[MOC] Wenecja

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

#16 Post autor: crises »

lugomina pisze:Bardzo ciekawy pomysl. Czy inspirowal Cie pewien zestaw IJ pod tytulem poscig w Wenecji? :)
Nie myślałem o IJ. Zainspirował mnie album ze zdjęciami.
lugomina pisze:Kapelusik z kola kolejkowego przepiekny! Ze tez Ci sie chcialo wiazac te mulinke :)
To był jedyny sposób, żeby kolejowe koło upodobnić do kapelutka.
lugomina pisze:Wody rzeczywiscie nie widac, trzeba ja zafarbowac na buro, jak pisze Zgredek.
Mikolaj pisze:Kup sobie sok z granatu :D
Na razie wiem tyle, że atrament sie nie nadaje.
lugomina pisze:Brakuje mi troche wiecej choragiewek i tych slupkow kolorowych :) W Wenecji sa tez wieksze mosty, pod ktorymi przeplywaja gondole.
Z rzeczy, których Ci brakuje to może jeszcze chorągiewki udało by mi się wcisnąć, rolę mostku pełni ten drewniany łącznik.

Z rzeczy, z których jestem zadowolony to jest jeszcze gzyms (?) zaraz pod dachem w prawym budynku. W dolnej jego części udało mi się wstawić na ukos płytki 1x1 i fajnie to wyszło.

A pisząc w tajemnicy, to cała diorama skrywa pewną straszliwą tajemnicę konstrukcyjną, ale o tym sza ;-)


EDIT:
Zrobiłem niebieską wodę:
Obrazek
Niestety bardzo szybko tym razem wyciekała, dlatego stan wody jest niski.

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#17 Post autor: caro »

Z niebieskim od razu widać, że to jest woda :)
Ciężko jest utrzymać wodę pomiędzy brickami.
Powoli Astra GSI

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#18 Post autor: Mikolaj »

crises pisze: Zrobiłem niebieską wodę:
Czym ją zabarwiłeś?
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#19 Post autor: lugomina »

W ogole chyba zapomnialam pochwalic kamieniczek a ladne sa.. chociaz na moje spaczone gusta juz mi sie troche przejada Creatorowy domek tan we wszystkim ;)
crises pisze: A pisząc w tajemnicy, to cała diorama skrywa pewną straszliwą tajemnicę konstrukcyjną, ale o tym sza ;-)
Natychmiast mow, co to za tajemnica! Czy domki sa wypchane folia aluminiowa? Czy w srodku mieszka chomik z siankiem na podlodze? :)
EDIT:
Zrobiłem niebieską wodę:
O 1000 razy lepiej! Teraz to Wenecja dopiero.
Nie szkodzi, ze wyciekla, wazne ze woda zapozowala do zdjecia :)
Moze wyloz dno glina, i zalej woda bagienna, akurat bedzie jak te czarnozielonkawe wody weneckie ;)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

crises

#20 Post autor: crises »

Mikolaj pisze:Czym ją zabarwiłeś?
Sól do kąpieli. Wszystko było super ekstra, ale po wyschięciu ukazał się pewien mankament. Został niezły osad. Na szczęście łatwo schodzi.
lugomina pisze:chociaz na moje spaczone gusta juz mi sie troche przejada Creatorowy domek tan we wszystkim ;)
Cóż poradzić, że to najlepszy zestaw z cegłami. Nie pogardziłbym jego odpowiednikiem w czerwieni, ale na razie musi być piaskowy.
lugomina pisze:Natychmiast mow, co to za tajemnica! Czy domki sa wypchane folia aluminiowa? Czy w srodku mieszka chomik z siankiem na podlodze? :)
Gdyby mieszkał tam chomik, to by miał niezły przeciąg. Powiedzmy, że nie z każdej strony można robić zdjęcia tym kamieniczkom.
lugomina pisze:Moze wyloz dno glina, i zalej woda bagienna, akurat bedzie jak te czarnozielonkawe wody weneckie ;)
Jeszcze jakieś rozkładające się glony i zdechła rybka :-) Do takiego realizmu mi niespieszno.

ODPOWIEDZ