[MOC] Battle Spider

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

[MOC] Battle Spider

#1 Post autor: spacelord »

Witam
W końcu udało mi się sfotografować mały pojazd, który powstał specjalnie na spotkanie integracyjne. Trochę go ulepszyłem od tamtego czasu, i chyba teraz lepiej się prezentuje :)

Przedstawiam: Battle Spider
Obrazek

Jest to mały pojazd zwiadowczy, dobrze przystosowany do poruszania się po nierównym terenie. Wyposażony jest w średnie działko na górze (ruchome i chowane) oraz dwa malutkie działka z przodu.
Postanowiłem trochę pobudować z użyciem mniej klasycznych kolorów i chyba nie wyszło źle ;)

Galeria (po upublicznieniu): TUTAJ
Pojedyncze zdjęcia (numerki na końcu od 01 do 11): TUTAJ

/edit:
Kilka zdjęć: zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3 zdjęcie 4

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania :)
Ostatnio zmieniony 2009-02-07, 14:08 przez spacelord, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#2 Post autor: lugomina »

Bardzo ladny Insektoid - owadowiec kosmiczny :)

Chociaz dla mnie te lapki sa nieco zbyt szare w porównaniu do calkiem bialego kadluba - gdyby lapy staly na bialych "praleczkach" i jeszcze byly z wierzchu ozdobione bialym platesikiem okraglym albo bialym kolcem, to byloby piekne :)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#3 Post autor: spacelord »

lugomina pisze:... te lapki sa nieco zbyt szare ... gdyby lapy staly na bialych "praleczkach" i jeszcze byly z wierzchu ozdobione bialym platesikiem okraglym albo bialym kolcem, to byloby piekne :)
Chyba takich łapek nie ma w białym kolorze (ale głowy sobie nie dam uciąć), poza tym i tak tylko takie mam więc wyboru nie było... co do przyozdobienia łap białymi kolcami - to też ich nie mam ;) - a na różne białe okrągłe dodatki nie wpadłem więc nogi zostały całe szare...

pkowalcz

#4 Post autor: pkowalcz »

No, wyszedł bardzo ładny.
Podoba mi się kolorystyka - biel i szarość ładnie się komponują, a brak miliona światełek i detali ładnie podkreśla estetykę pojazdu.
No i miło, że działko ma pozycję bojową i cywilną :P

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#5 Post autor: Hezar »

Bardzo ciekawa i dość oryginalna konstrukcja.
Kolorystycznie "Pająk" prezentuje się całkiem poprawnie, jednakże wyraźnie przeszkadzają mi tu barwy minifiga - proponuję "przyodziać" go w biel i szarość.

Pozdrawiam (:

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#6 Post autor: spacelord »

pkowalcz pisze:Podoba mi się kolorystyka
To fajnie - bo do zabawy Nexusa mam już zbudowany mały transporter w takiej samej kolorystyce, więc będzie drugi test tych kolorów ;)
Hezar pisze:jednakże wyraźnie przeszkadzają mi tu barwy minifiga - proponuję "przyodziać" go w biel i szarość.
W zasadzie to taki był na początku, ale jakoś wszystko wtedy jednolite było, a chciałem minifigiem wprowadzić odrobinę innego koloru... do wyżej wymienionego małego transportera dałem czerwonego minifiga - ale pewnie jeszcze pokombinuje jakieś inne wariany...

Dzięki za komentarze :)

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#7 Post autor: M_longer »

spacelord pisze:bo do zabawy Nexusa
Policjanci i złodzieje? :D
A skąd wiesz jaki pojazd będzie potrzebny? ;)

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#8 Post autor: spacelord »

M_Longer pisze:Policjanci i złodzieje? :D
A skąd wiesz jaki pojazd będzie potrzebny? ;)
Aż tak daleko w przód przewidywaniami nie sięgam ;)
Chodziło mi o aktualną zabawę: [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=8277]Nowa seria lego - Zabawa[/URL]

Jak tylko Słońce ładnie zaświeci i akurat będę wtedy w mieszkaniu to od razu zdjęcia zrobię i wrzucę na forum :)

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#9 Post autor: Benny »

Działko po żłożeniu wygląda nad wyraz estetycznie i ładnie wkomponowuje się w ogólną estetykę modelu - dla mnie to duży plus ;)

Awatar użytkownika
Legate Scimitar
Posty: 138
Rejestracja: 2008-04-01, 21:17
Lokalizacja: Czarna Dziura
brickshelf: Scimitar

 

#10 Post autor: Legate Scimitar »

Po zmianie pozycji działka od spotkania integracyjnego model rzeczywiście dużo lepiej wygląda, chociaż bardziej jak skorpion niż pająk :P no i fajnie wykombinowałeś patent z jego składaniem.
Samo działko również bardzo fajnie się prezentuje - proste w formie ale ładne ;)
Kolorystyka też jest jak najbardziej ok, chociaż jak na mój gust minifig zbyt dużo chaosu wprowadza - może w barwach szaro niebieskich lepiej by wyglądał jednocześnie odcinając się trochę od reszty?

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#11 Post autor: spacelord »

Benny pisze:Działko po żłożeniu wygląda nad wyraz estetycznie i ładnie wkomponowuje się w ogólną estetykę modelu
właśnie działko zajęło połowę czasu poświęconemu na budowę ;)
Legate Scimitar pisze:chociaż jak na mój gust minifig zbyt dużo chaosu wprowadza
ale jesteście z tymi kolorami... w nowym MOCu po wielu próbach i męczenia się z przekładaniem minifigowych nóg do nożnych zaczepów (męczące zajęcie) zmieniłem go w końcu na prawie białego ;)

ODPOWIEDZ