17
Lokalizacja: Czarna Dziura
brickshelf: Scimitar

 

#27 Post autor: Legate Scimitar »

Podziwiam ogrom pracy - powala na kolana ;)

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#28 Post autor: pit »

To jest jedna z takich prac, o których myślę, że już wychwalono na wszystkie strony i ze wszystkich stron, ale i tak należy wyrazić wyrazy :) podziwu: za chęć, zapał, samozaparcie i tyle szczegółów...
Musisz się kiedyś tym pochwalić nie tylko w sieci!
A żeby nie było, że nie przeglądnąłem wszystkiego :), to zaintrygowało mnie, jak zrobiłeś okna w tej kamienicy na 1. i 2. piętrze?

Obrazek

Awatar użytkownika
nori
Adminus Emeritus
Posty: 931
Rejestracja: 2005-02-02, 12:12
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nori-gallery

 

#29 Post autor: nori »

Przepiękne ! Rewelacyjne ! Wspaniałe ! Cudne ! Prześliczne ! Kunsztowne ! Monumentalne ! Fenomenalne ! Spektakularne ! I tysiące innych epitetów.
Nexus jestem pełen podziwu dla Twojej pracy. Nie dla tego że poskładałeś tysiące klocków, ale dla tego że poskładałeś je w taki sposób. Dla szczegółów, sielskiej i przyjaznej atmosfery, dla wywołania przeogromnego wrażenia że po prostu chciałoby się przespacerować tymi uliczkami. I z perspektywy minifiga obdarować samymi superlatywami wyjątkowy układ i kompozycję Twojego dzieła.

Ja po prostu zakochałem się w tym miasteczku.
Nexus 7 pisze:W dalszych planach mam dworzec, ceglany most kolejowy, kino, warsztat samochodowy i kolejne kilometry bruku.
Szczerze podziwiam. I wyczekuję z niecierpliwością.
Nexus 7 pisze:czarne kepi (...) sa bialymi krukami.
He, he z zestawów Adventurers ;-)
Recenzje i ciekawostki ze świata LEGO: 8studs

Nexus 7

#30 Post autor: Nexus 7 »

[quote="pit"]to zaintrygowało mnie, jak zrobiłeś okna w tej kamienicy na 1. i 2. piętrze?[quote]

Z takich nowych okienek. Cala kamienica oparta jest oczywiscie na klockach z Green Grocer'a.

ODPOWIEDZ