Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Orkowy... piecyk?
Autor Wiadomość
Jerac 
Zdemodywowany

Wpisy: 2311
Wysłany: 2009-09-24, 10:02   [MOC] Orkowy... piecyk?

I co ja mam tu napisać? To się samo stworzyło, chociaż głównie na skutek tego że mi jakiś chochlik odgrzebał w pamięci pewne stare mmo przy którym spędziłem wiele, wiele godzin. Bonus dla tego kto rozpozna, aczkolwiek budowałem to coś tylko z pamięci i tak jak mi się podobało.

Zaczynam chyba zapominać jak fajnie jest czasem pobudować sobie zupełnie bez celu, planu, w przerwie między jedną kompilacją a drugą, ot dokładając klocki aż w pewnym momencie zaświeci się w mózgu lampka "o, już". Kiedy ostatni raz zdarzyło Wam się zbudować coś w jeden dzień? Ba, w 2 godziny? :)

flickr, BS.

Jak ktoś chce deeplinki... 1, 2, 3, 4, 5,
Ostatnio zmieniony przez Jerac 2009-09-24, 10:03, w całości zmieniany 1 raz  

glaz_pimpur 
VIP
OLD SKULL

Wpisy: 1366
Wysłany: 2009-09-24, 11:21   

Jerac napisał/a:
Kiedy ostatni raz zdarzyło Wam się zbudować coś w jeden dzień? Ba, w 2 godziny? :)

Ja mogę tylko w ten sposób (no prawie). Później tracę cierpliwość:) Nie trawię siedzenia w necie w poszukiwaniu projektów, później przeliczania tego na study, a potem na klocki potrzebne do wykonania. Robię z głowy albo z jednego góra 2 zdjęć.
I podziwiam wszystkich, którzy nad jednym szczegółem pracują długie godziny.

Co do MOCyka to bardzo zgrabniutki. Chyba cały trzyma się na studach? I mam nadzieję, że nie jest to zapowiedź zadania do BTT!
Podoba mi się patent na komin z tłumikiem i oczywiście obrotowe ostrza. One dają to coś w pracy. Nie podobają się nogi ze "słuchawek" i te cylinderki z tyłu. Takie jakieś "nie z tej epoki".
Czy lampa przypadkiem zamiast spełnać swoje zadane nie pokazuje w nocy "tu celuj?"

Jerac 
Zdemodywowany

Wysłany: 2009-09-24, 11:26   

Jak najbardziej na studach. Konkretnie na całej masie tego:

Jakby mi się chciało mu zrobić jakieś solidne wypełnienie to by można nim było rzucać. A tak - można wziąć spokojnie do ręki lub też "pochodzić" po stole ;)

Lampa jest... bo jest. Oryginał ją miał, zresztą, podoba mi się po prostu. A orki w nocy piją, a nie się biją, i biada temu kto im przeszkadza :D

kami 

Wpisy: 11
Wysłany: 2009-09-24, 11:57   

Heh mi się ta maszyna kojarzy z gry Warcraft 3. W orkach było coś takiego podobnego do wycinania lasu.
Ale do takich maszyn czy mechanizmów pasują mi bardziej krasnoludy.
Poza tym bardzo mi się podoba, ciekawa praca :)

Interpunkcja...
Ostatnio zmieniony przez M_longer 2009-09-24, 14:17, w całości zmieniany 1 raz  

Benny 

Wpisy: 230
Wysłany: 2009-09-24, 13:00   

Fajne. Steampunk się kłania :)

Tylko te nóżki ze słuchawek faktycznie jakies takie... nie bardzo. Za to cały tył maszynki i łapki z ostrzami super :)

zgrredek 
Pan Narrans

Wpisy: 2259
Wysłany: 2009-09-24, 14:53   

Śliczniusi.
Bardzo ładny kształt i pomysł z tymi... no, to ostre i niebezpieczne coś.
Nogi faktycznie są tu jedynym słabym elementem. I nie dlatego, że są z telefonów, ale dlatego, że są za krótkie, żeby kroczyć, a stopy za sztywne, żeby amortyzować kroki.

Bobofrutx 
VIP
Władca Arctica!

Wpisy: 1014
Wysłany: 2009-09-24, 16:23   

Fajna bryłę ma ten piecyk, świetnie ci ona wyszła :) Myśle że model najlepiej prezentuje sie z przodu, tył jakoś mi niepasuje ;P A obrotowe ciachacze na ramionach są czadowe :D
Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...
Ostatnio zmieniony przez Bobofrutx 2009-09-24, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  

Yasq
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-25, 07:16   

Fajny, taki klimatyczny, fajnie by się komponował w jakiejś większej makiecie np. w walce a rycerzami... a swoją drogą Lego mogłoby Elfów wypuścić:) ale to tak oft

Hmm przypomina mi to machinę wycinającą drzewa w warcrafcie..., ale to moje skojarzenie

kami 

Wpisy: 11
Wysłany: 2009-09-25, 15:36   

Yasq napisał/a:
Fajny, taki klimatyczny, fajnie by się komponował w jakiejś większej makiecie np. w walce a rycerzami... a swoją drogą Lego mogłoby Elfów wypuścić:) ale to tak oft

Hmm przypomina mi to machinę wycinającą drzewa w warcrafcie..., ale to moje skojarzenie

a juz myslałem że tylko ja mam takie skojarzenie :P
przez ten orkowy piecyk aż się rozmarzyłem - gdyby tak sobie wyobrazić warcraft w wydaniu LEGO elfy, gryfy, taureny

Yasq
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-25, 16:01   

Śmiem stwierdzić, że byłby hit, bo tam jest bardzo duże pole do popisu

Mrutek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-25, 19:37   

Mocne. Nawet gdyby to były 4 h to i tak super.
A co to ma robić?
Jeśli wycinać lasy i przy okazji elfy to chociaż jedno z ostrzy powinno być poziomo.

Robson 

Wpisy: 709
Wysłany: 2009-09-26, 15:25   

A mi sie kojarzy z Diablo II :)
Jest fajny :)

kris kelvin
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-26, 16:10   

Słodkie ;)
Taka mini Stompa.

Jerac 
Zdemodywowany

Wysłany: 2009-09-26, 17:40   

Nie spodziewałem się że się aż tak spodoba ;>

Nóżki z telefonów - może faktycznie - ale co do długości to się nie zgodzę. One miały być takie krótkie, przysadziste, ale mimo to, sięgają prawie do polowy wysokości "kulki", i mają niezły zakres ruchu do przodu i do tyłu... obie naraz, no ale to szczegół ;)

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu