[Zawody] GP Galicji 2010

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Czy weźmiesz udział w GPG 2010?

Tak, jako zawodnik
16
22%
Tak, jako widz
10
14%
Tak, jako widz
10
14%
Nie
18
25%
Nie
18
25%
 
Liczba głosów: 72

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#16 Post autor: smyk »

Hmmm, całkiem chętnie, ale czasowo, to prawdopodobnie dopiero od lipca.
Jakaś ciężarówka się zawsze znajdzie, chociaż nie zawsze najlepsza.

Chętnie widziałbym zawody w Kielcach, w Katowicach/Chorzowie, w Rzeszowie, we Wrocławiu, nawet w Krakowie ;)

No pokażcie się Panowie! I nie bawcie się tylko na własnym podwórku :) Zwiedzać, zwiedzać

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#17 Post autor: Kubrick »

Jak tak dalej pojdzie, to bede musial odkopac modul RC (dobrze, ze pilota mam naprawionego ;) ) i zbudowac druga maszyne. Ale, ze chodzi za mna od jakiegos czasu crawler, to bedzie pretekst ;)
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#18 Post autor: Backbone »

smyk pisze:Chętnie widziałbym zawody w Kielcach, w Katowicach/Chorzowie, w Rzeszowie, we Wrocławiu, nawet w Krakowie ;)
Powiem tak - zapraszam do Kielc. A co do innych miast np Krakow czy Chorzow mi pasuje.

Awatar użytkownika
Atros
VIP
Posty: 803
Rejestracja: 2009-04-08, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Atrx
Kontakt:

 

#19 Post autor: Atros »

Nie deklaruję się na 100% ale w tym roku chciałbym gdzieś pojechać na zawody poza GPM. Jeśli o mnie chodzi to najwygodniejszy byłby dla mnie Kraków bo mam tam nocleg

Komando
Posty: 40
Rejestracja: 2008-09-30, 14:18
Lokalizacja: Chorzów
brickshelf: seakiller92

 

#20 Post autor: Komando »

1. i 4. - Jak uda mi się dokończyć TO COŚ z czterema kołami to wystartuję(na razie jest tego niewiele, tylko mosty i rama), jak nie to na pewno będę jako kibic
2. Miasta raczej dowolne, choć mam nadzieję, że Chorzów będzie :)
3. Myślę, że nie wcześniej niż w maju.

Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#21 Post autor: Backbone »

Zobacze jak z remontem u mnie w tym roku pojdzie i kiedy sie skonczy - w razie czego 2-3 osoby moze moglbym ewentualnie przewaletowac :)

Hippotam

#22 Post autor: Hippotam »

TruckeR pisze:Hippotam, to zadbaj przynajmniej, żeby dzierżył w dłoni największy możliwy worek na śmieci :D
Mam wyrzucić na śmieci wasze trialówki? Nie ma sprawy, ale może przyjdziemy w wiekszym gronie castlowców? Zdjęcia porobimy, toast wzniesiemy....

Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#23 Post autor: Backbone »

Hippotam, ok. wezcie swoje Zamki. Zobaczymy co lepiej bedzie jezdzic :P

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#24 Post autor: ManiekManiak »

Ja do lipca pewnie nie dam rady, ale po bardzo chętnie bym się ruszył. Lokalizacja w sumie obojętnie, chociaż do Kielc najbliżej, ale z Kielc do Krakowa to już też tylko kawałek.
Na 100% autem, więc jest szansa się zgadać w kilka osób.

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 398
Rejestracja: 2008-04-10, 17:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Kraków
brickshelf: Ramzes
Kontakt:

 

#25 Post autor: Ramzes »

Ja się na pewno pojawię, ale czy w roli widza czy kierowcy to się zobaczy. Jak na razie trialówka jest w powijakach i nie wiem czy do końca kwietnia coś sensownego poskręcam. Ale być, będę:)
Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#26 Post autor: TruckeR »

smyk pisze:Chętnie widziałbym zawody w Kielcach, w Katowicach/Chorzowie, w Rzeszowie, we Wrocławiu, nawet w Krakowie ;)
I to mówi ktoś, kto od 3 lat organizuje zawody w jednym i tym samym parku? :D Zresztą, wyczaiłem u nas jeszcze jedną miejscówkę (to co zostało z ul. Wandy, zaraz obok 'naszej' stoczni), więc proszę Krakowa tak nie lekceważyć.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Awatar użytkownika
m4rc1n
Posty: 369
Rejestracja: 2009-09-17, 15:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
brickshelf: m4rc1n

 

#27 Post autor: m4rc1n »

Jeśli chodzi o mnie, to tak jak Ramzes, będę na pewno na kilku rajdach, ale nie wiem czy jako kierowca. Sezon niedługo się zaczyna, a ja nie mam najważniejszej części, czyli wieży. Poza tym, przedni most jakiś taki słaby mi ciągle wychodzi... ;/ w tym momencie jest w częściach pierwszych.
MOCs: 4
WIP: who cares?

Bocian
Posty: 26
Rejestracja: 2008-11-13, 11:11
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: bocian

 

#28 Post autor: Bocian »

Też zamierzam wystartować w zawodach, ale aktualnie nie mam czym wystartować. Więc na szybkim rozpoczęciu sezonu mi nie zależy :)

Awatar użytkownika
m4rc1n
Posty: 369
Rejestracja: 2009-09-17, 15:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
brickshelf: m4rc1n

 

#29 Post autor: m4rc1n »

TruckeR pisze:3) Jakieś propozycje terminów? Wstępnie proponuję 17 IV 2010, 15 V 2010, 29 V 2010 (żeby nie pokrywało się z GP M), zależnie od uczestników coś na czerwiec (sesja..), po wakacjach się zobaczy.
do pierwszego proponowanego terminu został tydzień. są już w ogóle jakieś ustalenia kiedy będzie pierwszy rajd, i gdzie?

ja niestety odpadam w tym sezonie, zbudowanie porządnego mostu mnie przerosło ;/ możliwe, że zbuduję coś co się będzie się nadawało do terenu, i miało napęd na wszystkie koła, lecz nic nie obiecuję.
MOCs: 4
WIP: who cares?

Bocian
Posty: 26
Rejestracja: 2008-11-13, 11:11
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: bocian

 

#30 Post autor: Bocian »

Moim zdaniem 17 kwietnia to zbyt wcześnie.

W każdym bądź razie nie wyrobię się do tego czasu z budową ciężarówki.
I z tego co mi wiadomo to Ramzes i Kubrick też jeszcze nie mają gotowych maszyn.

ODPOWIEDZ