[Zawody] GPG 2009 #1

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

[Zawody] GPG 2009 #1

#1 Post autor: TruckeR »

Pomimo niesprzyjającej pogody i nastawieniu imperialistów i wyzyskiwaczy klasy trialowej, rozegraliśmy dzisiaj, tj. 11 lipca 2009, 0 sekcji. W zawodach uczestniczył Kubrick, Mienso, Ramzes i ja, był także Bocian i Fistach, niestety bez pojazdów do dewastacji.

Dzisiejsze zawody przebiły pod każdym względem wszystkie poprzednie rozgrywki, mimo braku jakichkolwiek punktowanych sekcji. Wystarczy, że zważyliśmy swoje samochody. W trakcie trzech godzin spędzonych nad Wisłą zdewastowane zostały wszystkie samochody, z czego odbudowany został jedynie Ural (naprawiany na bieżąco) i MAN Kubricka. Zarówno GAZ, jak i Mercedes zostały doszczętnie rozbite. Ofiar klockowych za wiele jednak nie było - połamana została jedna z16, Mercedes zgubił jedną dźwignię z błotników. Kraksa Mercedesa spowodowana została poprzez okropnego wroga narodu, użytkownika Mienso123, który bez mojej zgody uruchomił samochód, a potem nonszalancko i nieprecyzyjnie nim kierował. Z powodu błędu tegoż kierowcy [zbyt mocne skręcenie kół, co doprowadziło do urwania mechanizmu skrętu], z auta spadła kabina i rozpadła się w drobny mak, po jej resztkach przejechał Ural i GAZ [również bez mojej zgody]. Dalsza część zawodów obfitowała w podobne wydarzenia, w wyniku których ani ja, ani Mienso nie mamy trialówek, Ural Ramzesa rzęzi i charczy, a MAN Kubricka wciąż nie jeździ. Ogólnie - fajnie było.
Obrazek
Dialogi również były b. bogate, choć nie jestem pewien czy nadają się, aby je przytoczyć.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

rh

#2 Post autor: rh »

No to teraz całą tą szaloną zgraję chcemy widzieć we Wrocławiu za tydzień :D
Widać, że się nieźle bawiliście :D

Awatar użytkownika
FastER
Posty: 180
Rejestracja: 2008-10-01, 17:33
Lokalizacja: brać na to pieniądze?
brickshelf: FastER

 

#3 Post autor: FastER »

O Boże! ^^
Nie wiem co takiego jest fascynującego w rozwalaniu swoich ciężarówek, ale podziwiam zapał do tej czynności, szczególnie Miensa ;P
Filmy by się obejrzało...
Ostatnio zmieniony 2009-07-11, 14:47 przez FastER, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#4 Post autor: TruckeR »

rh pisze:No to teraz całą tą szaloną zgraję chcemy widzieć we Wrocławiu za tydzień :D
No nie wiem nie wiem, chyba, że będziemy mogli psuć wasze ciężarówki, bo nasze już nie nadają się do zbyt wielu rzeczy. A na pewno nie do jazdy.
FastER pisze:Nie wiem co takiego jest fascynującego w rozwalaniu swoich ciężarówek, ale podziwiam zapał do tej czynności, szczególnie Miensa ;P
Swoich to nie wiem, ale demolowanie elementów cudzych pojazdów to jednak dość fajna zabawa.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#5 Post autor: Kubrick »

Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

rh

#6 Post autor: rh »

TruckeR pisze:No nie wiem nie wiem, chyba, że będziemy mogli psuć wasze ciężarówki, bo nasze już nie nadają się do zbyt wielu rzeczy. A na pewno nie do jazdy.
Macie tydzień na remont generalny ;p

Awatar użytkownika
FastER
Posty: 180
Rejestracja: 2008-10-01, 17:33
Lokalizacja: brać na to pieniądze?
brickshelf: FastER

 

#7 Post autor: FastER »

Swoich to nie wiem, ale demolowanie elementów cudzych pojazdów to jednak dość fajna zabawa.

Na filmiku widzę jednak, jak mienso z pełną radością zdziera skórę ze swojej maszyny ^^
A na jego końcu jeździ już tylko podwoziem, i to chyba nie kompletnym.
Pełen szacun za zimną krew panowie ;)
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#8 Post autor: TruckeR »

FastER pisze:Na filmiku widzę jednak, jak mienso z pełną radością zdziera skórę ze swojej maszyny ^^
Tak, bo wszyscy zaczęli, ekhm, pozyskiwać różne elementy z GAZa, więc Mienso się zdenerwował i zakończył zabawę.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Awatar użytkownika
FastER
Posty: 180
Rejestracja: 2008-10-01, 17:33
Lokalizacja: brać na to pieniądze?
brickshelf: FastER

 

#9 Post autor: FastER »

Czyżby głód części? ;P
Kubrick, a cóż to za muzyka w filmie?

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#10 Post autor: Mikolaj »

Świetny filmik! :D
Aż mi się chciało zbudować coś w tym stylu, na szczęście w porę zmądrzałem:P

PS. No dobra, nie zmądrzałem tylko PFów nie mam:D
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#11 Post autor: M_longer »

Co za psychole... Pocieszę was; w miejscu w którym odbędzie się wrocławskie GPS jest kilka, hmm, ułatwień dla osób które lubią niszczyć trialówki...

Awatar użytkownika
mienso123
Posty: 319
Rejestracja: 2007-02-15, 14:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
brickshelf: mienso123

 

#12 Post autor: mienso123 »

No fajnie było. Szkoda, że TruckeRa nie będzie we Wrocławiu, bo jego ciężarówka, to chyba najładniej się składała. Mam nadzieje, że 18 gospodarzom, nie zabraknie odwagi, do usiłowania dokonania jakiejkolwiek demolki, w końcu liczy się tylko dobra zabawa :)

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 398
Rejestracja: 2008-04-10, 17:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Kraków
brickshelf: Ramzes
Kontakt:

 

#13 Post autor: Ramzes »

No cóż, towarzysz Trucker już chyba napisał wszystko co napisane być powinno, więc rozpisywał się nie będę. Dodam tylko, iż Ural zawdzięcza swoje ostanie tylko i wyłacznie wytrzymałej i przemyślanej konstrukcji, a nie naprawom:)
Na koniec uzupełnie jeden komentarz dotyczący złamanej z16 - to była kurde moja...
Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#14 Post autor: Kubrick »

FastER pisze:Kubrick, a cóż to za muzyka w filmie?
Detox - sacrum (Prypiat)
sciagnamlem kiedys z www.mp3.wp.pl ;]
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#15 Post autor: smyk »

E tam! My mieliśmy niegorsze rolki na dzisiejszym GPM. Najlepsza była chyba Ginafa, jak dwie bramki skosił. Wywrotki Mogów też były niezłe i sporo części się urywało. Ale najlepszą zafundował Duke Ziłowi, bo się nowy lakier za bardzo błyszczał. Teraz już jest po staremu ;)

ODPOWIEDZ