[MOC] Amazonki

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
rasch22

[MOC] Amazonki

#1 Post autor: rasch22 »

Witam troszkę historii tego MOC'a na początek, a później troszkę konkretów
Zaczęło się od tego że kupiłem okazyjnie tanie trochę serków, taka mieszanina kolo 400sztuk w różnych kolorach, pomyślałem że może by tak z przezroczystych serków zrobić wodę, nie wyglądała by tak płasko :D, no więc jak woda to i mostek jak mostek to i jakiś mur, zrobiłem sobie jakiś budyneczek ale jakoś mi to nie pasowało. Po jakimś czasie znów mnie naszło na to by zrobić jakąś mała kopanie, w której tyrały by orki a krasnoludy by smagały je batogiem. No ale jak zacząłem budować to znów chroniczny brak czasu :( w końcu minęło dwa miesiące a efektów prawie żadnych. Doszła przeprowadzka brak miejsca na plastikowe hobby i jeszcze mniej miejsca na to by zrobić zdjęcia :(. No ale w końcu muszę to co powstało rozebrać więc poświęciłem jedno popołudnie i dołożyłem kilka drobiazgów. Z opcji orków smaganych batogiem zrezygnowałem by ukazać szarą smutną rzeczywistość. Jak kobiety traktują swoich mężów? Tytułowe amazonki są tego dobrym przykładem, a kopalnia jeszcze lepszą metaforą do życia i do tego czego oczekują od nas nasze Panie :D Poświęcenia i ciężkiej pracy bo nowe błyskotki by się przydały.A teraz zapraszam do oglądania zdjęć przedstawiających boczną bramę Kopalni Amazonek razem z krótkim odcinkiem kopalnianych tuneli;
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zdjęcia ponumerowane od 1 do 15 więc jak ktoś jest niecierpliwy może zobaczyć wszystkie zdjęcia :)
Obrazek

Zapraszam do komentowania :D,Za jakoś zdjęć przepraszam ale i pogoda nie dopisuje i brak miejsca w naszym obecnym mieszkaniu na kącik hobbystyczny :(
Ostatnio zmieniony 2014-01-25, 11:07 przez rasch22, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#2 Post autor: Iskra »

Woda z serków to był naprawdę niezły pomysł. Na pierwszym zdjeciu wygląda świetnie.

Sorcerous Simon

#3 Post autor: Sorcerous Simon »

Iskra pisze:Woda z serków to był naprawdę niezły pomysł. Na pierwszym zdjeciu wygląda świetnie.
Jeszcze lepiej wygląda dach z ciemnoniebieskich serków!

Ale kompozycja pracy jakaś dziwna, nie wiadomo co, gdzie i po co. Za gęste to wszystko, za dużo obiektów na zbyt małej przestrzeni.

kris kelvin

#4 Post autor: kris kelvin »

Iskra pisze:Woda z serków to był naprawdę niezły pomysł. Na pierwszym zdjeciu wygląda świetnie.
O tak.
Noszę się z takim pomysłem już od jakiegoś czasu, ale musiałbym tych serków kupić kilkaset sztuk, więc na razie u mnie będzie płasko :)

A budowla bardzo sympatyczna :)

ODPOWIEDZ