[MOC] Ferrari - ponadczasowy prezent

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Ferrari - ponadczasowy prezent

#1 Post autor: crises »

Imperator Kaprawe Oko wręcza swojej ukochanej ponadczasowy prezent - Ferrari, model Futurosa.
Obrazek
Ferrari wygląda tak:
Obrazek Obrazek Obrazek
Jego wykończeniem i transportem zajęły się dwie maszyny:
Obrazek Obrazek
Miejsce akcji (uwadze polecam szklane wizjery w podłożu oraz wzorek z serków, który napsuł mi mnóstwo zdrowia):
Obrazek Obrazek Obrazek
Imperator, jego kochanka i zmechanizowana taca na cukierki.
Obrazek

Galeria na BS - tutaj (jeszcze bez cenzury, ale podmieniać można cyferki od 01 do 20).
Dodatem też część fotek na Flickr

Gąsiennice z opon to patent od Hippotama, najprawdopodobniej.

Pozdrawiam,
crises

spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#2 Post autor: spacelord »

To po kolei :)
W ferrari najbardziej podobają mi się koła, zwłaszcza tylne (razem z tymi niby skrzydłami).
Maszyna do przenoszenia też jest fajna. Ale szkoda (wg mnie) że podstawa taka bardzo prostokątna jest, bo ramię jest fajne.
Sceneria bardzo dobrze wyszła - widać że coś się dzieje. Serki ułożone w strzałki są ciekawe :) Przezroczyste szybki i to co pod nimi też bardzo ładnie wygląda. Scenka jako całość też oczywiście :)

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#3 Post autor: Bobofrutx »

Bardzo ciekawy pomysł :D
Niezłe to ferrari, i podoba mi się ten robocik sześcionożny robal ze szponem ;)
Jak już zauważył spacelord, Serko-strzałki wyglądają bardzo interesująco.
Widać że Pani imperatorowej prezencik się spodobał, omal przez barierkę niewypadła ;P
Ostatnio zmieniony 2009-02-08, 00:54 przez Bobofrutx, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2781
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#4 Post autor: Ciamek »

Fajne koła w Ferrari, ale szkoda że tylko jednoosobowe. Bo co to za interes dla imperatora, jak mu laska odjedzie sama : o)

Strzałka z serków bardzo mi się podoba.

Całość elegancka : o)

Osobiście nie lubię tylko rozciągania opon.
Zdrufko, Ciamek

Nexus 7

#5 Post autor: Nexus 7 »

W szczegolach swietne; Ferrari, maszyny, warsztat, postaci. Tyle tylko ze samochody ukochanej to sie chyba prezentuje w salonie albo na podjezdzie przed domem :-)
Strzalka z serkow powinna wejsc do kanonu MOCy science-fiction.

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#6 Post autor: caro »

Serkowa strzałka jest świetna :) W ferrari nie podoba mi się tylko te czarne wystające elementy z nadkoli. Ale scenka jest genialna :) Szczególnie te przeźroczyste dziury w podłodze.Dobra robota ;)
Powoli Astra GSI

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#7 Post autor: glaz_pimpur »

Świetna scenka. Podoba mi się prawie wszystko, zwłaszcza niunia z ostrym makijażem i przekrzywioną peruką. Szkoda, że nie jest w czarnej miniówie;). Podłoga super zwłąszcza te fragmenty pod szybką. Strzałka z serków już została wymieniona wcześniej. Nie zachwycił mnie wysięgnik maszyny na gąsienicach. Jakiś taki mało wiarygodny.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#8 Post autor: zgrredek »

Nie jestem fanem motoryzacji, więc jak zobaczyłem w tytule "Ferrari", to nawet miałem tu nie zaglądać. Ale zajrzałem i oniemiałem. Auto świetne samo w sobie, ale wszystko wokół jeszcze świetniejsze.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#9 Post autor: Mikolaj »

Bardzo ładne autko. MA super tył, choć mógłby być szerszy (Taa... I ja to piszę, po moim fordzie:P)
crises pisze:Gąsiennice z opon to patent od Hippotama
Heh, też je kiedyś zastosowałem w jakimś mechu, ale nie miałem pojęcia że to Hippa:D
W każdym razie u Ciebie wygląda to bardzo fajnie. Robot-Tacka jest mistrzowski:D
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#10 Post autor: Qworg »

Może nie na miejscu będzie to określenie.. ale co mi tam:) Słodko to wygląda, choć pewnie miało silnie i brutalnie wyglądać :P To pewnie przez te limonkowe platy przy schodach.... i tackę z cukierkami...
Podłoga wyszła super, zwłaszcza ta przeszklona.
Ostatnio zmieniony 2009-02-08, 13:51 przez Qworg, łącznie zmieniany 2 razy.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

crises

#11 Post autor: crises »

Ciężka praca nad układaniem i wpasowywaniem tych diabelnych serków nie poszła na marne. Bardzo mnie to cieszy.
Ciamek pisze:Fajne koła w Ferrari, ale szkoda że tylko jednoosobowe. Bo co to za interes dla imperatora, jak mu laska odjedzie sama : o)
A gdzie ma bidulka uciec? Cała planeta pod kontrolą. A Kaprawe Oko i tak ma inne sprawy na głowie niż wożenie się z laską (podbijanie światów, niszczenie planet i takie tam).
Nexus 7 pisze:Tyle tylko ze samochody ukochanej to sie chyba prezentuje w salonie albo na podjezdzie przed domem :-)
Imperator zawsze był ekscentrykiem. Poza tym skąd wiesz, że to nie ich salon ;-)?
Mikolaj pisze:crises napisał/a:
Gąsiennice z opon to patent od Hippotama

Heh, też je kiedyś zastosowałem w jakimś mechu, ale nie miałem pojęcia że to Hippa:D
Jak to z klockowymi "patentami" bywa ciężko stwierdzić kto co wymyślił pierwszy. Oponki zapamiętałem z diorami z pingwinami, więc to Hippa uznałem za źródło gąsiennicowej inspiracji.
Worg pisze:Słodko to wygląda, choć pewnie miało silnie i brutalnie wyglądać :P
Musiałem dodać trochę kolorów. Same szarości były nieco smutne. Poza tym lime teraz na topie :>.

Dzięki za komentarze.

PS. Na BS coś się ociągają z cenzurą.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#12 Post autor: Mikolaj »

crises pisze: Jak to z klockowymi "patentami" bywa ciężko stwierdzić kto co wymyślił pierwszy
Ale ja nie twierdziłem, że to ja byłem pierwszy:P

A tak swoją drogą:
Skąd masz czerwony, przezroczysty hak?
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#13 Post autor: grevious27 »

Superowa scenka. Bardzo fajne ferrari (szczególnie tył), warsztat też niczego sobie. Nie będę oryginalny, gdy powiem że ta strzałka z serków jest świetna :)
Why so serious?

crises

#14 Post autor: crises »

Mikolaj pisze:Skąd masz czerwony, przezroczysty hak?
4796 Ogel Mutant Squid

pkowalcz

#15 Post autor: pkowalcz »

To jest piękne!
Strzałka z serków - wydawałoby się, że oczywisty szczegół, a jednak dopiero teraz ktoś na to wpadł, "fabryczny" klimat scenki, mroczna i zepsuta do szpiku kości ukochana, piękna jednoosobowa bryka...

Jedyne, do czego bym się przyczepił, to nogi maszyny przenoszącej - wyglądają jak podpórki, a nie ruchome kończyny. Teoretycznie można by je zastąpić rączkami robotów z Exo-Force zaczepionymi na takiej części, jednak nie wiem, jak by to wyglądało w praktyce.

Jaką maszynę obsługuje ten maniakalnie uśmiechnięty koleś obok zakochanej pary? ;)

ODPOWIEDZ