[MOC] Jelcz 317

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[MOC] Jelcz 317

#1 Post autor: ImpreSariO »

Etap 3 był naprawdę fajny bo mogłem nareszcie zbudować coś na co miałem ochotę i pomysł. Jelcz ma następujące wymiary - 8.2b wysokości, 11s szerokości i 25s długości. Wpasowałem się idealnie. Może to oczywista oczywistość ale jeśli się nie mylę są to także wymiary Tatry Jeraca i stąd takie ograniczenie. Ładunek jelonka to 38 bloków marmuru (wykafelkowane bricki 2x4). Zdjęcie wszystkich bricków oraz sposób ich ułożenia.

Obrazek
Obrazek

Galeria!

łiskers

#2 Post autor: łiskers »

ImpreSariO pisze:38 bloków marmuru
No, nie wiem, czy on by tyle udźwignął w rzeczywistości. Ale to nie jest MT, tylko BTT ;)

A tak serio: liczy się pomysł. Bardzo ciekawe auto, ale mam dwa zastrzeżenia:
-czy skrzynia nie jest za wysoko?
-za duża zbieżność kół tylnej osi ;p
Najbardziej podoba mi się kabina, świetnie wyszła w tej skali.

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 398
Rejestracja: 2008-04-10, 17:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Kraków
brickshelf: Ramzes
Kontakt:

 

#3 Post autor: Ramzes »

Jelcz spoko, tylko te szyby mnie przerażają. Nie masz może jakichś w inym kolorze?
Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#4 Post autor: glaz_pimpur »

Fajny. Też stwierdziłem, że nie będę się bawił w dywan i zrobiłem coś w tym stylu. Niestety mi cierpliwości starczyło tylko na kabinę. Jak trochę jej znajdę (cierpliwości nie kabiny) to wrzucę moje paskudztwo na flikra
Ostatnio zmieniony 2009-11-14, 20:14 przez glaz_pimpur, łącznie zmieniany 1 raz.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

kris kelvin

#5 Post autor: kris kelvin »

Autentycznie zazdroszczę wam tej umiejętności budowania takich małych pięknych samochodzików. Co spróbuję to wychodzi co najwyżej średnio :(
Bardzo ładne cacko.

ODPOWIEDZ