[MOC] Zemsta

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

[MOC] Zemsta

#1 Post autor: grevious27 »

Witam.

Dzisiaj chciałem zaprezentować moją najnowszą scenkę. Najpierw trochę historii. Grupka wygnanych rycerzy założyła osadę nieopodal terytorium orków. W krótkim czasie z porządnych rycerzy zmienili się w barbarzyńców, bez żadnych reguł. Napadli na wioski i rabowali co popadnie. Orki traktowały ich jako sprawę mniejszej wagi, ponieważ chcieli przejąć całe terytorium krasnoludów. Barbarzyńcy rośli w siłę. Pewnego razu posunęli się za daleko. Porwali syna wodza orków i w brutalny sposób zabili. Jego głowę wystawili jako "trofeum" na bramie swojej osady. Grozili że głowa wodza będzie ozdobą z drugiej strony bramy. Wódz orków rozwścieczony wysłał oddziały orków by raz na zawsze rozprawili się z bandą barbarzyńców.

Obrazek

ObrazekObrazek
Obrazek

ObrazekObrazek

galeria BS

Liczę na wasze komentarze :)
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2009-02-28, 20:53 przez grevious27, łącznie zmieniany 1 raz.
Why so serious?

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#2 Post autor: caro »

Troche to małe i szczerze mówiać troche źle się to ogląda. To wejście do osady czy do jakiegoś budynku ? Jedyne co mi się podoba to ściekająca krew choć i to dałoby się inaczej zrobić.
Powoli Astra GSI

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#3 Post autor: Mikolaj »

A mnie się podoba, że w przeciwieństwie od innych robisz ze swoich prac makabreski:P

Krew fajna, taran też niczego sobie.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

lordofdragonss

#4 Post autor: lordofdragonss »

Witam kolejnego przeciwnika "niebieskich koron" :)

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#5 Post autor: KUKUS »

Rozumiem, iż obiekt na zdjęciu to nic innego jak brama do osady. Brakuje mi tutaj jakiś palisad dookoła murów. Bramę przydałoby się jakoś urozmaicić, np. zaokrąglając wejście, bo teraz jest nieco zbyt kwadratowe. Można by też stworzyć jakiś system drzwi otwieranych za pomocą korby/łańcucha. Zakończenia okrągłych bricków 2x2 jakoś mi niespecjalnie podchodzą. Można by było pokusić się o jakąś roślinkę, trawkę\pnącze czy coś w tym stylu. Na plus zasługuje użycie dość sporej ilości elementów koloru brązowego- osada wygląda, jakby niemal z całości została wykonana z drewna.

Sam nie wiem, kto jest gorszy- pozbawieni zasad i etosu rycerze-barbarzyńcy napadający na wioski niewinnych chłopów czy orkowie chcący podbić całą krainę krasnoludów (i zainteresowanych zapewne zdobyciem ziem reszty królestwa) :P ...

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#6 Post autor: grevious27 »

KUKUS pisze:Brakuje mi tutaj jakiś palisad dookoła murów. Bramę przydałoby się jakoś urozmaicić, np. zaokrąglając wejście, bo teraz jest nieco zbyt kwadratowe. Można by też stworzyć jakiś system drzwi otwieranych za pomocą korby/łańcucha. Zakończenia okrągłych bricków 2x2 jakoś mi niespecjalnie podchodzą. Można by było pokusić się o jakąś roślinkę, trawkę\pnącze czy coś w tym stylu.
Miałem kilka pomysłów, lecz niestety brak klocków pokrzyżował moje plany. System otwierania drzwi był (co prawda działał nijak:P), może na zdjęciach tego nie widać. Na zakończenie nie miałem pomysłu, wziąłem co wydało mi się najlepsze. Roślinek, trawki, pnączy brak :)
Ostatnio zmieniony 2009-03-03, 20:33 przez grevious27, łącznie zmieniany 1 raz.
Why so serious?

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#7 Post autor: Hezar »

Pomysł świetny, lecz wykonanie już takie sobie.
Tu aż prosi się rozbudowana sceneria, niestety (zapewne z powodu braku odpowiedniej ilości klocków) mamy "tylko" miniaturkę. Trochę szkoda... ale i tak nie jest źle ;)

Pozdrawiam (:

ODPOWIEDZ