[WIP] Bank Robbery / Napad na bank - Wersja BETA

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 105
Rejestracja: 2008-03-08, 01:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
brickshelf: CyberPacket

 

[WIP] Bank Robbery / Napad na bank - Wersja BETA

#1 Post autor: Adrian »

Bank Robbery / Napad na bank - Wersja BETA

Chciałbym przedstawić wersję BETA swojego nowego projektu. Zbudowany został z tego co miałem, więc daleko mu do jeszcze perfekcji. Zamówiłem już kolejne części, aby zwiększyć bank oraz zaopatrzyć się w prawdziwą ulicę. Bank urośnie dwukrotnie na wysokość podstawa będzie również troche szersza i dłuższa. Zamówiłem sporo przezroczystych elementów, więc będzie, mam nadzieję, widać co dzieje się w środku.

Do sierpnia na pewno skończę ten projekt. Będę miał już również samochód, więc będę mógł również kogoś do Łodzi podwieść, bo sam bardzo chętnie bym się wybrał. Chciałbym również od siebie wprowadzić trochę akcji do tego miasteczka :)

Czekam na sugestie czy coś takiego w ogóle by się nadawało i wchodzi w ogóle w grę. Aktualnie zajmuje to płytke stadionową (48x96), jednakże po zaopatrzeniu się w płytkę z ulicą będę potrzebował raczej mniej miejsca.

P.S. Dodatkowe posiłki polici również są w drodze ;) Planuję zrobić jeszcze kilka samochodów oraz zwiększyć liczbę funkcjonariuszy, tego jakże szlachetnego zawodu, który jest tak nielubiany i lekceważony przez Polaków...

P.S. 2 Temat założyłem osobno, żeby nie wplątywać swojego wątku do ogólnego wątku całej imprezy.

Obrazek»

EDIT

DODATKOWE ZDJĘCIA:
1 2 3 4 5 6
Ostatnio zmieniony 2009-02-14, 14:07 przez Adrian, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#2 Post autor: zgrredek »

Fajny pomysł.
Adrian pisze:Planuję zrobić jeszcze kilka samochodów oraz zwiększyć liczbę funkcjonariuszy
Z tym bym nie przesadzał. Skąd w takim małym miasteczku aż tylu policjantów?

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#3 Post autor: Ither »

oddział ściągnięte z sąsiednich miast zgrredku ;)

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#4 Post autor: Qworg »

Dorób może jakąś ławeczkę, pojemnik na śmieci(ale nie taki kontener jak użyłeś, tylko takie coś jak w parkach stoi), jeśli masz z czego to zbuduj małe drzewko (myślę że masz z czego). Budynek banku jest nieduży, a płytę do MOCa wziąłeś dość sporą i trochę łyso to wygląda z taka ilością minifigów, jak dorobisz kilka mniejszych rzeczy, np tych co wymieniłem powyżej (choć na pewno wiele więcej wymyślisz) to twoja praca może wiele jeszcze zyskać. Miłej zabawy w budowaniu.
Edit: W płotku brakuje jakiś narożników i naprawdę brzydko to wygląda.
Ostatnio zmieniony 2009-02-11, 22:30 przez Qworg, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 105
Rejestracja: 2008-03-08, 01:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
brickshelf: CyberPacket

 

#5 Post autor: Adrian »

Ither pisze:oddział ściągnięte z sąsiednich miast zgrredku ;)
Właśnie ;) A jeszcze kolejnych 10 jest w drodze... Rabusiów jest w sumie 9 bodajże, więc pewne proporcje muszą zostać zachowane ;)
Worg pisze:Dorób może jakąś ławeczkę, pojemnik na śmieci(ale nie taki kontener jak użyłeś, tylko takie coś jak w parkach stoi), jeśli masz z czego to zbuduj małe drzewko (myślę że masz z czego).
No tak... dodatkowe elementy jeszcze dorobię. Jeśli chodzi o drzewko to właśnie mam mały problem, bo nie wiem jak to się stało, ale akurat zielonych klocków mam na tyle mało, że wszystkie już zostały użyte w tym MOCu. Także widzę, że to będą kolejne elementy, który będzie trzeba jeszcze zamówić.
Worg pisze:Budynek banku jest nieduży, a płytę do MOCa wziąłeś dość sporą i trochę łyso to wygląda z taka ilością minifigów
Też mi się ta pustka nie podoba, ale zbudowałem to w praktycznie ostatni dzień ferii, więc nie było jeszcze żadnych poprawek...
Worg pisze:Edit: W płotku brakuje jakiś narożników i naprawdę brzydko to wygląda.
Dzięki za zwrócenie uwagi. Święta racja :)

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#6 Post autor: trubal »

Już wiem po co Ci ich tyle było :P
Mi się podoba :D
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#7 Post autor: grevious27 »

Zapowiada się nieźle, czekam na efekt końcowy.
Ci złodzieje pewnie są też terrorystami, skoro tyle policji jest potrzebnej ;P
Ostatnio zmieniony 2009-02-12, 14:46 przez grevious27, łącznie zmieniany 1 raz.
Why so serious?

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#8 Post autor: caro »

Przydałby się jeszcze oddział antyterrorystów.
Bank faktycznie wygląda na trochę mały.
Na Twoim miejscu zrobiłbym go z dużymi filarami,
przypominającego starą kamienice/ budynek.
Coś jak to
Obrazek

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#9 Post autor: Mikolaj »

Policja chowa się za krzakami?
Nie zbyt mi się to wszystko podoba. Bank jest za mały, braknie też tu jakieś dynamiki.... choć to może dlatego, że mówiąc "napad na bank" miałem na myśli coś w stylu scen z "gorączki" :
http://www.youtube.com/watch?v=tGO1-2RfvMg
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 105
Rejestracja: 2008-03-08, 01:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
brickshelf: CyberPacket

 

#10 Post autor: Adrian »

DODATKOWE ZDJĘCIA:
1 2 3 4 5 6

Kod: Zaznacz cały

Już wiem po co Ci ich tyle było :P 
Nie myślałem w sumie jeszcze wtedy o tym projekcie, ale wiedziałem, że do czegoś ich wykorzystam ;)
grevious27 pisze:Zapowiada się nieźle, czekam na efekt końcowy.
Ci złodzieje pewnie są też terrorystami, skoro tyle policji jest potrzebnej ;P
Na jednym z dodanych zdjęć widać kierujących akcją z pewnym elementem ukazującym, że Ci przestępcy są już poszukiwani ;)
Przydałby się jeszcze oddział antyterrorystów.
Na głównym zdjęciu ich nie widać, ale na jednym udało im się znaleźć ;) 4 Panów wchodzących do banku od strony zaplecza w szyku bojowym...
Bank faktycznie wygląda na trochę mały.
Na Twoim miejscu zrobiłbym go z dużymi filarami,
Bank przejdzie totalną modernizacje. Zupełnie nie będzie przypominał obecej wersji. Aktualna wersja banku została zbudowane z tego co miałem, aby sprawdzić się i zobaczyć jak to mniej więcej wygląda wraz z całym otoczeniem. Policjantów jest aż 44, chodź w rzeczywistości to tego zupełnie nie widać.

Otoczenie zostanie wzbogacone, jak tylko przyjdą kolejne klocki. Bank czeka na to samo. Wrzuciłem tylko na razie, żeby zaprezentować swój wstępny projekt jak to mniej więcej będzie wyglądało oraz żeby zaklepać sobie jakieś wolne miejsce w makiecie...

Przypominam, że to nadal jest tylko wersja BETA zbudowana w 1 dzień, która przez kolejne pół roku będzie pieczołowicie dopieszczana :)

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#11 Post autor: caro »

to antyterroryści z rewolwerami ? Jakoś mi tam nie pasują :P Proponuje zaopatrzyć się również w broń z Indiany Jones'a
Powoli Astra GSI

ODPOWIEDZ