[MOC] Bialorus Beta

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

[MOC] Bialorus Beta

#1 Post autor: Misterzumbi »

Nie czerwona. Czyli tak jak ma byc. Taki sam motyw jak w Ursusie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Galeria:

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=362135

Obrazki od 001 do 020.

Ahoi!
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
szww
Posty: 302
Rejestracja: 2006-09-09, 23:45
Lokalizacja: Warszawa

#2 Post autor: szww »

No to teraz niech sie tam ktos z LEGO wytlumaczy, czemu takie cuda nie sa oficjalnymi zestawami Power Minersow...

...pojazd jest sliczny

Czy ta biala obwodka na szybie to naklejka??

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#3 Post autor: Misterzumbi »

Dlatego ze tymi "slicznymi" pojazdami nijak sie bawic. Ot, popartrzec.

No to teraz sie tam ktos z AFOLi wytlumaczy, czemu cztery miesiace co drugi fan dziamolil ze Power Miners sa fe, zamiast samemu wpasc na takie pojazdy?

Obwodka to naklejka.
Ostatnio zmieniony 2009-01-11, 17:44 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#4 Post autor: Mikolaj »

Pierwsze moje wrażenie: "on jest wirtualny...?"

Bardzo fajna maszynka.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#5 Post autor: Jerac »

No, to jest o wiele lepsze od tamtego :>

Widzisz, sam bym budował zielone zabawki, gdyby nie to że mam problemy z robotą i nie bardzo mogę sobie teraz pozwalać na większe zakupy, to raz, a dwa gdyby nie to że najchętniej bawię się latadłami... chociaż tatra mi sprawiła niezłą frajdę przy budowaniu.

Właściwie mógłbym napisać że to jest tak wypasione jak tamto jest nieudane, mam nadzieję że się nie obrazisz? Białoruś jest proporcjonalna, ładna, spójna, gęba się śmieje od samego patrzenia na nią. Od razu wiadomo o co chodzi, od razu wyobrażam sobie świat w jakim taka maszyna by się sprawdziła. No i tutaj beczka pasuje idealnie.

Tylko w te dziury w nogach (w dużych exoforcowych zawiasach pod pomarańczowymi grillami) zakryłbym kaflami 1x2.
Ostatnio zmieniony 2009-01-11, 18:01 przez Jerac, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#6 Post autor: Misterzumbi »

Mozliwe ze moglem zakryc te dziury. Niestety jestem w takim "dolku" artystycznym spowodowanym miedzy innymi sprawami prywatnymi i jak mam byc szczery to znalazlem te dziury dopiero jak obrabialem zdjecia. A ze tutaj o trzeciej robi sie ciemno, a ja uwazalem zdjecia za udane nie chialo mi sie dalej grzebac. Jak dobrze pojdzie pod koniec tygodnia znajde czas na fotografowanie innych maszyn (z 10 czeka)... Zobaczymy.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Kaczor

#7 Post autor: Kaczor »

Świetne. Pierwsze skojarzenie miałem z machiną pojawiającą sie w 3 minucie i 27 sekundzie tej ryjącej psychikę animacji:
http://www.youtube.com/watch?v=-3JCESdFNyw

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#8 Post autor: M_longer »

Czy inspiracją było to? :D

Obrazek

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#9 Post autor: pitrek02 »

Coś wspaniałego!
Misterzumbi, jesteś wielki!

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#10 Post autor: caro »

Moja pierwsza myśl - to zdjęcie jest tak obrobione czy to grafika komputerowa... Genialne ! :D Ursus i Białorus w tym kolorze...Cudo :D
Powoli Astra GSI

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#11 Post autor: Hezar »

Zdecydowanie lepszy od Ursusa!
Tak jak w przypadku tego pierwszego - świetne zdjęcia i naklejki do usunięcia (no proszę, nawet piszę do rymu XD).

Pozdrawiam (:

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#12 Post autor: grevious27 »

Bardzo oryginalny pomysł, wykonanie mistrzowskie :) Ten zielony kolor coraz bardziej mi się podoba.
Why so serious?

Awatar użytkownika
nori
Adminus Emeritus
Posty: 931
Rejestracja: 2005-02-02, 12:12
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nori-gallery

 

#13 Post autor: nori »

Tak się rozmarzyłem: gdyby firma pozwoliła projektantom na swobodę artystyczną doczekalibyśmy się naprawdę przewspaniałych modeli. Może dla wąskiego grona osób, ale oczywiście nie umniejsza to wspaniałości modelu (w sumie to modeli, zarówno Ursusa jak i bety).
A zdjęcia to już kunszt sam w sobie.
Recenzje i ciekawostki ze świata LEGO: 8studs

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#14 Post autor: Misterzumbi »

Niby tak, ale mija sie to jakos z celem. W zalozeniu Power Miners to zabawki. Ursusem mozna jescze poszurac po podlodze, ale tym? Nic nie mozna zrobic. Ot, stoi w dwoch pozycjach i jak podniesc toto to lychy na koncu odnozy telepia sie w lewo i w prawo. Nawet jezeli bylo by jak mowisz, nie bylo by specjalniego sensu, bo w koncu jednak to LEGO, ludzie by itak krzyczeli ze ino mozna sobie postawic takie cos na polce. Teoretycznie rzecz biorac powiedzial bym ze nawet do postawienia za nudne, bo smaku dodaje wlasnie "oprawa", czyli to co zrobilem ze zdjeciami.
Zbudowalem te graty, bo niedobrze mi sie robi jak czytam ze Power Miners to nudne, ze zestawy sa do kitu itd. Ze bylem jednym z tych, ktorzy wymyslili te serie, i ze jestem nieprawdopodbnie dumny z potworkow, ktore wyszly niejako z pod mojej reki, i bardzo lubie kolory, za ktore tez jestem odpowiedzialny (mialo byc niebiesko-pomaranczowo), i ze zrobilem ponad osiemdziesiat prototypow roznych maszyn, z czego cztery skonczyly jako zestawy, w tym dwa spod mojej reki, postanowilem zbudowac te graty tak jak "powinno byc". troche fantazji i troche klockow i masz takie graty w domu. Dokladnie jak tobie sie podoba. Niestety czytajac komentarze do PM w necie, mam dziwne odczucie ze wiekszosc fanow zamiast siasc na dupie i pobudowac co maja w glowach wydaja sie czekac na to ze LEGO uslucha ich cichych modlitw i zrobi zestawy dokladnie tak jak oni sobie to wyobrazaja...

Edit mowi ze Longer mysli prawidlowo. Wiekszosc z tego co zbudowalem i co pokaze ma korzenie w techstoryrussia.ru :D...
Ostatnio zmieniony 2009-01-12, 15:37 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 2 razy.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#15 Post autor: Jerac »

Wiesz dobrze że nie da się zadowolić wszystkich.
Wiesz też że są ludzie którzy lubią nowości, ale są też konserwatyści.

Wymyślając taką kolorystykę automatycznie pożegnaliście się z pozytywnymi opiniami ze strony co bardziej ortodoksyjnych konserwatystów. Nie ma w tym jednak nic złego, bo dzieci nie są tak przesiąknięte konwencjami, to raz, a dwa, przynajmniej z tego co widzę po forach i innych takich - większości się PM podoba ( w tym mi - z jednym wyjątkiem - najmniejszy pojazd jest koszmarkiem ;p).

To trochę jak z a-wingiem, jest inny, jedno go kochają, inni nienawidzą...
Niby tak, ale mija sie to jakos z celem. W zalozeniu Power Miners to zabawki. Ursusem mozna jescze poszurac po podlodze, ale tym? Nic nie mozna zrobic.
A ten argument akurat jest kompletnie z miejsca w którym kończy się kręgosłup.
klik klik klik.
Ostatnio zmieniony 2009-01-12, 14:18 przez Jerac, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ