5974 Galactic Enforcer

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
rh

#16 Post autor: rh »

Jerac pisze:kto mi takiego zasponsoruje? :P
A po co pracujesz? :P albo kup same naklejki, chociaż one, z tego co pamiętam, za tanie nie są.

rapar
Posty: 15
Rejestracja: 2010-01-02, 15:16
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

#17 Post autor: rapar »

Kupiłem ostatnio ten zestaw za niecałe 290zł z przesyłką i myślę, że to dobra cena za ten model. Co prawda kupiłem go właściwie tylko dla figurki-posągu a sam pojazd mam zamiar sprzedać.
Mam pytanie do posiadaczy tego modelu: czy w Waszych zestawach też były 2 arkusze naklejek?

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#18 Post autor: KUKUS »

rapar pisze:Mam pytanie do posiadaczy tego modelu: czy w Waszych zestawach też były 2 arkusze naklejek?
... ja miałem 1 arkusz, na którym znajdowały się wszystkie naklejki.

A zestaw jest bardzo interesujący i warty polecenia- kiedy go składałem, miałem dużo frajdy... a było jej jeszcze więcej, kiedy już złożonego postawiłem na półeczce, obok innych spaceowych modeli.

W enforcerze nie podoba mi się tylnia klapa- nie, że jest źle zrobiona czy coś, ale z tyłu jest tam niewielki prześwit. Oczywiście parę klocków załatwi to w mig... no i przydałyby się jakieś dodatkowe działka pod skrzydłami ;)

... reszta to już tylko zalety ;)

BTW kosmonauta z 1 serii minifigurek w moim prywatnym odczuciu bardzo pasuje do statku ;)

EDIT po tym jak przeczytałem o przygodzie Spacelorda bałem się, że również u mnie będzie brakowało części, ale na szczęście zestaw okazał się być kompletny ;)

W nawiązaniu do świetnej recenzji Rh- silniki pojazdu są rzeczywiście fajnie zrobione, ale niestety brakuje im tego czegoś, co ma pojazd policjantów z hyperspeed pursuit'a...
Ostatnio zmieniony 2010-08-05, 18:22 przez KUKUS, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#19 Post autor: Jerac »

Ja miałem dwie w ciężarówce z laserem.... może do niektórych dają jako bonus :>

rapar
Posty: 15
Rejestracja: 2010-01-02, 15:16
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

#20 Post autor: rapar »

Oba arkusze były ze sobą "sklejone" więc podejrzewam, że to jakiś błąd przy pakowaniu. Oby więcej takich błędów, bo dzięki temu mam dwie naklejki po łacinie na pomnik. Poprzednio z taką sytuacją spotkałem się przy zestawie 8039 Venator-Class Republic Attack Cruiser.

Fioletowy

#21 Post autor: Fioletowy »

rapar pisze:Oba arkusze były ze sobą "sklejone" więc podejrzewam, że to jakiś błąd przy pakowaniu. Oby więcej takich błędów, bo dzięki temu mam dwie naklejki po łacinie na pomnik.
Oby mniej, bo dzięki temu ktoś może nie mieć naklejek w swoim zestawie.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#22 Post autor: M_longer »

Fioletowy pisze:Oby mniej, bo dzięki temu ktoś może nie mieć naklejek w swoim zestawie.
To co powiesz na to co miałem w swoim 7634?

Obrazek
8 arkusików.

ODPOWIEDZ