[MOC] Transport prądnicy wiatraka

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#31 Post autor: zgrredek »

M_longer pisze:Mam szczerze dość robienia zdjęć modelom, które są zdecydowanie dłuższe niż szersze i nie mieszczą mi się w kadrze
Rób zdjęcia panoramiczne. Żeby tylko nie były dłuższe niż szerokość ekranu.
V1 pisze:wrzucę gdzieś zdjęcia, gdyby ktoś potrzebował
Tak, tak... Dolewaj oliwy do ognia.


Samoooooooochód super. Widziałem i dotykałem. Ciekaw jestem tego konwoju. Mam nadzieję, że będzie z tego dłuuuuuga diorama z ulicą, chodnikiem i choć jednym domkiem. Domek może być zburzony przez jakiś element, który urwał się z uwięzi i sturlał z samochodu.
A może na przejeździe kolejowym. Samochód jedzie i jedzie, a tu szlaban nie może się zamknąć, a pociąg coraz bliżej...

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#32 Post autor: M_longer »

zgrredek pisze:Mam nadzieję, że będzie z tego dłuuuuuga diorama z ulicą, chodnikiem i choć jednym domkiem. Domek może być zburzony przez jakiś element, który urwał się z uwięzi i sturlał z samochodu.
A może na przejeździe kolejowym. Samochód jedzie i jedzie, a tu szlaban nie może się zamknąć, a pociąg coraz bliżej...
Diorama. Marzenie... Widzę to tak: podłoże na 4 płytach bazowych (ała...) praktycznie płaskie. Wybaczcie, ale szanse na dioramę z prawdziwego zdarzenia są małe :)

Tutaj podłoże będzie 'tylko' tłem...
I żadnych domków!

Awatar użytkownika
makorol
Posty: 666
Rejestracja: 2004-11-20, 09:55
Lokalizacja: Bystrzyca / Wrocław
brickshelf: makorol

 

#33 Post autor: makorol »

Na mnie te ciężarówki w Danii też zrobiły ogromne wrażenie. Fajnie, że zrobiłes zdjęcia, bo ja jakoś się zgapiłem.
Pozdrawiam, Makorol.

Awatar użytkownika
dzulian
Posty: 105
Rejestracja: 2008-01-02, 17:12
Lokalizacja: Chełm
brickshelf: juliusz
Kontakt:

 

#34 Post autor: dzulian »

Bomba
Niesamowicie długa
Całość mi się bardzo podoba ale rzeczywiście zrobić dioramę dla jednej to już wielkie wyzwanie a co mówić już o całym konwoju.
Ogólnie super i brak zastrzeżeń.
Pozdrawiam
Nie wiem co się tworzy :( a po drugie nie mam kasy:) A po pierwsze mam drugiego SYNKA

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#35 Post autor: V1 »

Longer, w prawdziwej naczepie faktycznie koła można tak skręcić jak na głównym zdjęciu modelu, to nie pomyłka? Bo tam są ustawione nie do jazdy po łuku, tylko 'krabowo' ?
\/1 ______________

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#36 Post autor: M_longer »

V1 pisze:Longer, w prawdziwej naczepie faktycznie koła można tak skręcić jak na głównym zdjęciu modelu, to nie pomyłka? Bo tam są ustawione nie do jazdy po łuku, tylko 'krabowo' ?
Tu mnie masz ;)
Nie jestem pewien co do istnienia sterowania krabowego w tego typu naczepach, ale to na zdjęciu to po prostu mój błąd w ustawianiu kół. Zdjęcie od spodu ma już poprawnie ułożone koła :)

rh

#37 Post autor: rh »

M_longer pisze:Tu mnie masz ;)
Nie jestem pewien co do istnienia sterowania krabowego w tego typu naczepach
A mi tłumaczyłeś, że tak "krabowo" jest poprawnie, co mi się za nic w świecie nie chciało zgodzić :>

ODPOWIEDZ