[MOC] The Rock

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
kris kelvin

[MOC] The Rock

#1 Post autor: kris kelvin »

To chyba w filmie "Twierdza" Sean Connery mówi - Welcome to the Rock?
No to mu ukradłem kwestię :)
Kategoria - Secret Hideout.
Zielone paskudztwa zagnieździły się w opuszczonej kopalni. Jak widać patrol (Ob)Leśnych Ludzi zapuścił się ciut za daleko :D

RAZ
Obrazek

DWA
Obrazek

CZY
Obrazek


I GALERIA
Ostatnio zmieniony 2009-01-28, 08:20 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#2 Post autor: Iskra »

Podoba mi się wymodelowanie skaly i te skalne schodki w środku. No i sam pomysł - faktycznie 'secret'. :) Fajne sa te kusze(?) na wieżyczce i brązowe pnącza na skałach.

Poczepiam się trochę, dobra?
Woda trans dark blue (czy jakoś tak) jest efektowna, ale wyszła zbyt płasko. Przydałoby się też troche urozmaicić orcze mieszkanko. Ja wiem, że takim prymitywom to za wiele nie potrzeba, ale jednak trochę tam pusto.

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#3 Post autor: Ciamek »

Kusze fajne, ale te schody z położonych bokiem slopów są genialne. Wyglądają tak smakowicie - niam, niam ; o)

A te kłody w siatkach, to są do spuszczenia komuś na głowę? Ale to by ktoś musiał przepływać rzeką?

Edit:
No i jeszcze klatka! Wygląda bardzo dobrze - okrągło. Nie widzę tylko do końca jak się trzyma kupy.
Ostatnio zmieniony 2008-11-29, 22:23 przez Ciamek, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrufko, Ciamek

lordofdragonss

#4 Post autor: lordofdragonss »

Chyba jedyny minus to płaska woda :D Ale już nic nie mówię, ja bym czegoś takiego nie potrafił zbudować ;) Piękne.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#5 Post autor: Jerac »

To puste płaskie wnętrze ze studami potwornie razi, sczególnie w porównaniu do jakości wykonania "zewnętrza". Schody wewnątrz za to są świetne ;)

Awatar użytkownika
liwnik
VIP
Posty: 1219
Rejestracja: 2005-08-17, 08:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Liwnik
Kontakt:

 

#6 Post autor: liwnik »

Bardzo fajna praca. Skała jest świetnie wymodelowana zarówno na zewnątrz jak i w środku(najlepsze są schodki). Bardzo fajny jest też mostek. Tylko woda jest zbyt monotonna.
Pozdrawiam, Liwnik

kris kelvin

#7 Post autor: kris kelvin »

No wnętrze było bardziej bogate, ale mi się nie spodobało, bo wyszło tak "barokowo", więc wywaliłem większość i zostawiłem study :D. Powywalałem pochodnie, worki, palenisko itp.

Nie chciałem ich kaflować, bo co za dużo snotu to nie zdrowo. Fakt, że teraz jest dość pusto i pewnie nie zwiększy to moich szans na konkursie, ale co tam.

Kłody oczywiście są po to Ciamku, żeby spuścić na głowę "flocie inwazyjnej".
A klatka to te rączki robotów i te długie "bary".

Taką wodę zawsze lubiłem i nadal lubię, wątpię, żebym w przyszłości coś zmienił w tej materii (poza dokupieniem kafli :D ). Fakt, że płaska, ale jakoś bardzo ją lubię.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#8 Post autor: Hezar »

Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń do tej konstrukcji, bo jest świetnie dopracowana i doskonale się prezentuje.
Bardzo fajny pomysł na MOC, a wykonanie jeszcze lepsze. Nic dodać, nic ująć.

Pozdrawiam (:

Awatar użytkownika
Legate Scimitar
Posty: 138
Rejestracja: 2008-04-01, 21:17
Lokalizacja: Czarna Dziura
brickshelf: Scimitar

 

#9 Post autor: Legate Scimitar »

Świetnie wykonane, przyczepić też specjalnie nie ma do czego, może poza tym że wnętrze jest jakby za sterylne - przydało by się tam trochę bałaganu, jakieś porozrzucane po kątach deski, skrzynki, stare żelastwo, parę szkieletów na górze itd...

aro_kal
Posty: 436
Rejestracja: 2006-02-07, 14:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: aro-kal

 

#10 Post autor: aro_kal »

Cholera, Jerac wyjął mi moje spostrzeżenia z ust. Taka fajna praca, szczególnie w widoku z zewnątrz, a brakuje jej małego, maleńkiego wykończenia. Mam tu na myśli bałagan, który moim zdaniem panować powinien we wnętrzach siedzib zielonych stworów, a którego tu nie ma. Mam w nosie odkryte kropki, bo tu sprawdzają się jak mało co, ale chociaż porozrzucana broń, skarpety, buty, czapki, hełmy itp. by się przydały.

Wspaniały jest widok całej góry, Rewelacyjny jest układ pomieszczeń wraz ze schodami. Bardzo pomysłowe są kusze. Mam wrażenie, że można by tę kryjówkę przeoczyć gdyby się nie chciało jej znaleźć, zatem regulamin konkursy spełniasz. Dlaczego zatem w tak dobrej pracy nie postawiłeś kropki nad i się pytam?

Awatar użytkownika
greenblue
Posty: 183
Rejestracja: 2007-08-23, 22:45
Lokalizacja: Warsza

#11 Post autor: greenblue »

Hmmm, nieczęsto zaglądam do tego działu, ale jak już jestem i podziwiam, to dodam swoje spostrzeżenia.
Jak już Iskra i kilku następców powiedziało, w środku jest zbyt pusto. Ale Twoje spostrzeżenia, że wygląd barokowy nie za bardzo pasuje też mają coś w sobie.
I tu dodałbym coś swojego. Otóż wnętrze wygląda pusto, a Ty masz dużo szarych bricków (mam nadzieję, że jeszcze Ci trochę zostało). Może więc pomysłem byłoby zrobienie jaskiń wewnątrz? A nie jak tu przestronnych komnat w środku góry? Takie jaskinie i tunele, które by wzbudzały ciekawość co jest za załomkiem, ale też budziły strach przed czymś co tam właśnie jest (szkielet, skarpetki ... :). I takie, w które można by było zaglądać z tych przekrojowych ścian budowli.
Z zewnątrz jak najbardziej poprawnie. Podziwiam.
Złota dekada Lugpolu: 2008 - 2017

kris kelvin

#12 Post autor: kris kelvin »

Po druzgocącej krytyce orki postanowiły zaśmiecić swoje wnętrze :D
greenblue pisze: Otóż wnętrze wygląda pusto, a Ty masz dużo szarych bricków (mam nadzieję, że jeszcze Ci trochę zostało). Może więc pomysłem byłoby zrobienie jaskiń wewnątrz? A nie jak tu przestronnych komnat w środku góry? Takie jaskinie i tunele, które by wzbudzały ciekawość co jest za załomkiem, ale też budziły strach przed czymś co tam właśnie jest (szkielet, skarpetki ... :). I takie, w które można by było zaglądać z tych przekrojowych ścian budowli.
Niestety zostało mi może kilkadziesiąt szarych bricków .

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#13 Post autor: zgrredek »

Trochę się spóźniłem, żeby napisać coś odkrywczego. Poprzednicy napisali już chyba wszystko, więc tylko dołączę się do ogólnego zachwytu i drobnych narzekań.
Woda, jest ładna, ale monotonna. Trochę wodnej roślinności, tudzież jakaś kaczka bardzo by tę wodę urozmaiciły. Może jakiś ork z wędką?
Wnętrze faktycznie zbyt czyste. Jak na orki. Dodałbym jakieś poogryzane kości i puste flaszki. Dwa orki w łóżkach wyglądają nieorkowo. Niechby robili cokolwiek innego; grali w karty, obżerali się, czy przesłuchiwali więźnia wymyślnymi sposobami.
Pomimo tego, co jeszcze można by tu dodać, to praca i tak jest świetna. Najbardziej spodobały mi się schody wykute w skale.
Ostatnio zmieniony 2008-11-30, 09:50 przez zgrredek, łącznie zmieniany 1 raz.

kris kelvin

#14 Post autor: kris kelvin »

zgrredek pisze:
Woda, jest ładna, ale monotonna. Trochę wodnej roślinności, tudzież jakaś kaczka bardzo by tę wodę urozmaiciły. Może jakiś ork z wędką?
Wnętrze faktycznie zbyt czyste. Jak na orki. Dodałbym jakieś poogryzane kości i puste flaszki. Dwa orki w łóżkach wyglądają nieorkowo. Niechby robili cokolwiek innego; grali w karty, obżerali się, czy przesłuchiwali więźnia wymyślnymi sposobami.
Pomimo tego, co jeszcze można by tu dodać, to praca i tak jest świetna. Najbardziej spodobały mi się schody wykute w skale.
O nie, żadnych kaczek i orków z wędkami :D.
A wnętrze jak czas pozwoli zmienię i cyknę nową fotkę.

MasterBlaster

#15 Post autor: MasterBlaster »

Jak oni uważają wodę za monotonną, to daj trochę skał na rzece i będzie okej :)
Schody rozkładają na łopatki!Do wnętrza daj beczki z piwem/winem, no i jacyś dwaj orkowie mogą się bić o ostatnie udko :)
Powodzenia w CCC!

ODPOWIEDZ