Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Battle Spider
Autor Wiadomość
spacelord 

Wpisy: 908
Wysłany: 2009-02-07, 13:58   [MOC] Battle Spider

Witam
W końcu udało mi się sfotografować mały pojazd, który powstał specjalnie na spotkanie integracyjne. Trochę go ulepszyłem od tamtego czasu, i chyba teraz lepiej się prezentuje :)

Przedstawiam: Battle Spider

Jest to mały pojazd zwiadowczy, dobrze przystosowany do poruszania się po nierównym terenie. Wyposażony jest w średnie działko na górze (ruchome i chowane) oraz dwa malutkie działka z przodu.
Postanowiłem trochę pobudować z użyciem mniej klasycznych kolorów i chyba nie wyszło źle ;)

Galeria (po upublicznieniu): TUTAJ
Pojedyncze zdjęcia (numerki na końcu od 01 do 11): TUTAJ

/edit:
Kilka zdjęć: zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3 zdjęcie 4

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania :)
Ostatnio zmieniony przez spacelord 2009-02-07, 14:08, w całości zmieniany 1 raz  

lugomina 
V-miss Recenzji Krulowa Klocy

Wpisy: 733
Wysłany: 2009-02-07, 15:05   

Bardzo ladny Insektoid - owadowiec kosmiczny :)

Chociaz dla mnie te lapki sa nieco zbyt szare w porównaniu do calkiem bialego kadluba - gdyby lapy staly na bialych "praleczkach" i jeszcze byly z wierzchu ozdobione bialym platesikiem okraglym albo bialym kolcem, to byloby piekne :)

spacelord 

Wysłany: 2009-02-07, 15:19   

lugomina napisał/a:
... te lapki sa nieco zbyt szare ... gdyby lapy staly na bialych "praleczkach" i jeszcze byly z wierzchu ozdobione bialym platesikiem okraglym albo bialym kolcem, to byloby piekne :)

Chyba takich łapek nie ma w białym kolorze (ale głowy sobie nie dam uciąć), poza tym i tak tylko takie mam więc wyboru nie było... co do przyozdobienia łap białymi kolcami - to też ich nie mam ;) - a na różne białe okrągłe dodatki nie wpadłem więc nogi zostały całe szare...

pkowalcz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-07, 17:02   

No, wyszedł bardzo ładny.
Podoba mi się kolorystyka - biel i szarość ładnie się komponują, a brak miliona światełek i detali ładnie podkreśla estetykę pojazdu.
No i miło, że działko ma pozycję bojową i cywilną :P

Hezar 

Wpisy: 933
Wysłany: 2009-02-07, 21:57   

Bardzo ciekawa i dość oryginalna konstrukcja.
Kolorystycznie "Pająk" prezentuje się całkiem poprawnie, jednakże wyraźnie przeszkadzają mi tu barwy minifiga - proponuję "przyodziać" go w biel i szarość.

Pozdrawiam (:

spacelord 

Wysłany: 2009-02-07, 22:10   

pkowalcz napisał/a:
Podoba mi się kolorystyka

To fajnie - bo do zabawy Nexusa mam już zbudowany mały transporter w takiej samej kolorystyce, więc będzie drugi test tych kolorów ;)

Hezar napisał/a:
jednakże wyraźnie przeszkadzają mi tu barwy minifiga - proponuję "przyodziać" go w biel i szarość.

W zasadzie to taki był na początku, ale jakoś wszystko wtedy jednolite było, a chciałem minifigiem wprowadzić odrobinę innego koloru... do wyżej wymienionego małego transportera dałem czerwonego minifiga - ale pewnie jeszcze pokombinuje jakieś inne wariany...

Dzięki za komentarze :)

M_longer 
VIP

Wpisy: 5165
Wysłany: 2009-02-07, 22:40   

spacelord napisał/a:
bo do zabawy Nexusa

Policjanci i złodzieje? :D
A skąd wiesz jaki pojazd będzie potrzebny? ;)

spacelord 

Wysłany: 2009-02-07, 22:51   

M_Longer napisał/a:
Policjanci i złodzieje? :D
A skąd wiesz jaki pojazd będzie potrzebny? ;)

Aż tak daleko w przód przewidywaniami nie sięgam ;)
Chodziło mi o aktualną zabawę: Nowa seria lego - Zabawa

Jak tylko Słońce ładnie zaświeci i akurat będę wtedy w mieszkaniu to od razu zdjęcia zrobię i wrzucę na forum :)

Benny 

Wpisy: 230
Wysłany: 2009-02-08, 10:10   

Działko po żłożeniu wygląda nad wyraz estetycznie i ładnie wkomponowuje się w ogólną estetykę modelu - dla mnie to duży plus ;)

Legate Scimitar 
music adicted nerd

Wpisy: 138
Wysłany: 2009-02-08, 11:00   

Po zmianie pozycji działka od spotkania integracyjnego model rzeczywiście dużo lepiej wygląda, chociaż bardziej jak skorpion niż pająk :P no i fajnie wykombinowałeś patent z jego składaniem.
Samo działko również bardzo fajnie się prezentuje - proste w formie ale ładne ;)
Kolorystyka też jest jak najbardziej ok, chociaż jak na mój gust minifig zbyt dużo chaosu wprowadza - może w barwach szaro niebieskich lepiej by wyglądał jednocześnie odcinając się trochę od reszty?

spacelord 

Wysłany: 2009-02-09, 16:35   

Benny napisał/a:
Działko po żłożeniu wygląda nad wyraz estetycznie i ładnie wkomponowuje się w ogólną estetykę modelu

właśnie działko zajęło połowę czasu poświęconemu na budowę ;)

Legate Scimitar napisał/a:
chociaż jak na mój gust minifig zbyt dużo chaosu wprowadza

ale jesteście z tymi kolorami... w nowym MOCu po wielu próbach i męczenia się z przekładaniem minifigowych nóg do nożnych zaczepów (męczące zajęcie) zmieniłem go w końcu na prawie białego ;)

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu