[MOC] Mojo

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

[MOC] Mojo

#1 Post autor: Jerac »

Zautomatyzowany myśliwiec eskortowy, zbudowany jako szybka i zwrotna maszyna wspierająca krążowniki rakietowe Muisek.

Lub też, trochę zjadania własnego ogona. Ostatnio stwierdziłem że czas zbudować coś jak za dawnych, dobrych czasów, to znaczy wyciągać co ciekawsze części i jakoś je obudowywać. Zlepków powstało sporo (np mam 5 różnych nowych wieżyczek do mikroskali, chociaż żadnej nie mogę zbudować w więcej niż 2 sztukach), z niektórych powstało to.

Obrazek
Obrazek

Galeria będzie tu, flickr jest tu, a tymczasowo można zdjęcia samemu numerować od m001 do m0014 (tym razem ponumerowane bez dziur).

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#2 Post autor: M_longer »

Bardzo podoba mi się sposób użycia drzwi. Asymetryczne rozłożenie uzbrojenia też jest dość miłą odmianą.

Ta złota kula na przodzie trzyma się sama siebie tylko dzięki tym skosom wokół niej, nie?
Ostatnio zmieniony 2009-02-20, 00:43 przez M_longer, łącznie zmieniany 1 raz.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#3 Post autor: Hezar »

Jak zwykle MOC na bardzo wysokim poziomie - bardzo ciekawa i oryginalna konstrukcja, niespotykany u myśliwców kształt (to może budzić kontrowersje), duża dbałość o szczegóły i przyjemna dla oka kolorystyka.
Krótko mówiąc - rewelacja.

Pozdrawiam (:

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#4 Post autor: Mikolaj »

Tył niespecjalnie mi się podoba, ale przód jest bardzo ładny, zwłaszcza te obudowanie kabiny:)
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Mrutek

Re: Mojo

#5 Post autor: Mrutek »

Jerac pisze: Zlepków powstało sporo (np mam 5 różnych nowych wieżyczek do mikroskali, chociaż żadnej nie mogę zbudować w więcej niż 2 sztukach), z niektórych powstało to.
Faktycznie wygląda jak ze zlepków. Wykorzystanie drzwi - rewelacja. Broń - OK. Złożenie całości do kupy - podziwiam. Całość, delikatnie mówiąc: abstrakcja. Wygląda jak poskładany z niepasujących kawałków. Chyba, że tak miało być.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#6 Post autor: Jerac »

Nooo starałem się aby było to dość spójne mimo wszystko :D

Kulka z przodu trzyma się jak Longer zauważył tylko na skosach wokół, ale co ciekawe, wcale nie jest to jakieś arcydelikatne. Właściwie o wiele większym problemem jest mocowanie całego modułu do reszty kadłuba (wisi na jednym studzie, i nic nie mogę z tym zrobić), niż utrzymanie się kulki w całości.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#7 Post autor: spacelord »

Bardzo fajne kolory, jakoś sporo bardziej mi się podobają niż np ostatnie ciemnawe - po prostu bardziej zabawkowo wygląda ;)

Kształt też fajny, i mi tam na żaden zlepek nie wygląda - ma swój fajny zabawkowy styl :)
Oczywiście jak zawsze dopieszczony w szczegółach chyba do bólu ;) ... a mocowanie kabiny na jednym studzie jeszcze jakoś uchodzi, bo faktycznie tak jest zbudowana że inaczej ciężko...
A te naklejki na drzwiach to oryginalne czy jakieś własne?

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#8 Post autor: Jerac »

Z exo-force są.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#9 Post autor: grevious27 »

Bardzo ładny przód, tył troszkę gorszy.
Ogólnie jest super. :)
Ostatnio zmieniony 2009-02-20, 12:40 przez grevious27, łącznie zmieniany 1 raz.
Why so serious?

Awatar użytkownika
kenobi8
Posty: 174
Rejestracja: 2009-01-09, 17:37
Lokalizacja: Płock

#10 Post autor: kenobi8 »

Jerac pisze:Z exo-force są.
To pokazuje, że Exo-Force przez niektórych lekceważonych też się może na coś przydać.
Odnośnie MOCa: super myśliwiec w super kolorach.

ODPOWIEDZ