[MOC] Armia Orków

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

[MOC] Armia Orków

#1 Post autor: Ither »

... który finał będzie miał po wakacjach. Prace już się rozpoczęły i idą pełną parą pomimo, cy może dzięki, sesji. Dzisiaj chcę zaprezentować trzy jednostki orków z ich armii oblężniczej. Dzisiaj rano wreszcie udało się zrobić jakieś w miarę przyzwoite zdjęcia, a wszystko gotowe już od soboty! ;)

1. Król Orków.

Obrazek

Niesiony na plecach ogra Korduna, Król Mash'haal prowadzi do walki wielkie zastępy orków. Na pole walki jest co prawda niesiony, ale gdy tylko widzi bitwę, schodzi z tronu i dzierżąc swój ciężki topór sieje zamęt wśród ludzi. Jego hełm zdobią pióra najprawdziwszego Feniksa, uosobienia dobra w tradycji ludzi, więc pozostawiam Waszej wyobraźni, jak nikczemną istotą jest ktoś, kto zabił Złotego Ptaka własnymi rękoma.

Zdjęcia od końcówki 37 do 43
Galeria po cenzurze

2. Transport Bagienny.

Obrazek

Orkowie najęli to pomocy nieumarłych, którzy jako wzbudzający lęk we wszystkich żywych istotach, są w stanie zapanować nawet nad tak dzikimi bestiami jak aligatory, dzięki czemu mogą przemieszczać się na swoich tratwach i barkach zaprzężonymi w te istoty.

Zdjęcia od końcówki 44 do 48
[url\http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=385674]Galeri po ocenzurowaniu[/url]

3. Robak

Obrazek

Tę przedziwną, pokraczną istotę ludzie nazwali umownie robakiem. Ma ona nogi niby pajęcze, ale opancerzone, skorupę niczym żółw, długą jak smoki (również opancerzoną) szyję i dziwny, ni to psi, ni to gadzi łeb. Sama bestia jest, mimo rozmiarów, jest nieszkodliwa, jednak wygrywany na bębnie, umieszczonym na jej grzbiecie rytm, hipnotyzuje armię, która rzuca się w bój nieczuła na ból, lęk i panikę.

Zdjęcia od końcówki 49 do 52
Galeria po ocenzurowaniu

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#2 Post autor: lugomina »

Robak jest swietny! Super lazik! Skoncentruj sie na nim :)

Reszta nie moja bajka, nie przepadam za Fantasy.
Dodam tylko, ze Feniks to nie symbol dobra, tylko odrodzenia i regeneracji, a jako ptak skladajacy sie z plomieni oraz jako symbol niesmiertelnosci bylby raczej niemozliwy do ubicia.. co mu ten karzel zrobil, oblal go woda? :)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#3 Post autor: Ither »

Tak, feniks jest tym o czym piszesz, bezwzględnie, ale w tym wyjątkowym świecie jest to szlachetna istota, nie tylko symbol odrodzenia, ale szczególnie czystego dobra ;)

Jak go ubił? Jeszcze nie wiem, może to zbuduje, dzięki za zainspirowanie.

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#4 Post autor: Qworg »

lugomina pisze:Robak jest swietny! Super lazik! Skoncentruj sie na nim :)
Popieram.
Próbowałeś mu jakiś odwłok dorobić? Wyglądałby bardziej robakowato:)
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#5 Post autor: grevious27 »

Widziałem na żywo :)
Robi wrażenie. Szczególnie podoba mi się robal, i król siedzący na trolu :P
Why so serious?

lordofdragonss

#6 Post autor: lordofdragonss »

Świetny tron-na-trolu, a ten cały robak wygląda jak pewien Pokemon-Trapinch xD
Kojarzy mi sie z Warcraftowymi bestiami Kodo, na których siedzieli bębniarze...
Ostatnio zmieniony 2009-06-02, 15:33 przez lordofdragonss, łącznie zmieniany 1 raz.

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#7 Post autor: Ither »

Qworg pisze:Próbowałeś mu jakiś odwłok dorobić? Wyglądałby bardziej robakowato:)
Próbowałem, ale nie poszło :D będę jeszcze próbował.
lordofdragonss pisze:A ten cały robak [...] Kojarzy mi sie z Warcraftowymi bestiami Kodo, na których siedzieli bębniarze...
Kurde, mi też...

Two-Faced

#8 Post autor: Two-Faced »

Robal jest debeściak. Popróbuj z tym odwłokiem. Możesz też spróbować dodać jakąś platformę i oszczepników np na niej, bo sam bęben to taki neutralny a nie ofensywny. No chyba że masz w planie jakieś bardziej ofensywne mamuty :P

ODPOWIEDZ