[MOC] Bunt!

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Jak Wam się podoba Bunt!

Świetny
5
10%
Świetny
5
10%
Bardzo dobry
7
15%
Bardzo dobry
7
15%
Dobry
8
17%
Dobry
8
17%
Przeciętny
2
4%
Przeciętny
2
4%
Taki sobie
1
2%
Taki sobie
1
2%
Kiepski
0
Brak głosów
Kiepski
0
Brak głosów
Beznadziejny
1
2%
Beznadziejny
1
2%
 
Liczba głosów: 48

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

[MOC] Bunt!

#1 Post autor: Lomero »

MOC początkowo budowany na ABC2, ale mam co do niego mieszane uczucia i zastanawiałem się nawet czy wrzucać go na Brickahelfa. Ogólnie rzecz biorąc w średniowiecznym miasteczku Brickburg wybuchł bunt, powstanie, rebelia czy jak to inaczej nazwać. Rzemieślnicy, chłopi i inni obywatele miasta walczą przeciwko okrutnemu królowi. Scenka przedstawia starcie ze strażą miejską na jednej z ulic.

Obrazek

Piszcie co o tym sądzicie, uwagi i krytyka mile widziana :)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2010-05-04, 23:13 przez Lomero, łącznie zmieniany 1 raz.
Lomero

Awatar użytkownika
Korn
Posty: 133
Rejestracja: 2004-11-30, 21:56
Lokalizacja: Łuków
brickshelf: Fireblast

 

#2 Post autor: Korn »

Od razu jak zauważyłem to na brickshelfie wiedzilem że to twój MOC!!!! Twoje MOCe są bardzo charakterystyczne... Tak więc bunt mi się bardzo podoba. Wygląda to tak jakby wszyscy się ruszli no i nazwijmy to "buntowali" daje jak zwykle ocenę celującą!
Pozdrawiam.
KoRn

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#3 Post autor: Jerac »

Przyznam że nie mam pojęcia jak oceniać... to jeszcze MOC jest? :D Ale zdecydowanie sprawia całkiem realistyczne wrażenie :) No i ten niestandardowy konik, super!

(nie oceniam bo nie wiem na co)

pkowalcz

#4 Post autor: pkowalcz »

Bardzo dobrze zrealizowana scena, widać dynamikę walki, zamęt bitewny, chaos, nad którym nikt nie może zapanować. Krótko mówiąc, czuje się klimat tej rebelii.
Daję celujący!
Pozdrawiam
pkowalcz

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#5 Post autor: Ciamek »

Trudno mi to jakoś sobie wyobrazić w całości, bo zdjęcia są tak zrobione, że przedstawiają poszczególne sceny walki. Jako same scenki bardzo ciekawe, ale chętnie bym zobaczył jakieś zdjęcie całości. Chciałbym to 'ogarnąć' : o)
Widać w tle fragmenty domków tudorowych, czy to tylko fasady są czy jakieś większe konstrukcje?
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#6 Post autor: Bricksley »

Moc jak zwykle ciekawy i pełny realizmu. Dodatkowo widać pełną dynamikę.
Pozdrawiam :)

FireMan

#7 Post autor: FireMan »

Ta dynamika dodała smaczku do "buntu". Pomysł sietny minifingi mi się podobają (stroje), cała walka z rycerzami, chaos totalny oto chodzi w buncie. świetnie odzorowane uliczki i domki, na a ten koń :-P świetny. Celujący.

Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

#8 Post autor: Lomero »

Ciamek pisze:Trudno mi to jakoś sobie wyobrazić w całości, bo zdjęcia są tak zrobione, że przedstawiają poszczególne sceny walki. Jako same scenki bardzo ciekawe, ale chętnie bym zobaczył jakieś zdjęcie całości. Chciałbym to 'ogarnąć' : o)
Ależ proszę bardzo:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Niestety części minifigów już nie ma, a część jest wywrócona (zalety posiadania kota), ale jako zdjęcia poglądowe może wystarczy :)


Dzięki za komentarze
Lomero

ODPOWIEDZ