[MOC] Atak okrutnych wikingów na małą wiejską chałupę :)

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

[MOC] Atak okrutnych wikingów na małą wiejską chałupę :)

#1 Post autor: Lomero »

"Źli i okrutni wikingowie napadają na wiejską chałupę w celu kradzieży żywności. Jednakże jej mieszkańcy nie zamierzają wcale dać za wygraną. Stary gospodarz wyciąga kosę, jego syn atakuje wikingów łopatą, córka walczy patelnią. Pierwszy agresor ginie od ciosu kilofem. Wikingowie podpalają łatwopalny dach, wszędzie leje się krew, a najmłodszy wiking już dobiera się do żony gospodarza. Inny wyważa drzwi wielkim młotem.

Tymczasem niewzruszone niczym kury nadal szukają ziarna."

Moje kolejne zgłoszenie na CCC tym razem do Viking category, inspirowann oczywiście MOCem Ciamka i płonącym dachem Poskara.

edit: Oczywiście musiałem podrodze pomylić zdjęcia :) Teraz są dobre (mam nadzieję).
edit2: Cała galeria tutaj (już dostępna).


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2010-05-04, 23:16 przez Lomero, łącznie zmieniany 2 razy.
Lomero

Jodo Kast

#2 Post autor: Jodo Kast »

Bardzo fajne,
Lomero pisze:a najmłodszy wiking już dobiera się do żony gospodarza
hehe chce ją "z g w a ł c i ć" : o) juz dobiera sie pod spodnice : o)
Moc bardzo udany. Gratulacje:) P.S teraz ciamek i poskar są sławni w tej kategorii robią moce zainspirowane ich pomysłami :) 6/6 :D :lol:
Ale sie rozpisałem..
Pozdrawiam:Kast :lol:

Lord_Nerevar

#3 Post autor: Lord_Nerevar »

świetne, nie ma się czego doczepić może poza brakiem jakiegoś zdjęcia przedstawiającego to w "całości"

k1089
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-01, 19:11
Lokalizacja: Częstochowa
brickshelf: k1089

 

#4 Post autor: k1089 »

Lord_Nerevar pisze:świetne, nie ma się czego doczepić może poza brakiem jakiegoś zdjęcia przedstawiającego to w "całości
Takie zdjęcia które nie przedstawiają całości dają odczuć wir i gwałtowność walki oraz pozwalają wczuść się w postacie które na nich są, coś jak w 'Kompanii Braci'.

Scenka bardzo sympatyczna, niezły młot a'la Thor (ja bym dał zamiast jednego normalnego bricka round bricka 'stożka' tym węższym do środka).
Tylko czemu ten Wiking dobiera się do panny akurat pod tą częścią dachu która się pali? :)

Awatar użytkownika
poskar
Posty: 113
Rejestracja: 2005-03-01, 09:20
Lokalizacja: z ziemi obiecanej...

#5 Post autor: poskar »

Jak dla mnie, scena dozwolona od lat 16u!
"Przerażające". :brawo: Podoba się, podoba.
Zrobione z rozmachem, mino ze małe ;) Dużo dynamiki. Fakt, że nie ma zdjęcia planu ogólnego tylko sprzyja wyobraźni.
Coś ostatnio sporo tych rabunków, napadów, gwałtów... może coś sielskiego i spokojnego dla odmiany.
Miło mi, że mój dach jest inspiracją dla wielu :)
Pozdrawiam :)
poskar

Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

#6 Post autor: Lomero »

k1089 pisze:Tylko czemu ten Wiking dobiera się do panny akurat pod tą częścią dachu która się pali?
Taki był napalony, że aż się dach zapalił :wink: A tak naprawdę to nie pomyślałem o tym.
poskar pisze:Coś ostatnio sporo tych rabunków, napadów, gwałtów... może coś sielskiego i spokojnego dla odmiany.
Sielskie i spokojne MOCe będe budował po nowym roku. Tymczasem jednak buduje MOCe na CCC3, a tam limit na spokojne MOCe mam już wyczerpany.

Pozdrawiam
Lomero

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#7 Post autor: Ciamek »

Bardzo fajna całość.
A co ze szczegółów chciałem zauważyć to fajny pomysł ze spódnicą, pochodnią rzuconą na dach (?) - tylko czy by nie spadła?
Podoba mi się też kogut : o)
Zdrufko, Ciamek

Ertu

#8 Post autor: Ertu »

Dobra pochodnia nie spada :D Kosiarz jest niezly :P Spodnica tez.

Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 443
Rejestracja: 2005-04-14, 15:23
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: starwarsmaniak
Kontakt:

 

#9 Post autor: Paweł »

MOC bardzo udany. Tylko palonce się dach jest taki kwadratowy (paląca się częśc dachu) :P
Nic lepszego niż LEGO mój kolego
Pozdrawiam:
Paweł

Blaszy

#10 Post autor: Blaszy »

Lomero pisze:Moje kolejne zgłoszenie na CCC tym razem do Viking category, inspirowann oczywiście MOCem Ciamka i płonącym dachem Poskara.
Kurczę, teraz wszystkie dachy, na wzór dachu Poskara się palą :P
MOC fajny, udany. Te kury (koguty?) wyglądają tak że dopiero po chwili zorientowałem się co to jest, ale ogólnie jest OK (to była krótka chwila :P)

Awatar użytkownika
SAMOTH666
Posty: 74
Rejestracja: 2005-01-07, 15:44
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#11 Post autor: SAMOTH666 »

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, jak spogląda sie na czyjeś "rękodzieło", a jest ono jak najbardziej pozytywne :lol: Dla mnie spoko.
In my dark Kingdom.....

ODPOWIEDZ