[Zawody] GP Mazowsza 2009 - wyścig 2

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 398
Rejestracja: 2008-04-10, 17:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Kraków
brickshelf: Ramzes
Kontakt:

 

#16 Post autor: Ramzes »

Widzę, że machiny coraz to większe:)
Będzie z kim powalczyć w Chorzowie oj będzie:)
Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#17 Post autor: Pietruch »

Smyku, nie denerwuj się i nie krzycz już na mnie. ;) Właśnie projektuje swojego Kamaza. :)
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
V3speer
Posty: 66
Rejestracja: 2008-02-25, 12:42
Lokalizacja: Dobre Miasto

#18 Post autor: V3speer »

I tak papier toaletowy robiony z instrukcji mnie najbardziej zaciekawił :D

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#19 Post autor: TruckeR »

A mnie fakt, że nikt z Was nie ma jeszcze zbudowanej Tatry.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

aro_kal
Posty: 436
Rejestracja: 2006-02-07, 14:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: aro-kal

 

#20 Post autor: aro_kal »

Chciałabym wyrazić swoje bezgraniczne wzburzenie po obejrzeniu filmu zmontowanego przez Pana o pseudonimie "sariel". Pan ten potraktował bardzo nieładnie najpiękniejszy i najlepszy pojazd tych zawodów nie umieszczając go w swoim "dziele". Wspominałam już wcześniej, że pomimo potopu miłości, którą to bezustannie mój kochany Arek zalewa konkurentów, wciąż rzucane są Mu kłody pod nogi. Tym razem jak widzimy został bezczelnie pominięty. Pokazano natomiast całą zgraję przegranych, niemal w taki sposób jakby to oni zwyciężyli. Co za ironia losu. Tuż po wojnie z przywilejami traktowano Niemców, a jak wiemy raczej wojny nie wygrali. Dużo by tu można było o tym pisać. Jedno jest pewne - przez tego Pana dziś nie zasnę. I to nie dlatego, że będzie mi się śnił, a ja dysząc zbudzę się w środku nocy, tylko z oburzenia. Wstydź się Panie sarielu, wstydź.

PS. Wiem gdzie mieszkasz.

Mariola z Lublina
- wierna i oddana fanka

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#21 Post autor: Sariel »

Psiamać, coś mi nie idzie z tymi filmami. Poprzednio zapomniałem o Smyku, teraz o Arku - przepraszam, obiecuję poprawę i stawiam się do kąta.

Awatar użytkownika
TT
Posty: 1181
Rejestracja: 2004-05-27, 13:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: TT

 

#22 Post autor: TT »

Co ja widzę, co ja widzę... same nowości. Wiele nowych pięknych maszyn.

Atr widzę, że masz super maszynę. Duke widzę, że ten hemmt się różni od poprzedniego znacznie, czy to znaczy, że robiony od nowa? Lomero wie, że inwestycja w Unimogi się opłaca (niemiecka precyzja itp.) :) Jedyną przyczyną dla której nie wygrał to kiepski przelicznik. Ja przy podobnej masie używam 1XL.
Jelonek Mańka poza mostem zyskał nowy wygląd. Jest świetny. Smyk dorobiłeś burty. Bardzo dobrze. Teraz chyba jeszcze te spodnie trzeba trochę przystrzyc ;)
Co było główna przyczyną porażki Emila? Bo na filmach wygląda to całkiem dobrze.
Aro jechał wozidłem, ale obciach... uuuuuuuuuuuuuułuuuuuuuuuuuuuuułłłłłłł
schowaj się lepiej. To już nie masz lepszych ciężarówek na magazynie?!
Panowie trzeba zdobyć namiary na jego żonę, żeby go z takimi dziwadłami nie wypuszczała już w ogóle z domu.

Bardzo fajna trasy. Na pewno zabawa była przednia. Mam nadziej, że ktoś mnie dogonił w klasyfikacji ;) Czy mam jeszcze odczekać jedne zawody? :)
Tak poważnie to nie wiem czy mam teraz w ogóle po co przyjeżdżać...
Widzimy się w czerwcu.
Pozdrawiam,
Tomek

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1392
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#23 Post autor: glaz_pimpur »

TT pisze:Aro jechał wozidłem, ale obciach... uuuuuuuuuuuuuułuuuuuuuuuuuuuuułłłłłłł
schowaj się lepiej. To już nie masz lepszych ciężarówek na magazynie?!
Panowie trzeba zdobyć namiary na jego żonę, żeby go z takimi dziwadłami nie wypuszczała już w ogóle z domu.
Aro przywiózł żonę ze sobą.....;)
Emil miał problemy ze spadającymi oponami z kół i kół z osiek. I nie mieścił się w bramki. I dokuczał mu Aro ;(
Ostatnio zmieniony 2009-05-17, 07:25 przez glaz_pimpur, łącznie zmieniany 1 raz.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#24 Post autor: Emilus »

Nie no fajnie było...
Chłopaki już widzą, jaki jest limit masy trialówki.
--Dzięki komu pytam? Dzięki Emilusowi - odpowiadam --- S. Zając--

Maszynki fajne, o każdej potem jeszcze napiszę, ale porażką zawodów okazał się falujący charakter Duka-chorągiewki ... :-) On już nie chce 8x8 ech... teraz znowu chce 4x4. Dobrze że został mi TT.
Wszystkim wątpiącym: Tak oficjalnie przyznaję, maz okazał się najzwyczajniej za ciężki do tych kół i opon (niczym nie wypchanych), ale jego zawieszenie uważam za doskonałe i będzie kolejne 8x8 ale już lżejsze.

PS. Mariola z Lublina? To ta, co kalgon wsypuje do bębna, a brudne ciuchy pcha do szufladki na proszek? Wtyczkę wkłada bokiem do gniazdka, a jak się spieszy, to chce siadać na drzwiczkach pralki, zamiast na ubikacji...
Mówi też, że Arek z warszafky jest kóóóllllll.

Wasz Stanisław Zając.

Awatar użytkownika
Atros
VIP
Posty: 803
Rejestracja: 2009-04-08, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Atrx
Kontakt:

 

#25 Post autor: Atros »

Sariel pisze:Psiamać, coś mi nie idzie z tymi filmami. Poprzednio zapomniałem o Smyku, teraz o Arku - przepraszam, obiecuję poprawę i stawiam się do kąta.
Nie żeby była to jakaś wielka strata ;), ale o mnie też zapomniałeś w filmie z GPM1

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#26 Post autor: smyk »

Świetny filmik Sariel, pokazuje co było do pokazania. Widocznie reszta plików rozpadła się z rozpaczy nad tym co zawiera.

A w ogóle to chyba wczoraj mało złośliwy byłem, ale to ze zmęczenia. Postaram się nadrobić następnym mazem... tfu, razem!

aro_kal
Posty: 436
Rejestracja: 2006-02-07, 14:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: aro-kal

 

#27 Post autor: aro_kal »

Powyżej kolejne przejawy AROFOBII.

PS. Warszawka to nazwa przyjezdnych do Warszawy nie zaś samego miasta.

Wciąż kochająca Mariola ze wsi Lublin

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#28 Post autor: smyk »

aro_kal pisze:Powyżej kolejne przejawy AROFOBII.
Nadinterpretacja! Jestem liftarmofobem! Jeśli utożsamiasz się z pokracznymi konstrukcjami z belek, to współczuję :D
Ostatnio zmieniony 2009-05-17, 12:21 przez smyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
liwnik
VIP
Posty: 1232
Rejestracja: 2005-08-17, 08:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Liwnik
Kontakt:

 

#29 Post autor: liwnik »

Gratulacje dla Aro!
Zawody były bardzo ciekawe, szkoda tylko, że pogoda nie dopisała.
Galeria ze zdjęciami: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=383564 (już dostępna). Niestety zdjęcia nie są zbyt dobre.
Ostatnio zmieniony 2009-05-19, 18:30 przez liwnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam, Liwnik

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#30 Post autor: Emilus »

Linwniku, weź zapodaj deeplinki, tzn jeden na przykład i każdy sobie zmieni końcówki, bo galeria się upubliczni jutro, albo pojutrze...

Albo wcale - S. Zając!
Ostatnio zmieniony 2009-05-18, 18:30 przez Emilus, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ