[Zawody] GPS (GP Południa)

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
rh

#31 Post autor: rh »

ManiekManiak pisze:było wszystkich zliczyć i tego powinniście się trzymać
Niektórzy mają szkołę, nie mają trialówek, mieszkają w cholerę daleko itd itp. Skład wrocławski tak naprawdę był składem mocno eksperymentalnym sprowokowanym także integracją (co z mojego punktu widzenia było głównym powodem). Co do ludzi z Krakowa nie wiem, przypuszczam, że jednak odegranie zawodów w Krakowie mogłoby mieć wpływ zarówno dla jeżdżących, jak i widowni (w Krakowie jest co robić, w Chorzowie - z mojego punktu widzenia - niezbyt).

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#32 Post autor: ManiekManiak »

Żebyście mnie źle nie zrozumieli, ja Was nie chciałem opierniczyć za potencjalnie niską frekwencję. Chodziło mi tylko o delikatne zmobilizowanie:)

Żeby się nie okazało, że wpadniemy we trzech, przejedziemy jeden odcinek, obdzielimy punktami i pójdziemy pić :D

Awatar użytkownika
TT
Posty: 1181
Rejestracja: 2004-05-27, 13:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: TT

 

[Zawody] OFICJALNE ZAMKNIĘCIE SEZONU GPS #2009

#33 Post autor: TT »

Zorientowałem się w sytuacji i mamy tylko dwóch chętnych zawodników z maszynami na zawody: Ja i Ramzes. Smykowi i Mańkowi nie opłaca się przyjeżdżać w takiej sytuacji.
Ten temat zamykamy.

Czas podsumować w jakiś sposób cały sezon:

Oto oficjalna klasyfikacja końcowa GPS #2009

Obrazek

Podium wygląda w następujący sposób:
1. TT
2. Bocian
3. Smyk


Obrazek

Nagrody i trofea przypadają następującym osobOM:
- zestaw 8293 za 1 miejsce w całym sezonie - TT
- zestaw 8261 za 2 miejsce w całym sezonie - Bocian
- zestaw 8256 za 3 miejsce w całym sezonie - Smyk
- puchary za 1,2,3 miejsce w całym sezonie jak wyżej
- puchar za najlepszą rozwałkę w trakcie przejazdu trafia do Miensona (za rolkę podczas Chorzowskiego GPS)
- puchar pamiątkowy za wzorową frekwencję dla Ramzesa :-)


Gratuluje wszystkim którym udało się wziąć udział i sklasyfikować w tym cyklu GPS!
Dziękuje wszystkim, którzy włożyli trochę pracy i serca w cały ten sezon.
Zapraszam do zabawy w przyszłości!

Pozdrawiam

ps. osoby, którym trafił się jakiś upominek proszę o kontakt w celu odbioru nagród i pucharów
Ostatnio zmieniony 2009-09-10, 20:17 przez TT, łącznie zmieniany 3 razy.
Pozdrawiam,
Tomek

ODPOWIEDZ