[MODy] 7634

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

[MODy] 7634

#1 Post autor: M_longer »

Obrazek

Tegoroczna seria City rozrosła się o nową pod serię jaką jest Farma. W moje ręce wpadły ostatnio dwa zestawy z tej serii, konkretnie dwie sztuki 7634. Recenzja 7634 jest [url=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?p=102753#102753]tutaj[/url].

Dodałem do nich kilka elementów, potem odjąłem, potem znowu kilka dodałem i w ten sposób powstało kilka moich wersji 7634, które nie różnią się zbytnio od fabrycznego zestawu, ale są chyba bardziej bawialne. Ot, takie budowanie w przerwie w pisaniu tej okropnej pracy maturalnej...

Stałą zmianą są tylne światła, zamiast serków użyłem bracketów i round plates.

Najpierw usunąłem skrzynię ładunkową i zaczep, a na ich miejsce dałem maszt od wózka widłowego, wskutek czego powstał traktor, który z pewnością przydałby się w jakimś większym sadzie ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kolejną modyfikacją było 'założenie' bliźniaczych kół. W dwóch opcjach, tylko na tył, jak i na tył i przód. Nad tylną szybą pojawiła się dodatkowa lampa.

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Ostatnią zmianą było dodanie ładowacza czołowego oraz przeciwwagi z tyłu. Szkoda że skrzynia ładunkowa 7634 jest taka mała...

Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#2 Post autor: Jerac »

Więc tak:

Lampki na bracketach - na plus;
Wersja ładowarkowa - na plus;
Wersja z podnośnikiem.... traktor widlowy? Dziwne, ale też fajne;
Bliźniaki z tyłu - jak najbardziej na plus...

...ale z przodu już straszliwe FE! Przednie koła szersze niż tylne a przy tym o mniejszej średnicy. Weź to szkaradziejstwo zamaż alboco :)

A w ogóle to mógłbyś mu jakąs przyczepkę (taką zwykłą załadunkową) dostawić.

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#3 Post autor: caro »

Z podwójnym kołami z przodu wygląda jak walec. Jestem jak najbardziej za przyczepką :) Dasz radę zmienić kolor ? Np na żółty?
Powoli Astra GSI

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#4 Post autor: M_longer »

Jerac pisze:ale z przodu już straszliwe FE!
No nie wiem...
Obrazek

Choć przyznaję że całość mogłaby być węższa o studa.
Jerac pisze:A w ogóle to mógłbyś mu jakąs przyczepkę (taką zwykłą załadunkową) dostawić.
Spokojnie, jak znajdę czas to zrobię coś ciekawszego związanego z Farmą ;)
Pomysły są, gorzej z czasem :/
Caro pisze:Dasz radę zmienić kolor ? Np na żółty?
Żółty bez problemu, dodatkowo mógłbym zrobić biały, niebieski i czarny, ale nie mam nadkoli w odpowiednich kolorach :(

rh

#5 Post autor: rh »

Jerac pisze:...ale z przodu już straszliwe FE!
No nie wiem...
Za to ja wiem, w tym wyapdku Jerac ma rację: FE! .. Wygląda to totalnie pokracznie, o ile tylne podwójne są ok, to przednie to już porażka ;)
Ogólnie wersja z ładowaczem z tego wszystkiego mi się najbardziej podoba ;) Prędzej czy później będę musiał sobie znowu traktorka odkupić ... A pomysł traktorków w innych kolorach - właściwie czemu nie ;) żółte nadkola mam, czarne też, niebieskie chyba nie.. Scrat, nie nudzi Ci się przypadkiem w domku? :D

ODPOWIEDZ