[MOC] Pojazdy Górników

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

[MOC] Pojazdy Górników

#1 Post autor: KUKUS »

Witam!
Korzystając z wolnego czasu postanowiłem na naszym forum upublikować kilka PM-owych prac. Galerie są już upublicznione, dlatego w temacie umieszczę jedynie główne zdjęcia...

1) AG-512

Obrazek

...traktor górników. Z wyglądu troszkę niepozorny, ale posiada dość mocny silnik.

2) Żaba

Obrazek

...szybka i zwinna kruszarka kamieni. Świetnie się sprawdza również jako odpędzacz skalnych potworów.

3) Bąk

Obrazek

... Cysterna PM, służy do przewozu paliwa i tankowania pojazdów górniczych.

4) KT-135

Obrazek

...wywrotka PM, świetnie się sprawdza w roli transportera kamieni/cennych minerałów...

... to by było na tyle ;)

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#2 Post autor: spacelord »

Traktor najlepszy - ale to pewnie dlatego że wygląda jakby mia najwięcej szczegółów...
Kruszarka najgorsza... ciężarówki też by ciekawsze mogły być... w ogóle te konstrukcje coś nazbyt zielone jak na PM, dodatków by się przydało więcej w innych kolorach...

No i chyba główne zastrzeżenie - to trochę to nie w duchu PM - tamte maszyny wyglądają raczej niezwyczajnie, podczas gdy Twoje (nie licząc kruszarki ;) ) - spokojnie mogłyby jeździć po ulicach za oknem...
Mógłbyś spróbować je pod tym kątem zmodyfikować... ?
Ostatnio zmieniony 2009-08-05, 20:48 przez spacelord, łącznie zmieniany 1 raz.

Havoc

#3 Post autor: Havoc »

Wyglądają jak pojazdy składowe Devastatora z Transformers :) Bąk i KT-135 wyglądają brdzo podobnie (zwłaszcza z przodu) Traktor jest fajny, a żaba dziwna ale chyba tak miało być.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#4 Post autor: grevious27 »

Najbardziej podoba mi się traktor, według mnie najlepiej oddaje ducha serii.
Żaba wcale mi się nie podoba, choć jako odstraszać potworów, chyba nada się świetnie ;P
Bąk i KT-135 wyglądają ładnie, ale jedna, dwie części orange by im nie zaszkodziły.
Ostatnio zmieniony 2009-08-06, 19:32 przez grevious27, łącznie zmieniany 1 raz.
Why so serious?

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#5 Post autor: Hezar »

grevious27 pisze:Bąk i KT-135 wyglądają ładnie, ale jedna, dwie części orange bym im nie zaszkodziły.
Słuszna uwaga. Myślę, że traktor wyszedł Ci zdecydowanie najlepiej i jemu również byłoby "do twarzy" w "pomarańczy".

Pozdrawiam (:

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#6 Post autor: caro »

Mnie spodobał się KT- 135.
Choć gdyby nie kolor to raczej do PM bym tego nie podpiął.
Patrząc na miniaturki pomyślałem- całkiem niezłe zdjęcia, ale gdy je powiększyłem niestety trochę się zawiodłem : (
Ale ogólnie całkiem, całkiem.
Powoli Astra GSI

ODPOWIEDZ