852688 Gold Minifigure Key Chain

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Havoc

852688 Gold Minifigure Key Chain

#1 Post autor: Havoc »

852688 Gold Minifigure Key Chain

Obrazek

Dane techniczne:
Seria: Key Chains
Rok produkcji: 2009
Liczba klocków: 1 (9 jeśli go zdemontujemy)
Liczba figurek: 1 :)
Cena: S@H 14.95 PLN chociaż nie wiadomo czemu (pod spodem dopisek, że nie do kupienia. produkt promocyjny)

Na wstępie specjalne podziękowania dla Sariela. Za jego radą robię tą 'recenzję'. Miała to być recenzja serii Space Police 3 ale z przyczyn technicznych nie jestem w stanie jej zrobić. Mogę tylko opisać figurkę, którą mi dorzucili - bez zdjęć. To właśnie ten problem techniczny - przez jakiś czas będę bez aparatu :(

Tak więc Gold Minifig dorzucany jest do zakupów. Fajny gadżet chociaż wykonanie wątpliwe. Jak spryskiwali go złotą farbą rączki miał odsunięte do tyłu a nogi złączone dlatego na torsie po bokach i po wewnętrznej stronie nóg ma kolor tan. Dłonie również są w tym kolorze ale to było raczej celowe. Cóż więcej można powiedzieć, ładnie się świeci, ładnie prezentuje na półce i przy kluczach (gdzie jego miejsce) ale można też wykręcić łańcuszek i użyć go w MOCu :) bo oczywiście poza tym wystającym z głowy łańcuszkiem to wciąż pasujący do wszystkiego pełnoprawny minifig. Mógłby robić za ładny pomnik w Klockach Zdrój.

To by było na tyle. Odnośnie warunków otrzymania to nie wiem jak wygląda to na polskim S@H. Za granicą trzeba wydać ponad 300 €, tak napisali. Natomiast w Polsce podobno po przekroczeniu 300 PLN się go dostaje ale nie jestem pewien. Tak słyszałem :)

PS. Odnośnie nieopisanej serii powiem tylko tyle, że w nalepkach imitujących zadrapania jest jedna z mikroskopijnym napisem 'Spyrius Rules'. A takich smaczków jest więcej :) Także polecam bo, moim skromnym zdaniem, każdy zestaw SP3 jest ciekawy i nie ma tu żadnej zapchajdziury.
Ostatnio zmieniony 2011-06-23, 18:17 przez Havoc, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lipek79
Posty: 85
Rejestracja: 2009-03-08, 20:33
Lokalizacja: Świnoujście
brickshelf: Lipek79

 

Re: 852688 Gold Minifigure Key Chain

#2 Post autor: Lipek79 »

Havoc pisze: (...)Natomiast w Polsce podobno po przekroczeniu 300 PLN się go dostaje ale nie jestem pewien.(...)
I tak jest. Po przekroczeniu 300zł na polskim S@H breloczek dostaje się za free.

Awatar użytkownika
misiek
Posty: 421
Rejestracja: 2008-05-04, 00:35
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
brickshelf: misiek3000

 

#3 Post autor: misiek »

Nie wiem czemu nie dali do niego złotych rączek? No ale w końcu to tylko TLG, nawet nie pokusili się o całościowe malowanie, tylko zostawili widoczny podkład. Ale nie ma się czego czepiać skoro to tylko gratis, chociaż za 15pln mogli się postarać bardziej. Fajny jako ozdoba kolekcji i baza złotych wykończeń, szczególnie dla castle'owców :)
Ostatnio zmieniony 2009-08-06, 05:46 przez misiek, łącznie zmieniany 1 raz.
FREE HUGS :D

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#4 Post autor: Bricksley »

Havoc pisze:Za granicą trzeba wydać ponad 300 €, tak napisali.
W Szwecji trzeba wydać aż 700€.
Pozdrawiam :)

Havoc

#5 Post autor: Havoc »

Karol pisze:W Szwecji trzeba wydać aż 700€.
Ich na to stać. Dobrze, że chociaż raz pomyśleli o Polsce i dali tu normalną granicę. Jakby u nas trzeba było wydać 300 € (albo 700 :/) to byłoby to trochę niepoważne z ich strony.

Awatar użytkownika
Lipek79
Posty: 85
Rejestracja: 2009-03-08, 20:33
Lokalizacja: Świnoujście
brickshelf: Lipek79

 

#6 Post autor: Lipek79 »

Kilka fotek Złotego Minifiga. Malowany metoda natryskowa (na zdjęciu 03 widać ze raczki miał wygięte do tylu. Nogi też nie domalowane). Na domiar tego mój golden fig ma uszkodzona główkę. Teraz wisi przy kluczach i innej roli dla niego nie widzę ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ