8960 Thunder Driller

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#16 Post autor: Jerac »

Jeszcze jakbyś pisał swoje posty tak abyśmy nie musieli się domyślać o co chodzi, wszyscy byli by zadowoleni... ;)

Awatar użytkownika
Bartex0805
Posty: 197
Rejestracja: 2008-01-21, 16:24
Lokalizacja: Leszno
brickshelf: Bartex0805

 

#17 Post autor: Bartex0805 »

O ! to jest to zestaw super od początku mi się podobał, a teraz mam jeszcze większą chęć go kupić. Recenzja znowu jest ok, oby tak dalej.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#18 Post autor: Hezar »

czempi, widzę, że wykupujesz z tyskiego "Real"-a cały zapas "PM" ;)
Co do recenzji, to z przyjemnością muszę stwierdzić, iż każda Twoja następna jest lepsza od poprzedniej.
Sam zestaw - jak to w przypadku tejże serii bywa - może się podobać, ale nie musi ;)
Jedno jest pewne - wszystkim wielbicielom tematu sprawi z pewnością mnóstwo radości, a to przecież najważniejsze.

Pozdrawiam (:

angel

#19 Post autor: angel »

Wiertło rządzi :) W domu czyni spustoszenie ... obecnie demoluje z uporem nieszczęsny zamek wypełniony trollami w zbrojach (nie ja jestem pomysłodawcą tej rzezi ...)

Zestaw nieco trudny w operowaniu z racji odpadających części aczkolwiek i tak mniej odpada niż z innych power miners.

Awatar użytkownika
Mistrz Podziemi
Posty: 89
Rejestracja: 2009-03-27, 13:58
Lokalizacja: Częstochowa

#20 Post autor: Mistrz Podziemi »

Niezły zestaw i świetna recenzja.

W całym modelu moim zdaniem najciekawsze są koła z zębatkami od wewnątrz. Każdy technicowiec wie jak interesujące otwiera to możliwości. Jest to dla mnie zdecydowany plus. Niestety w mojej okolicy sprzedają go od 130zł wzwyż więc kupno raczej odpada. Swoją drogą dziwi mnie, że w waszych miejscowościach Lego jest sprzedawane w rozsądnych cenach. Do tej pory spotkałem się tylko z "orginalną" polityką cenową w sklepach (czasem nawet Allegro x2).

...Ale kółka i tak sobie kupiłem na Allegro i za bezcen :).
"Osłony na 30%!" - krzyczy technik.
"Przekieruj moc z wentylatorów w klozecie." - odpowiada dowódca.

L77
Posty: 22
Rejestracja: 2009-09-06, 15:41
Lokalizacja: kuj-pom

#21 Post autor: L77 »

jak patrze na ten zestaw to od razu przypomina mi się Tytus, Romek i A'Tomek i ich wyprawa w podziemia Wkrętaczem. Ciekawe czy udałoby się zbudować coś takiego na podst. tego zestawu?
Space in your face!

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#22 Post autor: lugomina »

Jerac pisze:Jak dla mnie goldbrickowi chodzi o gołe, wystające na zewnątrz elementy technicowe które straszą wyglądem.
Jak straszy, to wiadomo, ze to Bionicle!
Jak nie straszy, tylko wyglada jak zebatka i dziala, to pewnikiem jakis Technic, slyszalam o takich cudach :D
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

ODPOWIEDZ