Forum LUGPol Strona Główna Forum LUGPol
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
852688 Gold Minifigure Key Chain
Autor Wiadomość
Havoc
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-15, 18:45   852688 Gold Minifigure Key Chain

852688 Gold Minifigure Key Chain

Dane techniczne:
Seria: Key Chains
Rok produkcji: 2009
Liczba klocków: 1 (9 jeśli go zdemontujemy)
Liczba figurek: 1 :)
Cena: S@H 14.95 PLN chociaż nie wiadomo czemu (pod spodem dopisek, że nie do kupienia. produkt promocyjny)

Na wstępie specjalne podziękowania dla Sariela. Za jego radą robię tą 'recenzję'. Miała to być recenzja serii Space Police 3 ale z przyczyn technicznych nie jestem w stanie jej zrobić. Mogę tylko opisać figurkę, którą mi dorzucili - bez zdjęć. To właśnie ten problem techniczny - przez jakiś czas będę bez aparatu :(

Tak więc Gold Minifig dorzucany jest do zakupów. Fajny gadżet chociaż wykonanie wątpliwe. Jak spryskiwali go złotą farbą rączki miał odsunięte do tyłu a nogi złączone dlatego na torsie po bokach i po wewnętrznej stronie nóg ma kolor tan. Dłonie również są w tym kolorze ale to było raczej celowe. Cóż więcej można powiedzieć, ładnie się świeci, ładnie prezentuje na półce i przy kluczach (gdzie jego miejsce) ale można też wykręcić łańcuszek i użyć go w MOCu :) bo oczywiście poza tym wystającym z głowy łańcuszkiem to wciąż pasujący do wszystkiego pełnoprawny minifig. Mógłby robić za ładny pomnik w Klockach Zdrój.

To by było na tyle. Odnośnie warunków otrzymania to nie wiem jak wygląda to na polskim S@H. Za granicą trzeba wydać ponad 300 €, tak napisali. Natomiast w Polsce podobno po przekroczeniu 300 PLN się go dostaje ale nie jestem pewien. Tak słyszałem :)

PS. Odnośnie nieopisanej serii powiem tylko tyle, że w nalepkach imitujących zadrapania jest jedna z mikroskopijnym napisem 'Spyrius Rules'. A takich smaczków jest więcej :) Także polecam bo, moim skromnym zdaniem, każdy zestaw SP3 jest ciekawy i nie ma tu żadnej zapchajdziury.
Ostatnio zmieniony przez Havoc 2011-06-23, 19:17, w całości zmieniany 1 raz  

Lipek79 

Wpisy: 75
Wysłany: 2009-07-15, 22:42   Re: 852688 Gold Minifigure Key Chain

Havoc napisał/a:
(...)Natomiast w Polsce podobno po przekroczeniu 300 PLN się go dostaje ale nie jestem pewien.(...)

I tak jest. Po przekroczeniu 300zł na polskim S@H breloczek dostaje się za free.

misiek 
Ojciec Steampunkiush

Wpisy: 421
Wysłany: 2009-07-15, 22:50   

Nie wiem czemu nie dali do niego złotych rączek? No ale w końcu to tylko TLG, nawet nie pokusili się o całościowe malowanie, tylko zostawili widoczny podkład. Ale nie ma się czego czepiać skoro to tylko gratis, chociaż za 15pln mogli się postarać bardziej. Fajny jako ozdoba kolekcji i baza złotych wykończeń, szczególnie dla castle'owców :)
Ostatnio zmieniony przez Żbik 2009-08-06, 06:46, w całości zmieniany 1 raz  

Bricksley
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-16, 00:10   

Havoc napisał/a:
Za granicą trzeba wydać ponad 300 €, tak napisali.

W Szwecji trzeba wydać aż 700€.

Havoc
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-16, 12:55   

Karol napisał/a:
W Szwecji trzeba wydać aż 700€.

Ich na to stać. Dobrze, że chociaż raz pomyśleli o Polsce i dali tu normalną granicę. Jakby u nas trzeba było wydać 300 € (albo 700 :/) to byłoby to trochę niepoważne z ich strony.

Lipek79 

Wpisy: 75
Wysłany: 2009-08-06, 02:03   

Kilka fotek Złotego Minifiga. Malowany metoda natryskowa (na zdjęciu 03 widać ze raczki miał wygięte do tylu. Nogi też nie domalowane). Na domiar tego mój golden fig ma uszkodzona główkę. Teraz wisi przy kluczach i innej roli dla niego nie widzę ;)

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu