[MOC] Gwiezdno wojenna miniaturka

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
guzik80
Posty: 37
Rejestracja: 2008-10-09, 23:41
Lokalizacja: łódź
brickshelf: guzik80

 

[MOC] Gwiezdno wojenna miniaturka

#1 Post autor: guzik80 »

Coś w temacie Gwiezdnych Wojen. Dostałem dwa małe zestawiki (transporter rebeliantów i imperialnych), uznaje tylko epizody IV-VI, i te transportowce kojarzyły mi się zupełnie z niczym:)))Figurki rebeliantów i szturmowców są natomiast według mnie rewelacyjne, no i powstała mini scenka. Ci którzy widzieli IV mogą skojarzyć z przejęciem Tantive IV, choć "wnętrza" nie są wzorowane na filmowych.
Obrazek
Obrazek

Galeria

Thangor
Posty: 71
Rejestracja: 2007-12-28, 00:06
Lokalizacja: warszawa
brickshelf: Thangor

 

#2 Post autor: Thangor »

scenka bardzo fajna i od razu wiadomo o co chodzi :) jedyne co mi przeszkadza to włączony miecz Vadera :P no i brama mogła by być o ten jeden klocek dłuższa bo to troche dziwnie wygląda, ale czepiam sie.
Ostatnio zmieniony 2009-07-12, 23:43 przez Thangor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#3 Post autor: Jerac »

To prawda, Vader nie podnosiłby miecza na jakiś oszołomów z blasterami. I przejście lepsze by było gdyby było obudowane naokoło, a nie w 3/4 ;)

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#4 Post autor: Benny »

Bardzo mocno się kojarzy z początkiem New Hope i za to ci chwała ;)

Aczkolwiek prawda, prawda, de Wiadro nie używałby miecza w takiej sytuacji, lecz pewnie bawiłby się ulubionym trikiem z miażdżeniem krtani :)

guzik80
Posty: 37
Rejestracja: 2008-10-09, 23:41
Lokalizacja: łódź
brickshelf: guzik80

 

#5 Post autor: guzik80 »

miecz świetlny być musi, żeby odbijać strzały z blasterów rebelianckich szumowin:))Co do przejścia to faktycznie lepiej by pasowało zabudowane do końca (tak zresztą było), ale przy robieniu zdjęć nie dało się uchwycić paru rzeczy, no i zdemontowałem.
Ostatnio zmieniony 2009-07-13, 13:55 przez guzik80, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Filozof
Posty: 231
Rejestracja: 2009-05-15, 23:35
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: filozof33

 

#6 Post autor: Filozof »

Praca jest super, jak dla mnie tylko te dwa małe minusiki - powiększ ten portal i usuń świetlny miecz.
Sam pomysł bardzo dobry na wykorzystanie 2 BattlePack'ów!

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#7 Post autor: Piterko »

Ciekawe czy dałbyś radę zrobić scenę "jedynego fizycznego duszenia w całej serii" xD
Miniaturka świetna, mi tam nie przeszkadza, że jest tylko połowa. Przeciwnie - tak się lepiej zdjęcia robi.
Klockowy Vader miał natomiast włączony miecz - w Lego Star Wars II the video game oczywiście xD

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#8 Post autor: caro »

Proste, ale ma to "coś" :D
Wprawdzie nie jestem fanem Gwiezdnych Wojen, ale też uważam, że Vader z mieczem tam nie pasuje :P
Podoba mi się kolorystyka biały vs szary : )
Powoli Astra GSI

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#9 Post autor: Jerac »

Wcale nie musiał mieć włączonego. Polecam przyjrzeć się scenie "powitania" Hana na Bespinie w Imperium Kontratakuje :>

guzik80
Posty: 37
Rejestracja: 2008-10-09, 23:41
Lokalizacja: łódź
brickshelf: guzik80

 

#10 Post autor: guzik80 »

Jerac pisze:Wcale nie musiał mieć włączonego. Polecam przyjrzeć się scenie "powitania" Hana na Bespinie w Imperium Kontratakuje :>
widzę że nie mam wyboru:) Jak tylko znajdę chwilkę to wprowadzę małe zmiany i dołączę zdjęcia z poprawionym Vaderem i śluzą:)

ODPOWIEDZ