Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] MAZ 537
Autor Wiadomość
M_longer 
VIP

Wpisy: 5371
Wysłany: 2009-05-15, 22:13   

Sariel napisał/a:
A jakbyście chcieli mieć taki czas jak on, to może Was jeszcze po drodze poholować :P

A na końcu tego łańcuszka szczęścia znalazłoby się pewnie miejsce dla samego S. Zająca z jakąś pralką...

Jerac 
Zdemodywowany

Wpisy: 2311
Wysłany: 2009-05-15, 22:29   

Inna sprawa że jeśli wygra miażdżącą przewagą - a w sumie strzelam że tak będzie, bo znać się nie znam - to będzie chyba trzeba pomyśleć o jakiś limitach silników aby ograniczyć koszty, aby przypadkiem nie skończyło się tak że wygrywa trialówka najdroższa...

FastER 
Producent AGD

Wpisy: 180
Wysłany: 2009-05-15, 22:56   

Limit budżetu na sezon, tak jak w F1 (bunt ferrari i reszty :P ).
Co do ciężarówki- musicie spodziewać się tego, że prowadzić ją będzie zdublowany Emilus :P
Bardzo fajna maszynka, właściwości terenowe zapewne na Twoim (czyt. wysokim) poziomie, masa- przeczytałem to dwa razy, bo nie dowierzałem! Brawo!
Wygląd- eee, fajnie, że gładki, estetyczny (wszystko ładnie wykończone, wieżyczki idealnie wkomponowane w całość) ale... No właśnie, ale. Nie podoba mi się, i już. Taka wielka, jeżdżąca pralka :P
Pozdrawiam i z niecierpliwością wyczekuję filmu, na którym to będę mógł zobaczyć to 8 kg klocków w ruchu i terenie :)
Jeszcze raz gratuluję!

TT 
VIP

Wpisy: 1181
Wysłany: 2009-05-16, 07:16   

Jerac napisał/a:
Inna sprawa że jeśli wygra miażdżącą przewagą - a w sumie strzelam że tak będzie, bo znać się nie znam - to będzie chyba trzeba pomyśleć o jakiś limitach silników aby ograniczyć koszty, aby przypadkiem nie skończyło się tak że wygrywa trialówka najdroższa...

Kolego bez przesady. Liczy się jakość nie ilość. Jakieś chore limity nie wchodzą w grę. Każdy robi to na co go stać, w każdym tego słowa znaczeniu.
A z wygraną to nie jest taka pewna niestety - jak co to na pewno nie z taką kolosalną przewagą. Zresztą przekonamy się za kilka godzin.
Ostatnio zmieniony przez Żbik 2009-05-16, 07:57, w całości zmieniany 1 raz  

makorol 

Wpisy: 666
Wysłany: 2009-05-16, 09:48   

Faaajnie... Mój rower jest tylko 2 razy cięższy. Jak go masz zamiar przytargać na rajd ? Super maszyna, aż się nie chce wierzyć, że działa. Jesteś szalony itp.

Czekam na film.

Pietruch 

Wpisy: 1379
Wysłany: 2009-05-16, 21:34   

Emil wiesz że budujesz SUPER ciężarówki, dzisiaj nie wygrałeś, ale według mnie gdyby nie te drobne problemy byłbyś na samej gorze czołówki, nawet na pierwszym miejscu. Nie słuchaj innych, zwłaszcza Arka. ;) To było mistrzostwo i tyle, szacunek Emil! Zmiażdżyłeś konkurencję!
Ostatnio zmieniony przez Pietruch 2009-05-16, 21:35, w całości zmieniany 1 raz  

aro_kal 
Arek

Wpisy: 436
Wysłany: 2009-05-17, 00:09   

Ano, zmiażdżyłeś. Głównie matkę Ziemię, kilka korzeni, granit i kilka diamentów. Pod taką masą to nawet powietrze pierw zmienia się w ciało stałe, a potem z łoskotem pęka.

A tak naprawdę to Twoja zabawka jest przedziwna, przedroga, przewielka. Twoje samochody to wiele godzin pracy, niesamowita innowacyjność, badanie nieprzetartych szlaków (czasem skutecznie, innym razem nie). Wszystko to, jak i rozmiary pojazdu i jego masa po prostu imponują. Musisz mieć korzenie zza wschodnią granicą...

V3speer 

Wpisy: 66
Wysłany: 2009-05-17, 11:54   

W sumie to jego monstrum powinno juz jeździć na paliwo a nie na prąd :P

smyk 
VIP

Wpisy: 2104
Wysłany: 2009-05-17, 13:19   

V3speer napisał/a:
W sumie to jego monstrum powinno juz jeździć na paliwo a nie na prąd :P
Na proszek! (Bryza Ekstra?)

Swoją drogą zastanawia mnie stosunek szerokość/długość. Udało się zachować proporcje oryginału?
Ostatnio zmieniony przez smyk 2009-05-17, 13:19, w całości zmieniany 1 raz  

Emilus 
Adminus Emeritus

Wpisy: 1460
Wysłany: 2009-05-17, 17:07   

Smyk napisał/a:
Swoją drogą zastanawia mnie stosunek szerokość/długość. Udało się zachować proporcje oryginału?

Pewnie, że tak Smyku. Mieści się (jeszcze, bo dziś nie mam siły na demontaż) w skali 1:12-1:14 (wasz ustalowny odgórnie przedział).
A to, że wygląda dziwnie for You... cóż, to nie Gazina Smyku, Mazy były wielkie we wszystkie strony.
Zębatki, też mi nie strzeliły, tak jak między innymi temu przyjezdnemu, co mieni się Arek - Stolica - aro-kal... Taki se przyjedzie, składa się na spółkę z 8 kolegami na pokój z kuchnią na Ursusie, a potem przed remizą opowiada, jak to tramwaje w centrum spać nie dają.....
Ostatnio zmieniony przez Emilus 2009-05-17, 17:07, w całości zmieniany 1 raz  

smyk 
VIP

Wpisy: 2104
Wysłany: 2009-05-17, 17:19   

Emilus napisał/a:
Smyk napisał/a:

Pewnie, że tak Smyku. Mieści się (jeszcze, bo dziś nie mam siły na demontaż) w skali 1:12-1:14 (wasz ustalowny odgórnie przedział).
Bo się tak jeszcze zastanawiam, imponująca maszyna - do myślenia daje.

Taki standardowy przelicznik dla 1:13, to że 1 stud odpowiada 10 cm oryginału. Jeśli by się tego trzymać, wychodzi 29 studów szerokości i 91 długości. Jakby się udało urwać jeszcze te 3 study z szerokości, to myślę, że efektywność tej maszynki znacznie by wzrosła. Może nie rozbieraj jej jeszcze, tylko dopracuj? Odchudź?

Bo szkoda bestii :)

aro_kal 
Arek

Wysłany: 2009-05-17, 17:33   

Cytat:
tak jak między innymi temu przyjezdnemu, co mieni się Arek - Stolica - aro-kal... Taki se przyjedzie, składa się na spółkę z 8 kolegami na pokój z kuchnią na Ursusie, a potem przed remizą opowiada, jak to tramwaje w centrum spać nie dają...

Stąpasz po bardzo cienkim lodzie. Następnym razem nie będę już taki miły.

PS. Zrzucamy się w siedmiu, a ósma jest moja żona. Cholerne tramwaje...

Pietruch 

Wpisy: 1379
Wysłany: 2009-05-17, 18:20   

Ale może już starczy, bo jakoś tak niesmacznie się robi, nie wiadomo czy to nadal żarty czy też już nie.

aro_kal 
Arek

Wysłany: 2009-05-17, 18:43   

Wciąż, zarówno z mojej jak i Emilusa strony, żarty. Dobra Don Emilio - daję Ci spokój przez miesiąc ...

Ostatnio zmieniony przez aro_kal 2009-05-17, 18:43, w całości zmieniany 1 raz  

Emilus 
Adminus Emeritus

Wpisy: 1460
Wysłany: 2009-05-17, 18:46   

dzięki Arro-Bizzarro, ale nie róbmy już fałszywego szumu w temacie.

Dla zainteresowanych, maz chyba zostaje...
Chyba... Mnie trzeba jednak zmobilizować - w 10 minut rozwiązałem problem spadających kół i spadających opon. Szkoda, że nie przed rajdem...

Dokonał tego TT tak poza tym.

PS. DOstanie rabat na pralkę -S. Zając.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu