[MOC] Świątynia Tubylców

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

[MOC] Świątynia Tubylców

#1 Post autor: Ciamek »

Oto mój czwarty MOC na konkurs Nexusa - Świątynia Tubylców.

Zbudowałem świątynię - piramidę i zrobiłem to co bardzo lubię - nasadziłem drzewek dookoła.
Proste, ale pozwala się zrelaksować ; o)

Obrazek

XVII wiek. Wielki odkrywca i awanturnik, Herman Coldres, bada wyspę na której wylądował wraz z załogą
A pechowiec, znowu miał pecha : o)


Zainspirowane:
http://www.brothers-brick.com/2009/02/2 ... sacrifice/

Zapraszam na:
moją stronę (nie ma podpisów)
BS


Kilka zdjęć na zachętę:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2009-05-01, 20:23 przez Ciamek, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#2 Post autor: caro »

Podoba mi się duża ilość zieleni i spływająca po schodach krew :)
Tylko czy nie jest tej zieleni za dużo ?
Chodzi mi o te wysokie krzaki z przodu pracy.
Przez to akcja na dole staje się mało przejrzysta.
Powoli Astra GSI

Fistach

#3 Post autor: Fistach »

OOO wyspiarze:) Zawsze mi się podobały zestawy z tej serii :D

Fajnie oddana roślinność i akcja.

Nie do końca przemawia do mnie sama piramida. O ile schody i góra są dobrze wykonane to już naroża mi się nie podobają. Za mało tam szczegółów.

Tej krwi trochę też dużo no ale pewnie dlatego, że składają ofiary bardzo często :)

Szkoda, że Ci brakło włosów wyspiarzowych :)
Ostatnio zmieniony 2009-05-02, 06:24 przez Fistach, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#4 Post autor: Ciamek »

caro pisze:Tylko czy nie jest tej zieleni za dużo ?
Zieleni nigdy za wiele. Zieleń uspokaja : o)
Fistach pisze:naroża mi się nie podobają. Za mało tam szczegółów.
A co tam powinno być? Nie chciałem tam nic dawać, bo wydawało mi się, że by to dawało po oczach i psuło odbiór całej piramidki.
Tej krwi trochę też dużo no ale pewnie dlatego, że składają ofiary bardzo często
Prawdę mówiąc, dawno nie składali, a te zaschnięte plamy to się nazbierały przez wiele pokoleń ; o)
Szkoda, że Ci brakło włosów wyspiarzowych
Problem łysienia mężczyzn dotyka wszystkie populacje na świecie...


Dziękuję za komentarze : o)
Zdrufko, Ciamek

crises

#5 Post autor: crises »

Na niezłą imprezę chłopaki trafili. Niech tylko sztachety z jakiegoś płotu ze sobą zabiorą.
Zawsze mi się podobały zabudowania w dźungli i nie inaczej jest tutaj. Może wielkością i rozmachem piramida nie dorównuje tym, które znam z filmów na National Geografic, ale prezentuje się bardzo estetycznie i ma wszystko co trzeba.
Podoba mi się bęben, scenka z podgrzewaniem "zupy" w garnku i cała zieleń. Chociaż uwagi o zbyt dużym zalesieniu terenu mogą być zasadne - ewentualny wróg ma ułatwione podejście pod samiutką budowlę.

Fistach

#6 Post autor: Fistach »

Ciamek pisze:A co tam powinno być? Nie chciałem tam nic dawać, bo wydawało mi się, że by to dawało po oczach i psuło odbiór całej piramidki.
Twoja praca to Ty mi powiedz :)

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#7 Post autor: Ciamek »

crises pisze:Chociaż uwagi o zbyt dużym zalesieniu terenu mogą być zasadne - ewentualny wróg ma ułatwione podejście pod samiutką budowlę.
Ostatni wróg tego plemienia już dawno temu skończył na tym właśnie kamieniu ofiarnym : oP
A potem dżunglą trochę zarosło ; o)
Fistach pisze:Twoja praca to Ty mi powiedz
Ale to Tobie się naroża nie podobają : oP
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

Re: Świątynia Tubylców

#8 Post autor: lugomina »

Ciamek pisze:Oto mój czwarty MOC na konkurs Nexusa - Świątynia Tubylców.
Bardzo ladna i zgrabniutka swiatynia. Kaplan glowny jak nalezy. Schody tez realistycznie oblane krwia, jak to u Azteków.
Tylko co tam robia polinezyjscy wyspiarze? Aztecy byli z Ameryki srodkowej.. A, i ofiary po wydarciu im serca zrzucano po tych schodach..
Ostatnio zmieniony 2009-05-02, 14:50 przez lugomina, łącznie zmieniany 1 raz.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Nerevar
Posty: 82
Rejestracja: 2009-02-21, 17:08
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

#9 Post autor: Nerevar »

Mnie się świątynia bardzo podoba, tak jak i cała historyjka nieszczęsnego ludka, aż strach pomyśleć co go spotka następnym razem :D

rh

#10 Post autor: rh »

Dobra .. czas w końcu się wypowiedzieć i nadrobić braki :)

szczerze .. pierwsze wrażenie to był opad szczęki ... po prostu magia ;) uwielbiam tak wykonane relaksacyjne prace, co z tego, że nie jest to nie wiadomo co - ale mi się strasznie podoba. Właśnie za tą prostotę :)
lugomina pisze:Tylko co tam robia polinezyjscy wyspiarze? Aztecy byli z Ameryki srodkowej.. A, i ofiary po wydarciu im serca zrzucano po tych schodach..
Lugomino droga, już nie czepiajmy się aż tak na siłę ;) może zawędrowali tam jakimś cudem, tak jak kolonizatorzy ? :)

Swoją drogą bardzo mi się podobają prace, gdzie jest tak dużo zieleni :)
Ciekawe, czy są szanse na to by ta świątynia dotarła na integrację za jakiś czas? :)

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#11 Post autor: Ciamek »

Tylko co tam robia polinezyjscy wyspiarze?
To tylko taki fashion trend ; o)
Nerevar pisze:cała historyjka nieszczęsnego ludka, aż strach pomyśleć co go spotka następnym razem
Teoretycznie nie będzie kolejnego odcinka...
rh pisze:tak wykonane relaksacyjne prace, co z tego, że nie jest to nie wiadomo co
Właśnie - ta praca, gdyby nie konkurs, to prawdopodobnie nigdy by nie powstała. Zrobiłem ją pod wpływem impulsu. Nie przykładałem się zbytnio, nie analizowałem, nie czytałem książek ani nie oglądałem programów na discovery - jeśli ktoś spodziewa się jakiejkolwiek dokładności odwzorowania czegokolwiek, to musi zaczekać aż podobny MOC zrobi jakiś specjalista tematu ; o)
Ciekawe, czy są szanse na to by ta świątynia dotarła na integrację za jakiś czas
Raczej nie ma... no chyba, że sama piramidka i dostoi do tego czasu ; o)
Krzaczki już trochę wykosiło.
Zdrufko, Ciamek

ODPOWIEDZ